SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
hahahah koksy nie maja zebow madrosci i ch**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
ja p******ę ,a ja miałem 4

zostały 2




bez nich byłbym podobnie mądry a tak to przeżywałem już dwukrotnie traumę ich ekstrakcji, raz 30min , za drugim 2,5h dlatego jak usłyszałem ,ze górne są zagnieżdżone mocno w kanałach zatok to skojarzyłem, ze moze to byc powód problemów z zatokami, warto to mieć na uwadze Marian ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
serio ja ósemek jeszcze nie mam chyba ze faktycznie sie tam gdzies gnieżdżą ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
zrób sobie zdjęcie pantomograficzne prywatnie i będziesz wiedział co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
ale myslisz ze jak zęby nie bola to mimo to moze byc od tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903



18.12.2017 MASA tydzień 9 czwórki



Czwórki

- Siad bułgarski 4s 20, 15, 12, 12 12x12x 30kg (na rekę)
- Fronty 5s 8p 8x110 8x135kg
- Wyciskanie nogami nogi nisko na platfomie i dosyć wąsko, nie szerzej niż szerokość ramion 5s 25, 20, 15, 15, 15 15x15x15x300kg
- Wykroki chodzone 3s po 12p na nogę 17.5kg na reke
- Wyprosty 5s po 15p 1 wstepna i 4 cięzkie 4x15 75kg


łydka

Mial byc DNT, ale ze względu ze we wtorek wizyta u fizjio przełozyłem trening. Od rana kiepskie samopoczucie. Przed treningiem poratowalem sie kofa i tussi i poszło super:d
Potem jednak po treningu odczułem ten ciezki trening bo mimo to ze nie zapowiadało sie na to to poszło swietnie i podokładane. Wiec oragznim przez ta infekacje/zatoki mocno osłąbiony a jeszcze doj**ałem go nogami

W siadach jednych i drugich dołozone, najbardziej cieszy kolejne 5kg we frontach, gdzie tydzien temu było dosyc ciezko, teraz tez było ciezko ale zroione samemu.
8x135kg jako drugie cw to dla mnie juz sporo, plus taki ze daniej bym takiego ciezaru nie utrzymał itp ateraz bez problemu, jedynie od 6pow tlenu zaczynało brakowac

reszta ok





1. jajecznica z kurczakiem
2.ryż kurczak lniany
3.ryż, banan,, jabłko, płatki, wpc
4.mąka ryzowa, bialka jaj, wpc, banan, wiórki koko
6.ryż, kura, lniany
6.twaróg, wpc, masło orzechowe




rano: potas. cmoplex witamin, d3k2, witamina c, sanprobi,szejk:glutamina, wit c, ocet jablkowy 20min przed sniadaniem
na treningu: carbo, bcaa, tauryna, kreatyna
po treningu magnez

ala 4x300mg
enzymy z NOW 2x1tab
chrom 2x 200mcg


wczoraj mały check formy pewno wiekszosc widziała na insta, waga ~`103kg




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
MARIAN 17
ale myslisz ze jak zęby nie bola to mimo to moze byc od tego?


no stary, ósemki to dziwne zęby , może Ci siedziec latami i nie dawać oznak , a potem i tak trzeba bedzie usunac
ja mialem wszystkie 4 nie dosc ,ze wielkie to powykrecane, dolne usuniete ale trauma juz pozostanie szzegolnie po drugiej - 1,5 mca dochodziłem do siebie (szczękościsk, infekcja, ponad 2.5 h spedzone na fotelu , kilka ampulek znieczulenia itd porazka na maxa ) nie moglem przez 3 tyg geby otworzyc na tyle by ugryźć kawałek banana lub chleba

a gorne mam na razie ale na zdjeciu pokazało jak wysoko sa zagniezdzone ,wlasnie w kanałąch zatok i kiedys lekarz mi o tym wpominal ,ze moze to byc jakis powod problemów z zatokami , bo też swego czasu sie z tym meczyłem ,ale ostatnio odpukac jest ok

idz prywatnie , zrob zdjecie to koszt pewnie okolo 100zł a i tak foto Ci sie przyda na przyszlosc do kontroli dentystycznych , leczenia kanałowego itd (jak bedzie potrzeba) szczegolnie ,ze sie juz tyle z tym meczysz, biegasz po lekarzach, itd ja bym sprobowal, to nie boli akurat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Myslałem że one po prostu daja o sobie znać troche inaczej, bola itp:D ale w sumie moze to byc jakoś powiązane kto wie.

narazie chodze na te lasery, skoncze jedno to bede szukal dalej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
u mnie te dolne jak widocznie powoli wyrastały to naciskały nieprzyjemnie na zęby obok , raz mi sie zrobiło jakies zapalanie przez czekania za długo, myslalem 'samo przejdzie' , za drugim razem stomatolog po obejrzeniu zdjecia zasugerował by wyrwac bo zaraz bedzie to samo - teraz juz wiem,ze powinienem czekac, a tak to poszedłem z nadzieją ,ze moze jak za pierwszym razem pomecze sie z 30 min (i tak długo jak na 1 zęba) , a byłem tam blisko 3 godziny , stad juz mam totalną niechęć do majstrowania przy zębach, wczesniej mi tak leczyli '5' ze musialem ją usunąć bo ząb zrobił sie martwy, najchetniej to sztuczne zeby bym sobie wstawił do konca zycia problem z glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Ja tez nie nawidze denstsyty a ty mnie tylko starszysz ale od dawna dawna staram sie chodzić systematycznie i wszytsko na bieżąco robić jak cos jest. A z osemkami nie raz slyszlaem ze jest lipa. Ro cieszyłem sie zawsze ze ich jeszcze nie ma xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Wiecej