SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2843822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
U mnie też dzisiaj siadły nogi ale z naciskiem na czwórki :D Muszę gonić najlepszych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Nie będę się rozpisywał bo wpiska z telefonu.
Ale dziś trening weldug plany plecy i bicpesy ale te lżejsze plecy
Dodatków brzuch i łydki
Cardio a czczo

Spoko trening chciaz w sumie się na taki nie zapowiadało ale jak już zacząłem rozgrzewkę włączyłem muzykę to wiedziałem że będzie dobry trening i tak było.

Jakieś tam multimedia oraz posiłek przed treningowy i 2 po treningu























Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-05-01 16:54:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21394 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869134
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Dokładnie tak jak Przemo pisze.. Jak zwykle szama pierwsza klasa.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
plecy odstają ... w szerz :D
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
Tak jak Przemek już napisał plecy już nie odstają :D
A przekonasz się pewnie o tym niedługo jak w PRO wskoczą dobre lokaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39514
Mariusz, jakiś głód startów już powoli się pojawia?
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
prz1993
Nie wiem czy te plecy jeszcze dostają. Tak na prawdę, stworzyles już bardzo proporcjonalna sylwetkę


Napewno na obecną chwilę w pewnym stopniu poprawione, ale tak naprawdę realny progres bedzie mozna ocenić po redu najlepiej na scenie i mam nadzieje ze ten moment bedzie jesienią. Ale licze ze i na scenie będzie znaczy progres....
Wiesz estetyką i typową sylwetką klasyczną raczej nie powalczę, dlatego myśle ze gabaryt docięcie to bedzie atut...no i fajnie własnie jakby jeszcze proporcje były już na jesień no takie prawie idelane :D

robertjudi
Dokładnie tak jak Przemo pisze.. Jak zwykle szama pierwsza klasa.


dzięki, no staram się jeść smacznie ale przez wzjg jednak pewne ograniczenia są, jednak stopniowo co jakiś jakiś czas wprowadzam nowe prdukty które dawniej jadłem i wydaje mi się ze jest ok, nawet ostatnio twaróg i wydaje mi się ze po nim lepiej czuje sie jak po kurczaku :D

winterR
Tak jak Przemek już napisał plecy już nie odstają :D
A przekonasz się pewnie o tym niedługo jak w PRO wskoczą dobre lokaty :)


ehh to marzenie^^ dlatego trzeba dąrzyć do ich spelnienia, a przede wszystkim trzeba się sprawdzić z tymi najlepszymi i zobaczyć jak się wypadnie bo póki co nie mam pojecia na co tam mogę liczyć, swoje miejsce w szeregu znam ale nie ukrywam ze kiedyś top5 było by super <3

shinare
Mariusz, jakiś głód startów już powoli się pojawia?


on jest cały czas ;P




Dziś DNT, 30min cardio na czczo i praca do wieczora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Dziś wyjechały nogi na konkrecie potem wpiska ;) no a teraz u rodziców gdyż ojciec urodził się 3 maja ;d no i że względu na to stwierdziłem że w siadach trzeba się zmierzyć z dwusteka xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Z setka się zmierz w formie płynnej xd
2

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Wiecej