SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Haha każdy ma jakis sposób Wojtka napewno najprzyjemniejszy;d mi na szczęście jeszcze woda styka;)

Wojtek niby tak ale jak jest cel to tez wszystko inaczej wygląda;) najważniejsze żeby wejść na oborty i potem jakoś leci. A jak jest ciezko to wiamdo wtedy ze sie żyje xD
Szczerze to tez nie myślałem ze będzie trzeba tak mocnk ciąć kalorie patrząc na to co bylo na masie, ale cbyba taki organizm ze inaczej nie pójdzie.
A dzis lekki szok na wadze bo 101.5kg...
Niby wczoraj mocne nogi poszły to moze dlatego. Ale myślalem ze teraz juz waga z dnia na dzien poleci czasem idzie sie zaskoczyć

Dzis juz po cardio potem cycki i bicki.
Wczoraj 2 zmiana a dzis 1 plus cardio przed praca wiec malo snu ale mysle ze jakoś to zleci;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ile w sumie Marian jesteś już na redukcji?
Przewidujecie z Adamem jakieś ładowanie?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887171
11.03.2018 REDU tydzień 8 :D
Więc zaraz będzie wchodził w 9 ale z tym ładowaniem też mnie ciekawi czy macie coś w planach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
BzykuDG
Ile w sumie Marian jesteś już na redukcji?
Przewidujecie z Adamem jakieś ładowanie?


Jak łukasz wspomniał w sobotę zamknę 8 tydzień

Bzyku ale w sumie po co to ładowanie ?
Nic mi na ten temat nie wiadomo ani nic Adam nie wspominał ani tym bardziej mi nie przyszło nawet na myśl pytac o ładowanie :D jak forma daleka od tego co bym chcial i waga ktora nie idzie w doł No ale jakby była taka decyzja to napewno dam znać , zawsze jest jakieś ryzyko, no ale tez moze akurat by ruszyło po ładowaniu, aczkolwiek musiało by byc jakies prawdopodobienstwo w tym ze pomoze bo ryyzkowac zeby tylko wiecej zjesc mi sie nie widzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Marian, po prostu pytam. I właśnie pod kątem tego, żeby podkręcić metabolizm. Nie mądrzę się, Adam wie co robi, ot taka ciekawość.
A z tym ryzykiem to zdecydowanie przesadzasz, bo nie sądzę, żeby miało Cię to w jakikolwiek sposób cofnąć.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925



14.03.2018 REDU tydzień 8 nogi



Nogi

- Uginanie podudzi leżąc, stopy na szerokość ramion, lekko palce skręcone na zewnątrz 4s 15, 12, 10, 8-10 – 3-0-1-1
- uginanie stojąc palce skręcone lekko do wewnątrz 3s 15p – 3-0-1-0
- Wyprosty tułowia na dwójki 3s 15p –
- Przysiad 2-3s wstępne i 3s robocze 12,10,8p
- Wyciskanie nogami na syuwnicy nogi dosyć nisko na platformie, nie szerzej niż szerokość ramion 4s 25, 20, 15, 15
- Hack siad stopy dosyć blisko siebie 4s 12p + wykroki na przemienne po 10 na noge
- sissy squat 4s po ok. 15p


50min cardio na czczo o w niedziele 2 raz nogi wiec juz odchaczyłem a w niedziel bedzie bez cardio

Nie ukrywam ze lekko zmaulony sie czulem i bez mocy, na trening jechałem bez optymizmu ze bedzie ogien a jednak był 2tabs tussi i 400mg coffy fajnie podziałało.

ciezary zachowane w siadach nie dodane bo i tak było mega cieżko, suwnica zamieniona na taka maszyne ala suwnica od wypychania bo tamta suwnica byla zajęta i kvrwa weszło mi tomega duzo lepiej jak zwykla suwnica wiec nie wiem czy nie zamienie :P






1. jajecznica
2.ryz, kura
3 kasza manna, jabłko, płatki, wpc
4. maka ryżowa, bialka jaj, wpc,
5. indyk. lniany
6. twaróg, masło z nerkowców





rano: potas. cmoplex witamin, d3k2, witamina c, sanprobi,szejk:glutamina, wit c, ocet jablkowy 20min przed sniadaniem
na treningu: carbo, bcaa, tauryna, kreatyna
po treningu magnez

ala 4x300mg
enzymy z NOW 2x1tab
chrom 2x 200mcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
BzykuDG
Marian, po prostu pytam. I właśnie pod kątem tego, żeby podkręcić metabolizm. Nie mądrzę się, Adam wie co robi, ot taka ciekawość.
A z tym ryzykiem to zdecydowanie przesadzasz, bo nie sądzę, żeby miało Cię to w jakikolwiek sposób cofnąć.


Bzyku bynajmniej nie uważam żebys się mądrzył myslalem ze pytasz dlatego ze taka skromna micha i zeby podładowac bo wiem ze u ciebie na redu wałsnie co jakis czas chyba było takie podładowanie? ale tez miales rotacje na wiecej dni? ;>

a jak Adam coś zadecyduję to napewno dam znać pochwale się omletem :D


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-03-14 18:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nieee, wiem że o Twoją psychę i poczucie głodu nie trzeba się martwić. Konkretnie chodziło mi o boost dla tarczycy.
Ja miałem jak dobrze pamiętam HC co 5 dni, ale tam było niewiele więcej węgli, niż Ty masz teraz. Tylko leciałem wtedy 2 dni MC, 2 dni z minimalną ilością węgli i potem właśnie HC.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Pewno i tarczyca i leptyna by poczuły

a pamietasz jak miałes w poszczegolne dni wegle? i dany dzien byl uzalezniony od treningu czy nie wazne co wypadało to było np HC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925



14.03.2018 REDU tydzień 8 klata+bic



Klatki i biceps


- Butteffly 3s 15p – 3-0-1-1
- Wyciskanie sztangi w skosie górnym 4s 15, 10, 8, 8p
- Wyciskanie sztangielek poziomo, z przełożoną gumą oporową za plecami 4s 15, 12, 10, 8-10p
- Wyciskanie na hammerze naśladujący skos dolny 3s 12, 10, 10p – 3-0-1-1
- Ściaganie linek w bramie 3s 12p – 2-0-1-1
- Rozpiętki poziomo 3s 12p – 4-2-1-0

Uginanie przedramion ze sztangą 4s 15, 12, 10, 8p
Uginanie chwytem młotkowych 3s 12,10,8p
Uginanie jednorącz na modlitewniku – sztangielka/maszyna 3s 12p – 3-0-1-1
Uginanie przedramion ze sztanga nachwytem 3s 12p

lekko sobie jeszcze zrobilem bok barków 4s

50min cardio na czczo

Wczoraj 2 zmiana a dziś pierwsza wiec lekko nie wyspany, cardio z rana ok, potem koło południa j**ło spanie :D ale przed treningiem mocna kawa i 200mg coffy i sie rozkreciłem, siłowo dzis było czuc spadek, ale sam trening w sobie ok. O dziwo nawet super nabicie super jak na dnay okres:d co teraz nie czesto się zdarza

Waga z rana mnie troche zszokowała bo 101,5kg, niby to nie wyznacznik ale chcąc sie załapac na klasyka no to wałsnie.....

dzis troche multimediów bo wytjątkowo mial kto nagrac





ten gratis na bok barków





kiblowa przypinka, ale k***a nie odwróciłem telefonu do nagrywania i lipa;/













1. omlet
2.ryz, kura,
3.kasza mana , jabłka, płatki, wpc
4. mąka ryżowa wpc, białka jaj
5. indyk. lninay
6. jajka, wpc





rano: potas. cmoplex witamin, d3k2, witamina c, sanprobi,szejk:glutamina, wit c, ocet jablkowy 20min przed sniadaniem
na treningu: carbo, bcaa, tauryna, kreatyna
po treningu magnez

ala 4x300mg
enzymy z NOW 2x1tab
chrom 2x 200mcg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium