SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
mnie przy martwych dzisiaj pociągnęło mocno w "kapturze",aż zakuło przy 4 powt....ale założone było zrobić 6 i robiłem :D. Wiem, że głupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wczoraj dnt dziś czwórki. Wpsika pewno jutro bo czasowo kiepsko. Rano lekka zamula i odczuwalne jakies zmęczenie jednak po 13 przeszło i trening który zapowiadał sie kiepsko poszedł bardzo ok. Szybciej sie w sumie męczyłem ale silowo znowu na plus;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Zagladam tu regularnie ale chyba nic nie pisalem, obserwowalem Ci tez 2-3lata wstecz i progres naprawde niesamoity. Sylwetka robi wrazenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Gugcio
Zagladam tu regularnie ale chyba nic nie pisalem, obserwowalem Ci tez 2-3lata wstecz i progres naprawde niesamoity. Sylwetka robi wrazenie



dzięki i zapraszam częściej

~~~~~~~~

nie chce mi sie wpisek nadrabiac bo chyba 3 sa, dam tylko z dzis

ogólnie mało czasu i wczoraj znowu nawrót tych j**anych zatok ;/ a juz ostatni tydzien było tak dobrze

wczoraj trening ozywiście poszedł i poszło nie najogrzej po mimo tego ze sie źle oddychało, bo nos zatkany wiec jak parowóz

po treningu mnie mocno scieło, wrociłem do domu po 19 to szybko jedzenie na następny dzień i w kime, myslałem że dzis nie bede nawet dał rady isc do pracy ale o dziwo było rano ciut lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926



14.12.2017 MASA tydzień 8 Dwójki i pośladki



Dwójki i pośladki

- Uginanie podudzi leżąc/siedząc obunóz 4s 15, 12, 8-10, 8-10 10x75kg 10x75kg 10x 75kg jedna seria robocza wiecej bo cos lekko poszło
- Wyprosty ze sztanga na ławce rzymskiej, 4s 15, 12, 8-10, 8-10 10x10x70kg
- Uginanie jednonóz stojac 4s 15, 12, 10, 10 10x10x40kg na noge
- MC na prostych nogach 5x12 12 10 10 10 10 10x10x10x10x50kg
- Hip thrust 3s 15, 10-12, 10-12p 12x12x170kg
- Siad zakroczny na hack maszynie 4s po 15 na nogę
- Przywodziciele 4s 15p - zprzytrzymaniem w pełnym spięciu na 1-2sek
- dowodziciel 4s 15p - jw

cardio po treningu


Rano nadal kiepskie samopoczucie, ale zebrałem się bo jeszcze po pracy miałem perosnalne a nie chciałem odmawiać, potem w miare się poprawiło ze jako tako funcjonowałem, znalazłem jeszcze w torbie metafen zatoki i po tym przyszła dosyc mocna ulga, do tego jzu nie wiem co z tymi j**anymi zatokami robic to od dzis zaczałem lasery, jeden zabieg za mną jeszcze dobrze by było zrobic podobno 9...

Wiec ostatniecznie trening poszedł i to bardzo dobrze, podokładne, pompa nabicie super, jedynie wk***ia to oddychanie bo to starsznie uciązliwe, oddycham cąły czas bez buzie to potem znowu wszystko wyschnięte, ale mam nadzieje ze w koncu ta ropa zejdzie do konca, bo sa takie momenty ze schodzi, jak do wtorku nie bedzie wiekszej poprawy to chyba bez laryngologa sie nie obejdzie

pocieszam się tym ze chcoiaż jakoś funkcjonuje a nie rozj**ało mnie jeszcze do konca





1. jajka, bialka jaj warzywa-zapiekanka
2.ryz, kurczak, lniany\
3.j/w
4.ryż, banan, jablko, płatki, wpc
5.mąka gryczana, kasza kuskus, truskawki, bialka jaj, wpc, wiórki
6. twaróg, olej lniany





rano: potas. cmoplex witamin, d3k2, witamina c, sanprobi,szejk:glutamina, wit c, ocet jablkowy 20min przed sniadaniem
na treningu: carbo, bcaa, tauryna, kreatyna
po treningu magnez

ala 4x300mg
enzymy z NOW 2x1tab
chrom 2x 200mcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
kurde cos niedobrego sie musi dziać, że sie cholerstwo tyle czasu utrzymuje. Śpi się też pewnie kulawo, a rano sahara w buzi. Zdrówka życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
zdrówka Marian, pocieszę Cie ze u mnie sraczka zniknęła stopniowo 6->3-> dziś 1 wizyta w kiblu to i moze u Ciebie raz,dwa trzy problemy zdrowotne znikną ;) tego Ci zycze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Grzesiu dokładnie jak piszesz, rano sie budzisz i pysk zaklejony i gardło boli:D

Banan jeszcze tego by brakowało, a kilka osoób na siłce mówiło ze ich srał wiec znimi przebywałem, jedna Pani nawet personalny odwołała bo nie dała rady:d i tak smao co 5 angina...

z zatokami kazdy mi to samo mówi ze jak raz miałem to juz czesto wraca a teraz podobno wałsnie okres na to jest, rok tmeu pamietam ze dzien po mkołajkach było L4, no nic mam nadzieje ze te lasery cos pomoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
O nieee, tylko nie angina, tfu tfu. Nie ma chyba nic gorszego od anginy i zapalenia ucha. Oby zostało w Oświęcimiu

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Zatoki przej**ana sprawa, mialem zapalenie zatok wiec wiem czym to smakuje. Moja zona przy kazdym przeziebieniu ma zaj**ane zatoki i jak narazie ulge przyniosl jej ten srodek "sinupret" https://iapteka.pl/product-pol-3824-Sinupret-50-drazetek.html

Jest tez formie syropu i chyba kropli. Cena chyba jest calkiem przyzwoita wiec moze warto sprobowac? Tymczasem zycze szybkiego powrotu do zdrowia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium