SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
alexus
przykro to słyszeć Marian,ale moim zdaniem zdrowie ważniejsze. Lepiej chyba doprowadzić się do ładu ze wszystkim,niż bujać się z niedoleczeniem i za chwilę mieć nawrót


niby tak, tylko kurde sam nie wiem w którym miejscu poszło cos nie tak;/
po anginie wydawało mi się ze byłem doleczony bo l4 też było

ale potem ta noga i nagle kolejen goraczki i zaczęły się zatoki, wtedy znowu lżejsze treningi a i bywały ich braki po 3 dni, `potem tez wpadło 14 dni jakby roztrenowania i już było ok to ruszyłem na nowo, a po 3-4 dniach dopadło to co teraz

niby fizycznie jest ok i najgorsze jest to ze na dupie usiedzieć nie moge bo troche nosi, ale jednak z nosa kida :D chociaż oczy już dziś lepsze ;)

też nie wiem na ile czasu teraz odpuscić bo fizycznie i teoretycznie czuje się niby gotowy, ale jak ma byc w praktyce to nie wiem

lekarka niby powiedziała ze jak przestanie schodzic ropa i oczy nie beda czerwone to moge lekko trenować, tylko ze u niej lekko to chyba nawet brzucha bym nie zrobił
toretycznie od niedzieli wieczora schodzi ta ropa z zatok czyli dziś 4 dzień i niby mniej a właśnie mowiła że tak 3-4 dni, więc myśle że też w miarę szybko bedzie dobrze

a obecna suplementacja taka:
musze kurde z listą brać bo nie wiem co kiedy tyle tego xD



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Czasu jeszcze do zawodów sporo, co poniektórzy mają więcej tłuszczu niż Ty a jeszcze ciągną masę do połowy stycznia ... Więc luz może w Wigilię Ci to przejdzie bo ponoć tej nocy dzieją się różne cuda xd słyszałem o gościu co zjadł 20k kalorii z placków i mieszka niedaleko Ciebie

Kuruj się bo za 2 tyg wracam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Wojtek tu nie chodzi o zdąrzenie z formą bo na to jak mówisz jest czasu jeszcze :) ale o budowanie sylwetki gdzie ten okres jest teraz własnie, ale coż, mam nadzieje ze chociaż ten okres redukcyjny bedzie bez przeszkód:D

Kogo mas zna mysli ze ciagnie mase do połowy stycznia ?

a tego goscia z tymi plackami to chyba znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Nie będę tu rzucał nazwiskami... publicznie ale sporo osób xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
to moze ja tez przedłuze:D jak przez swieta za bardzo nie ucerpie xD chociaż cel miałem taki ze na MP miałem byc jak wiór bo wiem za gabarytowo bede odstawał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Nic nie piszę bo w sumie nie ma o czym, siedzenie w domu i wkvrwianie to nic fajnego.

Ogólnie tak w skrócie to spojówki raczej pusciły bo oczy juz normalne, ale tego w sumie w żaden sposób nie czułem nawet jak całe czerwone były. Gorzej z tymi j**anymi zatokami, kropie, pije leki, robie płukania tą woda utleniona sola fizjiologiczna i płynem lugola(mały hardcore na początku). Wysmarkałem w ostatnim tygodniu tyle ze naprawde ciezko mi sobie wyobrazić gdzie to sie mieści i jaki tam jest syf, naprawde jakby mi ktos powiedział że takie coś mógł miec w "środku"-nie uwierzyłbym...
Masakra jakie to tam mam zawalone

Teraz niby mniej schodzi ale dalej schodzi, głowa taka ciężka, dzis obudziłem się z bólem znowu, ale przynajmniej pierwsza w miarę przespana noc. Jednak szału nie ma

Nie wiem co dalej bo jutro niby juz do pracy ale to chyba bez sensu bo nie jestem wyleczony.
Pewno kolejna wizyta i kolejen 150zł, ale co zorbić boje się tylko że mi wj**ie
juz tym razem antybiotyk w tabsach a wtedy na kolejny tydzien jestem uj**any. ;(

Już chyba wolałem tego offa niz obecny okres...

k***a naprawdę zamiast wczęsniejsze miesiące tak ze wszytskim sie spinac i planowac to bym wolałbmy sie nawp*****ylać, nayebać i już np redukować niż pilnować wszytskiego żeby bf5 uytrzymac jak najlepszy bo zeby z masy jak najwiecerj wyciąganc a tak naprawde wielki h** i z tej masy nie wyciągnałem nić !

Takie rozkminy, ale sie mi nie dziwcie ;) Dziś naprawdę nie miałem ochoty wstac z łózka i zrobic sniadania-co u mnie jest raczej nie dopomyslenia.

A wczoraj ledwo co powstrzymałem się przed odpalaniem i nawp*****ylaniem

Wrzuce może chociaż parę fot jedzenia bo sie kisza na fonie
a coś kolorowiej przynajmniej bedzie










Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-12-11 10:20:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Marian , ja po jednym dniu przeziębienia myślałem że k***icy dostanę.. nic przyjemnego, całe szczęście jest już nieco lepiej, mam nadzieję że u Ciebie wszystko się unormuje jak najszybciej i wrócisz na obroty ! Trzymaj się dziku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
jeden dzien to nawet bym nie odczuł ze coś jest nie tak przy tym czasie co sie u mnie ciagnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Czemu się powstrzymałes od jedzenia ? Mogleś się nawpie**lać i na zdrowie Żaden termin Cie nie goni... więc niema co z siebie robic niewolnika danej ilości kcal w ciągu dnia ... Tym bardziej że formę masz bardzo ładną a ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz mocno się nazarłeś... Weź przykład z Mikołaja lub mnie... nam to wisi czy zjemy worek lub dwa ryżu więcej czy mniej. Bo wiemy że przyjdzie taki okres gdy będzie sztywno i tak będzie, bo wtedy niema przebacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
I potem zamiast redu w 2 miesiące będzie robił w 3, będzie bardziej się męczył, i miał mniej czasu na masę, którego i tak dużo stracił. Każdy robi jak uważa, my wybraliśmy inną drogę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium