SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Jakby co to zyje ale słabo :D

ze srody na czwartek i wczwartek mnie mocno wymeczyło, piatek i sobota jeszcze czułem dyskomfort na flakach po wiekszym posilku, dzis nie chwaląc chyba juz jest ok

piatek i sobota trenowałem ale teraz z perspektywy czasu żałuje bo organizm był mocno osłabiony+dowaliłem go treningiem(pomijajac to ze treningi do dupy, zero nabicia czucia i ulana kupa) i chyba całkiem przesadziłem, a juz od paru dni miałem wrazenie ze jestem na pograniczu mocnego przmeczenia czy tam przetrenowania- zwał jak zwał
i wczoraj samopoczucie z dupy, zmeczony wszystkim co robiłem...dosłowanie;/ jak pomyslalem ze niby miałbym isc dzis na trening to...no własnie zero ochoty;/

dodatkowo forma sie gdzies "ulotniła" mam nadzieje ze chwilowo,...bo nabicie uciekło a do tego wodą bardzo mocno podszedłem-wiec to chyba kolejny but organizmu
albo poporstu to ze podczas wirsu mało piłem i nie dojadałem wiec woda uciekła bo w piątek rano wąłsnie byłem bardziej suchy a na wieczór juz padaka

do sedna, napisalem do Adama i sam juz doszedłem do tego ze lepiej jak jednak tydzien luzu zrobie teraz a nie na poczatku redu bede juz wypalony
jedynie co to teraz załuje ze nie zorbiłem tego 1-2tyg wczesniej,ale ciagle zyłem nadzieje ze wyzdrowieje i bedze git.

wiec dzis i jutro DNT,wtorek moze cos lekko machne a potem zobacze, max 2-3 treningi i od soboty-niedzieli zdało by sie zaczac przygotowania zeby nie było jeszcze tak ze niby forma miala byc na luzie a w rezultacie sie nie wyrobie niby do ślaska bedzie 12tyg

ale poki co czekam na powrót motywacji a bardziej swiezosci



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-01-14 21:25:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Wroci szybciej niz myslisz Poki co ewidentnie w dupe dala jazda z flakami, to jest najgorsze jesli mowa o checiach i sile do czegokolwiek. Osobiscie np wole wysoka goraczke niz rewolucje zoladkowe.

Glowa do gory, Marian! Nie oszczedza Cie, ale tak sie szlifuje diament
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
i bardzo dobrze, że podjeliście taką decyzję, kilka dni Cię nie zbawi, a jednak startując wypoczętym moim zdaniem przyniesie to same korzyści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian zdrowia !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Zdrowiej tam byku! Strasznie Cię męczy widzę ;/ Współczuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
zdrówka Tobie, sobie (tez mnie rozkłada, ale jeszcze z tym walczę) i wszystkim innym bo teraz taka pora, na dodatek brak mrozów i zimy jest i będzie głownym powodem czestszych zachorowań , niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Banan
zdrówka Tobie, sobie (tez mnie rozkłada, ale jeszcze z tym walczę) i wszystkim innym bo teraz taka pora, na dodatek brak mrozów i zimy jest i będzie głownym powodem czestszych zachorowań , niestety


mów za siebie, u nas w Białostockiej Syberii nie dość, że -10 w nocy, to jeszcze wiatr jak ..


zdrówka Marian, mądra decyzja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
u mnie tez było -5 , ale co to za mróz jak na tą porę roku?
szczegolnie ,ze w ciagu dnia mamy praktycznie caly czas na plusie , beda ludzie chorować przez to, a zima pewnie przyjdzie na wiosne %_)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
u nas cały czas od paru dni na - w ciągu dnia, ale to Syberia, to inaczej , racja tak jak mówisz. Nie spodziewasz się wyjdziesz, dmuchnie wiatr i gotowe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Tomek tym razem było wszystko i wysoka gorączka w nocy i rewolucje potem :D

Panowie mysle że ten leżejszy tydzień pomoże już kit o to przemeczenie(ale mysle że tutaj tez bedzie poprawa) ale żeby w koncu calkiem zatoki pusciły.

No i jak Banan pisze pogoda napewno nie sprzyja u mnie jednego dnia rano minus 5 a nastęnego plus 6 :D tej nocy chyba był najwiekszy mróz bo w koncu z minus 8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium