SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2856803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85330
Przerwa od treningów ile czasu trwała u Ciebie na urlopie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
czarny2151
Przerwa od treningów ile czasu trwała u Ciebie na urlopie ?

Przecież on jest teraz na tym urlopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Fajnie się ogląda Wasze zdjęcia z wyjazdu :D Ale z tymi upałami to masakra, u nas pod 30 stopni a ja już się "topię" a co dopiero by było przy 40-50 xD
Pozdro i wypoczywaj tam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
BzykuDG
To weź mi przywieź


Nie wiem czym uszedlbym z nimi 100m i pewno roztopione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
czarny2151
Przerwa od treningów ile czasu trwała u Ciebie na urlopie ?



Wracamy dopiero w piątek nad ranem bo wylot mamy jutro o 23.

Typowej przerwy nie bylo w ogóle. Wyjeżdżalem w czwartek to doj**alem ostro nogi i w piątek jak wrócę bedzie powtórka. A tutaj krece sobie cardio dzis 5 raz i dzis w planie 3 trening ale to taka pompka gory tylko.spacerow tez jest trochę. Uklad nerwowy Napewno cos odpocznie. A jak zorbie to cardio czy trening to od razu lepsze samopoczucie za h** bym nie dsl rady tydzień leżeć i nic nie robic xD

Winter 45 stopni to tak przy dobrym układzie. Tutaj mega wcześnie jest gorąco a tak o 18 jak wczoraj spacerowalimsy po plazy to juz bardzo przyjemnie;)











Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-07-25 09:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217561
Wracajcie szczęśliwie, można się niebawem ugadać na jaki trening w wolnej chwili Ocenisz też coś formę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Póki co czekamy na bagaże w Kato które kvrwa Beda z minimum 30min opóźnieniem xD ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ciesz się, że dolecieliście bez większych ekscesów
Witamy w kraju!


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-07-27 03:34:07
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Wykorzystując to ze czekam na te j**ane bagaże to dwa slowa skrobne o wakacjach. Jakies mega relacji nie bede dawal bo nie jestem w tym dobry jak Tomek. A co nie co bylo wrzucane na instastory.;)

Tunezja i to miejsce jak najbardziej godne polecenia;) nie to co Egpit gdzie weldug mnie jest duzoooo większe zacofanie. No i ludzie w Tunezji bardziej mili i nie tacy nachalni.

Miasto normalnie zyje sklep na skelpie, pleno restauracji rzut beretem od hotelu. Hotel całkiem spoko ;) sporo różnych atrakcji i bardzo spoko animatorzy to akurat mnie nie interesowało ale pisze jak bylo.

Plaza w miarę czysta woda ciepła.

Jedzenie...hmmm dla zwykłego zjadacza chleba pewno spoko. Ogólnie smaczne. Ale mega mega tłuste wszytsko ociekalo fatem nawet ryż xD plue taki ze sporo miesa i ryb zwłaszcza na kolację a nie tak jak w Egipcie bylo z tym średnio.

No i pogoda przj**anie dobra az za dobra mysle ze Tunezja na październik a nie lipiec sierpień;) ale lepiej ze tak cieplo a wrecz upał niz jakby padalo. Najgorsze pierwsze dwa dni potem sie w miarę przyzwyczaiłem. Ale jak w sobotę doj**alo 55 stopni to zyc sie nie dalo xD ja caly wyjazdy nie ważne czy stalem czy siedziałem to cały mokry a po posiłku to juz w ogóle

Ale ogólnie super;)

Chociaż juz powoli zaczyna mi brakować taniego codziennego dnia i mojego jedzenia.
Mysle ze w koncu sie sraczka skonczy xD no od pon trzyma tzn w pon przj**ane a od wtorku już lepiej ale 4x ed zazwyczaj;d

Na dupie tez totalnie nie siedziałem bo bylo Cardio i 3x trening pompka gory ale po treningu samopoczucie od razu lepsze pomijając fakt ze jeszcze na silke nie zszedlem a bylem cały mokry;d

Reklama sfd na plazy byla ;d







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
BzykuDG
Ciesz się, że dolecieliście bez większych ekscesów
Witamy w kraju!

Dokładnie;) ale tylko chyba w PL takie cos jeszcze nasze bagaze wymieszli z bagażmj z Badrum xD

A ty bezsenność?,)

Banan jak zajrzysz to znowu proszę o odwrócenie zdj ;)



Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-07-27 03:34:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium