SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM Sebastian Szmyt

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 417 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1034


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 417 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1034


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 417 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1034


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 417 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1034
Waga 101,5 kg 6 dni po zawodach 10 kg do przodu

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 417 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1034
Witam wszystkich korzystając z chwili bo właśnie leżę po zabiegu w szpitalu przepukliny pępkowej chciałem podsumować bieżący rok 2018 mój sezon startowy zaczął się 11 marca a skończył się 9 grudnia generalnie na redukcji byłem ponad rok 12razy brałem udział w tym roku w zawodach w tym 5 razy w dwóch kategoriach masters do 90 kg lub powyżej zdobyłem 11 złotych medali 2 srebrne i 5 razy zwyciężyłem w kategorii OPEN jak na starszego Pana w moim wieku chyba nie jest źle a teraz czas podziękować wszystkim co się do tego przyczynili mojej kochanej Jo Ja która wierzyła we mnie zawsze o była moim motorem napędowym ROBERTOWI NAWROCKIEMU AGNIESZCZE MAWROCKIEJTomasz Lech Elvira Lech którzy przyjechali do Barcelony na Arnold Classic i pomagali we wszystkim moim sponsorom Pani Ani z Biura Podróży Almatur Poznań Michałowi Suwała z firmy GYMWEAR Piotr Dudkowiak z firmy PROMIXX Mateusz PazdanPrezes firmy SFD Wojciech Rembowski SFD Jacek Zawiasa z firmy TIME-SQUARE sklep z zegarkami Kacper Stein z firmy CATERINGOWEJ CODOGRAMA i wszystkim co trzymali za mnie kciuki i byli ze mną JESZCZE RAZ WAM ZA WSZYSTKO DZIĘKUJE I POZDRAWIAM ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIAT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU










2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 417 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1034


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 417 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1034


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 417 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1034


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 417 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1034
Polędwiczki z kurczaka w panierce z płatków owsianych

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 417 Wiek 52 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1034


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Adam Suker - Alternatywna droga w kulturystyce

Następny temat

Bartosz Buczek 96` - przygotowania do sezonu 2017

WHEY premium