SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2849688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Jak jesz posiłek na ładowaniu pierwszy to nie wiesz czy płakać czy wp*******@ć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31190
smaczengo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Laduj laduj

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31190
Nie jestem może jakimś specjalistą od pozowania, ale co mi się rzuca w oczy to w pozach: klata bokiem przyjmujesz taką lekko zamkniętą pozycję, przez co wydajesz się węższy. Chodzi mi o to żeby ten bark z tyłu poprowadzić nieco szerzej, przez co optycznie będziesz zajomwał nieco więcej miejsca no i starałbym się utrzymywać je na mniej więcej jednej wysokości (http://www.kulturystyka.org.pl/artykuly-miniatury/klatka_piersiowa.GIF - coś takiego bardziej)
No i przy pozach tyłem ale to chyba już ktoś wcześniej zauważył, bardziej odchylić się do tyłu, rozciągnąć łopatki i unieść klatkę piersiową. Zobacz jak u mnie po korekcie Adama zmieniła się ta poza: proporcje barki, talia oraz pręgi nad dupskiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609904
Dziękuję za rady;) napewno sie przydadzą.

Co do klaty bokiem to P. Sz właśnie mnie tak korygowal ze ten blizszy bark ma byc nizej niz ten drugi. Tylko tutaj faktycznie lokiec moglby isc jeszcze bardziej w tyl;)

Co do.poz tylem wiem ze musze się odchylac tylki tutaj telefon byl tak ustawiony ze jak sie odchylilem to nie byli nic widać;d

Ostatnio na Śląsku mówili mi ze wlasnie bice tylem nawet za bardzo sie pochylame przez co za bradzo sie kladlem na sędziów;)


Poszedl drugi posilek to bym dopiero sztos;)
150g ryzu 25g oleju koko slodzik kakao armot koko. Ale olej koko i aromat koko mega miazgq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Marian ma dużo wad w pozowaniu, ale to sa złe nawyki i niby wie co robić a jednak robi inaczej., Jak się uda to wpadne na hotel do Ciebie i podszlifujemy trochę jutro, ile km od hali macie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609904
Wpadnij wpadnij;) a nawet nie wiem ile xd luki zarezwrwowal bodajże Magnolia;) no i jwst jak piszesz niby wiem co i jak ale siebie mi w h** ciezko skorygowac. Nawyki plus wada postawy jeszcze to urrudnia;( ale kvrwa kiedys to ogarne ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
My jesteśmy 1km od hali a z tego co widzę wasz jest 22 wiec sporo


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2017-04-20 10:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609904
Wojtek to chyba inny patrzyles bo mi pokazuje ze 6.5km od hali;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Marian, jest elegancko! B-B trzyma kciuki!

Co to za aromaty masz, z jakiej firmy? ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

WHEY premium