SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2852638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
TYDZIEŃ 3 10.05.2016 nogi


1. Siady klasyczne 5x8+ podwójny drop set
2. Siady na shmicie stopy wąsko wysunięte w przód 4x15
3.wykroki chodzone 4x10-12 na noge
4.prostowanie siedząc 4x15
5,mcnpn hantlami 5x12
6.uginanie leżąc5x15


30min aerobów

Pojechałem na siłowni po 13 zapomniałem ze maja przerwe od 12-14, od razu wkvrwienie po po swoim treningu miałem ustawiony personalny więc musiałem się spinac, na szczescie laska przyszła 20min przed czasem i otworzyła siłkę, ale i tak musiał naginac;d

Ogólnie trening mega, balerony spompowane konkretnie, na koniec zejsce po schodach było wyzwaniem.

W przysiadach będe sobie co tydzien dokłądał więc nie szaleje, na ostatnią serie 160kg z sporym zapasem.
Podwójny drop set zabił i rzygi podchodziły;d

Te siady na suwnicy w waskim roztsawie, niewielki cięzar, ale więcej pow i masakra, porpsotu jak jestem na publiku to staram sie robic takie cwiczenia których u siebie na siłowni nie zrobie

to samo wykroki chodzone, porobiły niźle
prostowanie typowo na dopompowanie.

Na dwójki za wiele tam nie ma sprzetu więc poszedł standard mc i uginanie leżąc

na koniec 30min, planowo miało byc 35min ale niestety czasowo nie dałem rady

MICHA:


1. 5 jajek jajecznica z cebulka i szczypiorkiem
2.70g mąki ryżowej, 100g twarogu, 200g białka jaj, kakao
3.100g ryżu, 200g piersi
4.100g ryżu, 50g białka ALLNUTRITION Ultra Whey
5.100g owsa, 250g białek jaj, 30g białkaALLNUTRITION Ultra Whey , cynamon
6.75g ryżu, 200g piersi

w misce uwaliłem troche wegli w DT

SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 30g podczas treningu

SFD PURE POWER porcja przed treningiem

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

i 1tabs coffy przed treningiem






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
Drugie ćwiczenie - totalna katorga, super opcja

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
czasem u siebie a czasem na takiej siłce publicznej

ale z ajakieś 2tyg juz bede pewno na stałe cwiczył na nowo otwartej siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
TYDZIEŃ 3 11.05.2016 barki+bic


1.unoszenie hantli na boki 7x12-15+drop
2.Wyc. sztangi zaa karku 4x12+drop
3a.podciąganie hantli do brody wzdłuż tułowia 4x12
3b.unoszenie krążka przed siebie 4x15
3c. unoszenie hantli na boki siedząc 4x20
4a.wiosłowanie sztangą w opadzie szerokim nachwytem do obojczyka 4x12
4b.face pull 4x15

6.uginanie sztangą łamaną 4x10-12
7.uginanie hantlami z supinacją 4x10
8.uginanie łamaną na ławce skośnej 3x15

+brzuch

35min aerobów

Póki co dzień jak co dzień. Najpierw zrobiony swój trening potem trening z podopiecznym i potem w sumie nic ciekawego się nie działo.

Tym razem zaczałem od unoszenia na boki, chce ten bok barków poprawić kilka serii wpadło i w końcu zaczynam czuc ze nachodzi fajna pompka
Potem wyc. zaa karaku jakoś chyba 70kg wystarczyło;d
triset mnie zayeba, masakra dobra pompka i pieczenie czego na offie brakowało

Bicek można powiedziać że zatakowany bardziej szczyt, uginanie łamana w askim chwytem i wysunięciem w przód, później supinacja i dopicie podpompowaniem na ławeczce skośnej też łamaną.

Co do formy to w sumie narazie mineło 2,5tyg od momentu wejścia na obroty, więc też nie można spodziewac sie fajerwerków, ale myslałem że pojdzie lepiej waga póki co bez zmian sztywno trzyma sie to 97kg z wahaniem kilograma w doł. wymiary bez zmian, lustro lekko na plus. Mysle że będzie dobrze, poki co lece według planu nic nie kombinuje, wydaje mi się że też potrzebuje czasu żeby sie to wszytsko rozhulało. A jak nie to wtedy będe kombinował. Wiem że u mnie zawsze dobrze sprawdzało sie dodanie dodatkowej sesji aerobów na czczo, zawsze wtedy był przełom, więc jesli i tym razem bedzie to konieczne to też tak zrobie.

Waga jakoś bardzo mnie nie interesuje wązne żeby forma się poprawiał, dlatego też przez te 12 tyg które zaplanowałem na redu z nadzieją na reomp chcę wykorzystać ile się da a potem już masować z głową, a wiadomo że czym niższy bf% tym lepiej sie masuję, więc najlepiej by sie przydał na start masowy bf% startowy


MICHA:


1. 5 jajek jajecznica z cebulka i szczypiorkiem
2.100g ryżu, 200g piersi
3.100g ryżu, 50g białka ALLNUTRITION Ultra Whey
4.100g owsa, 250g białek jaj, 30g białka ALLNUTRITION Ultra Whey
5.75g ryżu, 200g piersi
6.70g mąki ryzowej, 200ml białka jaj, 150g twaróg, cynamon


SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 30g podczas treningu

SFD PURE POWER porcja przed treningiem

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc


Tym razem juz mniejsze mrowienie po PURE POWER, a porcja też 21g jak ostatnio, pewno organim bedzie się przyuczał.

Białko o smaku Apple Pie mi tak smakuje że jeszcze narazie nie zdążyłem innego otworzyć Ale nie bawem się skończy to potem odpale białą czekolade


zdjęcia posiłku który poszedł przed snem








a tutaj już przygotowane na dziś większośc posiłków




dziś DNT


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-05-12 11:02:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Mario, tak jak piszesz, walić wagę. Sam wiesz jak było u mnie. Cierpliwości, misiac lekko jest potrzebny, zeby zaobserwować jakieś sensowne zmiany przy wyższym bf. SiUa!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jw. Pozatym fat nie znika w tydzień U mnie paru podopiecznych teraz robi redu po roztrenowaniu to forma się poprawia bardzo szybko mimo, że waga idzie w górę, więc nie przejmowałbym się nią zbytnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
No ja waga sie nie przejmuję dlatego też to napisałem, nie to co dawniejl;d moge i warzyć 100kg ale żeby zaj**iście wyglądac

Sporo nauczyło mnie przygotowywanie pod zawody że waga to nie wyznacznik

bo np w Sopocie wazyłem 79kg co mnie też w szok wprowadziło, a większośc co mnie widziało mówiło ze na około 85kg wygląda.


no i tak jak wspomniałem, poki co jade tak jak mam zaplanowane i pewno w pewnym momencie ruszy jak powinno


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-05-12 12:05:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
A ja trochę odbiegnę o tematu, jak smakowo wypada BCAA SFD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Bardzo dobre jest

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium