SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
PODSUMOWANIE

Jak wiaodmo w weekedn odbyły sie OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA ŚLASKĄ, w których miałem przyjemnośc startowac w kulturystyce klasycznej do 180cm.
Zająłem 6 miejsce na 28 albo 30 zawodników już nawet nie wiem w każdym bądź razie w mega obsadzonej kategorii.
Był to mój debiut w tej imprezie i z tak doświadczonymi zawodnikami, więc z miejsca jestem zadowolony, a czy mogło byc jakieś oczko wyżej nie mnie to oceniać ale fajne by było:D

Forma chyba nie była najgorsza, może najbardziej docięty nie byłem(chociaż chyba jeden z lepszych) ale tez napewno nie odstawałem, podobno bardzo dużo straciłem na pozowaniu i z tym sie absolutnie zgodzę.

Pierwsze wyjście było mega cieżkie sporo ludzi na scenie, nie szło się dobrze rozłozyc lekkie zamiesznie bo nie potrafili nas dobrze ustawić, starsznie ciepło i mega sie pociłem co tez wpłyneło na to że się mocno zlałem.
Potem kolejen wyjście półfinał tez mega męczące, nie zostałem wywołany do pierwszego porównania, więc myslałem ze już tutaj kończe swoją przygodę w tych zawodach.
Ale potem jak sie okazało jestem na liście finalistów walczymy dalej!
Po zejsciu wypilem troche wody i potem tylko 2 kanapki zmaka i 2x fytki, troche ryzykowanie i testowo bo tak nigdy nie ropbiłem ale się to sprawdeziło przed finałem 30min żelki i było spoko.
Na finale juz na luzie bez większego stresu nawey układ dowolony jak na mnie wydaje mi się że spoko poszedł:D

Ogłoszene wyników zostałem wyczytyany jako pierwszy więc 6 miejsce dla mnie ;)


To tak na szybko i w skrócie. W domu o tyle miałem komfort psychicnzy z epod ręka miałem Przemka i lukiego więc zawszemogli cos doradzić. a to tez spory plus psychicnzy.

Po zawodach wiele nie podjadłem w niedziele kawąlki pizzy, 2 bułki z piersia, jajkie, majonezem, czekolada, ciasto, paka chipsów, 4 male tosty, w poniedzialek miałem niby jeszcze luzniej zjeśc, wstalem rano to samopoczcuie rewelkaP
po sniadnasiu mnie tak zmuliło ze masakra;/ cały dzien sie meczyłem, na sniadanie poszło sporo bo jajka na boczku, parowki, 4bułki z serem i szynka i 4 male drożdzowki, ale potem do konca dnia tyle co nic, chyba nawet mniej niz bilans zero:D


Lista podziękowań by musiaąl byc mega duża Bo wsparcie ogromne nigdy takiego nie miałem co tez dodało pewności siebie bo i bliscy znajomi i z forum i z pracy i ogolnie mega

Wiadomo najbardziej trzeba podziękowac Przemkowi i mojej dziewczynie ze wytrzymyje :* I Lukiemu jako trzeciemu a lista bardzo długa


na poczatek półfianły:








FINAŁY






















i jakas tam zbieranina

miedzy innymi z mega zawodnikiem Dawidem Gwizdolem jego dziewczyna i moją










To osttanie daje bo mi sie podoba



Dostałem troche zdj od fotografa który bł ode mnie z siłowni, w lepszej jakości ale niesttey po wrzucneiu na forum i tak sie ona traci, jednak może tutaj widac lepiej formę, starałem się dac zdj w każdej pozie










To tyle

Dziękuję





Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-04-11 10:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No i raz jeszcze gratki, było mega! Do zobaczenia a Kielcach

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
przed chwilą udostępniony Finał z udziałem Mariana



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Marian możesz być z siebie dumny Świetna forma i jeszcze wiele przed tobą

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nie wiem czy jest sens jeszcze cos dodawac bo najwazniejsze ze forma byla 9,5/10 ale musze dodac od siebie ze 16 lat interesuje sie kulturystyka i oglądałem rózne zawody od Pucharu p***ochlewic po Mr Olympie i jakies tam pojecie mam bo czesto gęsto typowalem i zdarzalo sie trafic top 3 ale tutaj gołym okiem widac ze zostales skrzywdzony. Nie wiem czy dobrze ze dalej to roztrząsam ale na moje oko 4 miejsce jak nic a przy troszke innym kryterium sedziowania niz te na zawodach brąz powinien byc Twój.
Głowa do góry Marian bo na MP bedzie jeszcze lepsza forma. Przemo wie co robi i jestes w dobrych rekach. Trzymam kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
W jego kategorii najbardziej liczyły się proporcje, forma była drugorzędną sprawą...szkoda
I głównie line up się liczył co zaważyło na miejscu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Dla mnie to jest z dupy argumentowanie sędziów. Tak jak Luki mówił - w takim razie co, ktoś nie ma idealnego gena, to choćby nie wiem jak pochlastany wyszedł, to i tak przegra z takim zalanym Żądłem, który tydzień przed opyerdala pizze, ale za to ma genetycznie bardzo ładne proporcje. To po co ma w ogóle startować, skoro z góry wiadomo że przegra, choćby nie wiem jaka forme kto miał? A druga sprawa, to za pozowanie (które wcale nie było takie złe u Mariana) nie traci się aż tyle punktów, bez jaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja bylem przekonany ze w klasyku i proporcje i dociecie sie liczy.. Dociecia Marianowi napewno nie brakowało i ogladajac w HD byl najlepiej pochlastany, do proporcji sie mozna przykleic ale no, tez bez przesady
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
No, ja też BYŁEM... Sam nie mam idealnych proporcji, talię mam szerszą niż Marian i podobnie wąskie barki, a jednak sporo zdążyłem wygrac w klasyku, właśnie docięciem. Ale jak widać teraz to schodzi na dalszy plan...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
wojtekztr
W jego kategorii najbardziej liczyły się proporcje, forma była drugorzędną sprawą...szkoda
I głównie line up się liczył co zaważyło na miejscu...


Czyli po co tyle pracy w to włozyl? Robil cuda niemal na ch**u stawal zeby byc suchy i dociety ale jak to sprawa drugorzedna to czemu mówisz mu to dopiero teraz? Przeciez sam mówiles kilka razy ze forma kosa itd. Mogles od razu powiedziec ze podejscia nie ma w klasyku i zeby zbijal do 80kg i startowal w ekstremalnej.....Nie rozumiem Cie i ogólnie kilku postów z Twojej strony juz wczesniej. Wiem ze starasz sie byc obiektywny ale troche dluzej w tym siedze i mimo ze to klasyk ale nie mozna tak krzywdzic zawodników bo nawet w najwiekszym mentalnie twardzielu w koncu cos nie wytrzyma i zrezygnuje nie z tego powodu ze byl za slaby tylko ze byl krzywdzony wiele razy przez sedziów i w rezultacie slipy ida do szuflady albo jak dobrze pojdzie zmiania sie federacje na mniej znaczaca.
Nawet jak bylo to standardowe ocenianie pod katem klasyka tak jak byc powinno to nie powiesz mi ze Marian powinien byc 6 bo 4 miejsce byłoby najbardziej sprawiedliwe. Nie znam Żabki zbyt dobrze i dopiero tutaj poznalem 3 miechy temu ale jest w moim odczuciu mega empatycznym gosciem z wielkim dystansem do siebie a mam nadzieje ze za tydzien ja tez dolacze do teamu SFD i wtedy wzmocnie ekipe, a im wiecej ludzi, im wiecej cieplych słów nawzajem i nie mowie tu o słodzeniu bo konstruktywna krytyka tez sie przydaje to tym wiecej motywacji a co sie z tym wiaze lepsze rezultaty na zawodach pod warunkierm ze sedziowie beda bardziej naeutralni.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-12 08:06:50

Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-12 08:07:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium