SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Najbardziej rzucają się barki na plus. No i noga.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Korwa miecha siadlo i to sporo, klata bokiem najlepiej to obrazuje, bark, lapa, nogi ostro do przodu. Klata tez grubsza Przedewszystkim wiec progres w rok naprawde konkretny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Nogi , barki , lapa na plus znacznie
Plecy tu na foto nie widac ale na bank poszly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
przede wszystkim nogi do przodu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Hhahahahaha marudzisz jak ja, że się nie wyrobisz już drugi raz xD Nogi do przodu ale i cała góra, szczególnie to widać przy klacie bokiem
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Ciekawe jaki będzie efekt końcowy. Bo progres niesamowity zrobiłeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Forma i tak świetna na ten moment. Po tej fotce z prawej faktycznie widać ze brzuch suchy ale na bokach minimalnie (pewno głównie woda) kilka tyg i będziesz gotowy. No i kolejna sprawa widać ze nabudowales kilka kg mięsa i co najważniejsze poszlo tam gdzie trzeba !!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Z tego co pamiętam to Marian zawsze na koniec walczyłes do końca żeby boczki zeszły jako ostatnie z tego co pamiętam? Tak samo jak ja nogi na konoec odkrywam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Sam jestem ciekawy efektu końcowego;)
Fajnie jakby na scenie tez ten progres bylo widac jak tutaj na foto;d

Głównym celem byla poprawa pleców. Coś poszły ale to jeszcze daleka droga...moze kiedyś je doprowadze do ladu. Ale tez zdaje sobie sprawę z tego ze pozowaniem sporo trace bo nawet tutaj na zdj jedna strona gorzej rozłożona....


Mati kilka jak kilka tygodni ale mam tylko 6tyg ;) ale os dzis micha w dol cardio na 50min musi przyspieszyć;)

Tak boczki u mnie na koncu i nogi tez. Tak ssmo jak na boczkach sie najszybciej odkłada to znowu najwolniej schodzi. Nogi wychodzą tez jak estro zbije i zaczynają odpoczywać na koniec;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
skoro forma się poprawiła - co widać
zacznij trenować trochę uśmiech, bo sędziowie będą się bać na Ciebie spojrzeć, spojrzenie jakbyś chciał powybijac wszystkich

wiem wiem, łatwo się mówi
szczegolnie mi, jak ja chyba nigdy się nie usmiecham
ale na scenie to inna bajka i na pewno trochę to wpływa na całokształt ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium