SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Ja wam dam kur...
W tym roku jeszcze nie przekroczyłem bariery 6 tys kalorii Zmieniłem się
Wg mnie nie ważne co kto robi poza sezonem, liczy się dany dzień na scenie i tak się weryfikuje zawodnika. Już było X zawodników co na masie wali browary, syfiate jedzenie a na końcu zgarnia medale A później "mnichy" ryżu i kurczaka + codziennego cardio są w szoku.
W 2019 może wyskoczę na wiosnę, więc wtedy można mnie oceniać


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2018-03-16 11:26:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
No ja myśle ze w 2019 wyskoczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869949
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887126
wojtekztr
Ja wam dam kur...
W tym roku jeszcze nie przekroczyłem bariery 6 tys kalorii Zmieniłem się
Wg mnie nie ważne co kto robi poza sezonem, liczy się dany dzień na scenie i tak się weryfikuje zawodnika. Już było X zawodników co na masie wali browary, syfiate jedzenie a na końcu zgarnia medale A później "mnichy" ryżu i kurczaka + codziennego cardio są w szoku.
W 2019 może wyskoczę na wiosnę, więc wtedy można mnie oceniać



Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2018-03-16 11:26:30


Wojtek! Ale po co się zmieniać Powiedzmy sobie szczerze masz ochotę to sobie jesz masz ochotę to sobie trenujesz Ja tam bardzo dobrze wspominam Twoją formę i ciężary które latały nawet jak ostro się zajadałeś. Najważniejsze, że Ty czerpiesz z tego frajdę Poza tym no weź! Mamy jeszcze zaległy challenge który mi kiedyś obiecałeś! :D - 30k kcal full day of eating :D
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jak zawsze zgadzam się ze zdaniem Wojtka, chociaż dziwi mnie to, bo jak ja latam na melanż albo z koleżanką/kumplem na maka/pizzę bo nie mam zawodów czy daty, która mnie goni to słyszę gadki, że dupa ze mnie, a nie "kulturysta"

Dobrze, że mam wyyebane i umiem trzymać względnie git formę
i jednocześnie mieć zayebiste życie towarzyskie, ale niektórzy mają tu chyba dwojakie zdanie
na ten temat, bo tu się jedno słyszy, tam drugie.
Niby nieistotne co się robi w offseason bo scena i tak wszystko zweryfikuje, a jednak idzie
posłuchać, że ci co czitują częściej niż raz/dwa razy w miesiącu to leszcze ze słabą psychą,
a ci co w ogóle nie czitują są yebnięci na bani

To już się robi irytujące i dziecinne (no musiałem to napisać)







Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-03-16 12:38:57
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Napisze to ja - bo tylko świnia nie zmienia poglądów. Niech każdy robi co chce, niech robi inaczej, wiecie dlaczego ? Bo mnie to po prostu interesuje. Chce zobaczyć jak ktoś robi forme na duzych kcal, chce zobaczyc jak ktos robi na niskich ladujac, chce zobaczyc jak ktos robi forme cheatujac itd. Nie badzmy jednokierunkowi, bo bedzie po prostu nudno, ale wiecie co robimy najgorszego (co ja np tez robilem)? zamiast dysutowac, zarzucamy poczekajmy na efekt koncowy, wyciagajmy wnioski i dyskutujmy
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
nie wiem co Wojtek mial na mysli piszac " mnichy: ryzu i kurczaka czy mnie w to tez zaliczał :p ale osobisie za takiego sie nie uważam , suchy ryz z kurczakeim rzadko u mnie idzie, zawsze cos jest do tego, a teraz nawet bym oj**al surowy
dzien bez omleta dzien stracony na rozne sposoby, manna kleik wslzkiego rodzaju płatki itp wafle czy twarogi nie unikam:P
na masie z narzeczoną kolacja nie raz się zdarzala ale nie na zasadzie "pod korek" tylko umiar
no a wakację to 7kg nadbagażu przyjechało :D
ale osobisce czesto mam tak że wole zjesc wiecej coś ze swojej gamy porduktów niz jakis syf,

ale wiadomo każdy robi jak uważa za słuszne Jak Dawid wspomniał wyżej i dobrze napisał.
Ja np nie wiem co to znaczy jesc mieso czy tez ryz na siłe u mnie zawsze ze smakiem, jak ktoś mi gada ze je na siłe to czemu do hvja tego nie zmieni na cos innego


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-03-16 14:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Marian pisząc "mnichy" chodziło mi bardziej o osoby które za WSZELKĄ CENĘ twierdzą że cheatowanie jest złe i nie ma z tego korzyści. A jak dobrze wiemy to Tobie zdarzy się kilka razy w roku coś oje*ać Więc Ciebie do nich nie zaliczam
Właśnie jak Dejwik napisał "dyskutować" rozważać różne schematy, co na kogo działa itp... a nie napisać "jesteś słaby, chvjowy bo podjadasz i najlepiej to wypier**laj z tąd i idź na piłkę nożną"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
A to racja kilka razy w roku sie zdarza;d Wojtek ale coś czuje teraz w weekedn bedziesz mial ekipie to cos wpadnie?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium