SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Dobra kolejny obwód za mną. Jutro jeszcze ostatni. I od czwartku ładowanie

Nie chciało sie ale jak zaczalem to juz poszło.

Za dnia straszny naleśnik, czuje sie jakbym nie cwiczył, na treningu chwilowa pompka wiec od razu lepsiej;d Ale sil juz brak:D

waga dziś taka samo jak wczoraj czyli 84,8kg, po konsultacji z lukim i Przemkiem poszła wczorja na wieczor dodatkowa porcja fatu nacysonego z boczku żeby te wage straac sie trzymać.

Nie bed episal jakie cwiczenia bo w sumie misz masz był
po 8 serii na plecy klate brzuch 20pow
i po 4serie na bareki i łapy tez po 20pow

na konie troche pozowania na salce


jakies multimiedia:









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Obserwuje ale cicho siedze bo wiem jak sie człowiek czuje przed startem. Podziwiam ze jeszcze masz chceci zeby cos pisac. Kibicuje i trzymam kciuki O formie nawet nie wspomne bo jest kosa straszna!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Jaca lekko nie ma ale nikt nie mowil ze bedzie więc robimy swoje cisne te koncowke ile się da i chce wyjsc w jak najlepszej formię...
ale wiaodmo konkurenci tez beda w lepszych formach plus minimum 3 dochodzi mega dobrych o których mi Przemo napisał: Dawid Damasik, Jacek Małagocki oraz Mateusz Boguń.

Jednak z całego serca licze na ten finał żeby to dąło kolejnego kopa do działania, a w takiej obstwie to naprawde już mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Pamiętaj że Ty jeszcze gówniarz jesteś Dopiero co juniora skończyłeś Rzadko się zdarza żeby rocznik 92/93 brylował na podium ... (wiadomo zdarzają się wybryki takie jak Marzec )
Póki co jest to nie równa walka, a szczyt kariery to zazwyczaj 30-35 lat Także życzę Ci żebyś dotrwał w tym co robisz i jestem ciekaw jak wtedy będziesz wyglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Wojtek jasna sprawa;) i ja sobie z tego zdaje sprawę;) więc tak jak moiwlem przed Śląskiem i teraz final dla mnie mega;)

A wiaodmo startujemy zeby wypaść jak najlepiej;) bo wychodzić zeby wychodzić to takie troszkę bez sensu. Wazne by notowac ciągły progres...a to chyba narazie sie udaję...;)

Ostatnia prosta teraz wiec trzymamt sie palnu i.dzialmy;)


P.s ogolanie dzis mam wrazenie ze wygladsm gorzej niż przed Śląskiem, ze jestem maly i w ogóle ze jest h**owa forma...to chyba psycha, bo mam nadzieje ze nie realia


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-04-18 20:10:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
odkąd pamiętam z twoich dzienników Ty nigdy się nie zatrzymywałeś z progresem.
zawsze szedleś do przodu i tak jest do dziś:) więc .to.tylko kwestia czasu kiedy będziesz osiągał wysokie lokaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Albo Wolski jeszcze za juniorów

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Marian. Niestety to chyba normalne. .....U nas. Są dni że budzisz się rano jak młody bóg. Kilka godzin później wyglądasz jakbyś z pół roku nie ćwiczył. Heh

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Ostatni trening zaliczony. Zrobilem ile moglem zobaczymy jaki bedzie efekt finalny...na szczescie jutro juz wolbe w pracy bo ostatnie 2dni wczoraj caly indzis do 17 caly czas na nogach co niestety odczuwam;( alw teraz juz leżę potem tylko golenie ;(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium