SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
dobrze jest,nogi chyba wyraźniejsze niż były dzień przed startem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Luki na obecna chwilę chyba tak -) tylko ze mniejsze bo płasko ale to normalne

chociaz mam takie wrazenie ze przed slaskiem 2 dni te nogi tez byly bardziej wyraźne niź dzien przed startem, chyba faktycznie potem były mocno zmeczone...teraz bede musial je jeszcze bardziej oszczedzac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tak to akurat mogło miec wpływ...;/ chociaz u Jurka byłem we wtorek a te nogi dwa dni przed startem wyglądąły chyba najlepiej chodzi o same czworki


dlatego jutro osttanie nogi i jeszcze do jutra nomalnie pozowanie z nogami potem juz bede je oszczedzał


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-04-14 09:14:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
nie myślałeś nad zmianą kategorii? w zwykłej kulturystyce przy zbudowaniu masy mialbys wieksze szanse na wyższe lokaty. formę miałes chyba najlepsza ze starujących ale Twoja sylwetka raczej w klasyku sie nie przebije. nie zrozum mnie zle to zaden hejt czy czepianie sie po prostu Twój kościec bedzie Cie blokowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tak rozumiem, to tylkoo ze w tym roku z waga 85kg nie wyjde w kat 90kg, bo tam znikne na przyszłosc pewno wagówka ale przy moim wzroscie to bym musial do 100kg wyhcodzic s to jeszcze lata pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Oby hvjowe samopoczucie bylo wyznacznikiem tego ze forma bedzie poprawiona. Bo lipa z tym samopoczuciem i sila. Trening zrobiony chyba sila woli. Tussi i coffa przed. Dopiero w trakcie cos sie rozbudzolem i interwały nawet poszły spoko. Po treningu tez kolejna sesja pozowania bo to musze kvrwa w koncu ogarnac.

Jest w hvj plasko ale gora chyba juz bardziej sucha niz była podczas obwodowek przed Śląskiem a teraz dopiero je zaczynam od niedzieli.


Jakis tam filmik ale oczywiacie malo co.widac






Jeszcze przeżyć do 23 w pracy i 3 dni wolnego. W domu ćwiczenie silnej woli bo wszędzie od hvja jedzenia juz na święta a zmysl węchu tak wyostrzony ze czuje wszytako jak nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
na filmie przodem barki nabite mocno.
co do świąt to cieszę się że nie jestem w pl i omijają mnie te wszystkie zapachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Eee miałem też nie iść bo samopoczucie z dupy i to totalnie, ale skoro polazłeś to też pójdę

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium