SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Banan to sie rozumię i dla mnie to naprawdę wiele znaczy więc też chcę się odwdzięczyć za to i wypaśc jak najlepiej na zawodach

Bzyku no wiadomo ze fajne by było wejśc na styk w limit, ale tez wiadomo jak jest z tym mierzeniem. No jak tez bedzie dużo pod limit to nic nie zorbię bo to bedzie znak że trzeba jeszcze doyebać miecha


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-03-24 19:13:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wazeliniarze kvrwa . Ale brzuch zaczyna dobrze wyglądać. To nie sa kostki tylko ceglowki

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
No z mierzeniem to loteria Ja cały czas myslalem że mam 173-172cm a tu wczoraj w Zabrzu wyszło 170,5cm

U mnie od dzisiaj uciecię fatu do 0 I zaczyna się mega ssanie i brak sił



Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-03-24 19:29:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470051
Mam jak bzyku im dłużej bez czita tym lepiej się z tym czuje ale jak już się raz ruszy to chciałoby się więcej i czesciej dlatego często w wakacje kończę maratonem miesięcznym z lodami


Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2017-03-24 19:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No, to mamy tak samo hehe.

Chociaż jak dostałem przyzwolenie na cheata, to przeszedłem Tesco całe 2 razy i nic nie wybrałem. Na nic nie miałem ochoty. W końcu zjadłem gyros, 4 gałki lodów, które mnie rozczarowaly i do domu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
U mnie jest, że mam w tygodniu chęć i wymyślam co bym zjadł/kupił/ugotował. W dzień co niby mam plan jeść zainteresowanie spożyciem pokarmu nadprogrmowego na nikłym poziomie. Po rozpoczęciu jedzenia, efekt lawiny.
1

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
gienus12
Wazeliniarze kvrwa . Ale brzuch zaczyna dobrze wyglądać. To nie sa kostki tylko ceglowki


Brzuch najlepszy z calej ekipy SFD. Idelanie rozlozone, ogromne i symetryczne proste brzucha. Szacun ...dla dziadka bo gdzies tam w genach pewnie przeszło z któregos wstecz pokolenia ale znów bez Twojej ciezkiej pracy by nie byly i takie duze i tak jak teraz odsłoniete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
P0KI
U mnie jest, że mam w tygodniu chęć i wymyślam co bym zjadł/kupił/ugotował. W dzień co niby mam plan jeść zainteresowanie spożyciem pokarmu nadprogrmowego na nikłym poziomie. Po rozpoczęciu jedzenia, efekt lawiny.



mam to samo ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
SalvatoreLucania
gienus12
Wazeliniarze kvrwa . Ale brzuch zaczyna dobrze wyglądać. To nie sa kostki tylko ceglowki


Brzuch najlepszy z calej ekipy SFD. Idelanie rozlozone, ogromne i symetryczne proste brzucha. Szacun ...dla dziadka bo gdzies tam w genach pewnie przeszło z któregos wstecz pokolenia ale znów bez Twojej ciezkiej pracy by nie byly i takie duze i tak jak teraz odsłoniete.


dzieki

Jaca dla przypomnienia kiedys bylo tak jak na tych porównawczych zdj:

1 zdj poczatek cwiczen i i debiut w sopocie 2015

1zdj po jakis 2 latach cwczien jak widac wiele nie poszlo, dwie redukcje i dwie nie udane masyyyi odbicie po sopcie zdj porownawcze







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
zaraz dam zdj z porannego pozowania na czczo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium