SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
prz1993
A gdyby to była nasz inicjatywa, a nie Twoja? Ja bym Ci rzucił. Sam i tak chuya mam szansę, to czemu Tobie nie pomóc? Na cały wyjazd nie nazbieramy, ale zawsze to jakaś część...


no co ty Przemo nie dąłbym rady wziąść od was kasy na zawody co innego jak zbierali na Wozek dla Karola ale nie taki wyjazd dla siebie
albo co innego jak ktos jest chory
postwaic to mozecie obiad jak sie spotkamy :D moze w wawie w maju:D

teraz działam poki temat gorący bo może cos sie uda :D jeszcze wczesniej postartować



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-04-24 12:19:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
prz1993
A gdyby to była nasz inicjatywa, a nie Twoja? Ja bym Ci rzucił. Sam i tak chuya mam szansę, to czemu Tobie nie pomóc? Na cały wyjazd nie nazbieramy, ale zawsze to jakaś część...


Ja groszem nie śmierdzę, a też chętnie bym coś od siebie dołożył
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Szacunek Marian za taka postawę. Naprawdę wielki szacunek. Tak powinien się zachować zawodnik, nie to co niektórzy... Na wakacje na wyspach ich stać ale zrzutke na zawody zrobi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870141
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Jak Przemek napisal wyzej ;) ja tez jestem za moze tutaj na miejscu tez od kilku chlopakow uzbieram zamiast zayebac w nos sie przysluza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Tak jak Przemo mówi. No i też inna sprawa jak ktoś samodzielnie do Ciebie wyciąga rękę. To co innego niż się prosić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Ciężki temat bo stawiając się na miejscu Mariusza pewnie nikt z Nas nie chciałby przyjąć pieniędzy na zawody... Z drugiej strony jesteśmy tutaj jakąś grupą ludzi, żyjących w jednej pasji i taka inicjatywa która tym bardziej nie wychodzi ze strony Mariusza to jest coś mega pozytywnego jak dla mnie. Sam bym chętnie coś od siebie dorzucił. Bo tak naprawdę parę osób da po parę złotych, a już niezła kwota może się uzbierać. Możemy napisać o tym dlaczego w takim razie nie dać tych pieniędzy na jakąś chorą osobę, gdzie tych osób jest mnóstwo ale nie ukrywajmy, że większość wtedy by nie dała, chyba, że byłaby to osoba związana z BB. Więc niejako pomysł takiego wsparcia jest super. Tym bardziej, że Mariusz jest w gazie, rozmawialiśmy trochę o tych federacjach itd i wcale nie jest to taka prosta sprawa jak mogłoby się wydawać. Tak czy siak na pewno Mario musi dobrze wykorzystać ten okres...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179




Marian <3
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Panowie a ile to mniej więcej złotówek kosztuje?
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Nie no Panowie nic nie zbieramy tutaj;) moze dam rady sam;) a jak nie to dopeiro wawa bedzie ;) i potem najwyżej cos później. A jak sie uda samemu wcześniej to moze ta Serbia;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium