SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Kurde, mam nadzieje ze nic powaznego, zdrowia i nie martw sie na zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Marian wszystkie objawy które są przy tej chorobie mi się zgadzają więc na 90% mam "biegunkę przewlekłą" :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
jak mówiłem troche zdj obecnego jedzenia i doszło wsparcie na kolejny miesiąc od SFD NUTRITION za co serdecznie dziękuję ;)










i wspomniane wsparcie ;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Co to za smak białka z którego zrobileś polewę na pierwszym zdj.?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
2 żółtka i chyba wpc smak coffe late czy jakos tak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
dam jakiś znak życia bo jednak żyję, od pon mysle ze wracam na obroty

jednak jak z wpiskami będzie to zalezy bo może byc napięty grafik mam nadzieje że tylko znajde czas na trening bo pewno dni będa wyglądać praca szpital dom gdzieś tam zrobienie szamy i penwo trening, ale mam nadzieje że to długo nie potrwa...


co do mnie jest lepiej ale szału nie ma bo nadal leci ropa z krwią, wiaodmo duzo mniej ale jednak
wczoraj byłem u swojego rodzinnego lekarza bo chciałem badania itp to oczywiscie nie może wypisac bo nie ma podstaw. z watroby dał tylko ALAt a chcialem profil lipidowy to pytal czy choruje na miażdżyce bo jka nie to nie ma podstaw do wypisania takich badań jak beda podstawy to wpisze-wtedy to bedzie chyba za późno:D
jedynie morfologie i mocz zlecił

dał też skierowanie do laryngologa zeby zrobic USG zatok itp ale pewno kolejki beda takie za za rok tremin
pytał czemu lecze się prywtanie a teraz chce badania na NFZ-kvrwa no chyba mi się należą jak skałdki biorą
odpowiedziałem ze 3 tyg temu byłem tutaj u Pana kolegi i miało samo przejsc ale jednak nie przeszło i teraz mam przewlekłe zapalenie zatok i spojowki były
i jak powiedziałem że obudziełm sie z czerwonymi zalepionymi oczami i z nosa krew z ropą to wtedy jednak zrozumiałem ze ostatani deską ratunku byl prywatnie laryngolog

ogolnie to parodia i szkoda się wk***iać ;/ tym bardziej że to nie jedyne przezycia wczoraj z lekarzami :D


mam tylko nadzieje ze jak wznowie treningi na 100% to znowu mnie nie rozj**ie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ano, ja tylko w jednym miejscu miałem możliwość badania krwi i co chciałem na zawołanie , na wyniki do tygodnia oczekiwania, ale pielęgniarki od ręki robiły. A tak to jak byłem u rodzinnego to też powiedzieli że nie mogą mi zlecić prób wątrobowych bo leki które wtedy przyjmowałem nie obciążały wątroby.. Idioci, płacisz składki i nie możesz się kompletnie przebadać jeżeli masz jakieś wątpliwości.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
legs

LEGS 1


1. Front SQ R8
2. przysiady podwójne dno 5x10
3. Wykroki 5x15
4. żuraw 5x10
5. Uginanie leżąc 5x12


25min aerobów

Dobra poszły nogi.
Trening pozmieniany pod sprzet w piwnicy.
zajechałem sie konkretnie, ale powiem wazm ze po treningu az lepiej się oddychało

Jedynie co mnie martwi to kompletnie przez te zatoki straciłem węch;/ w piatek dostałem skierowanie do laryngologa jutro musze gdzieś się zarejestrować bo trzeba zrobić usg itp

Co do samego treningu było ok, nie będe sie ropzisywał bo nie ma o czym, jedynie co to mam ogromne back pumpsy, miały byc wykroki bardziej siłowo sztanga ale nie dałem rady, zrobiłe małym ciezarem z hantlami

dwójki juz ok, dobrze ze żuraw bo mcnpn nie było by opcji



MICHA:

HC

1. 150g płatków jaglanych, 100g banana,200g białek jaj, 2 jajka, 15g wpc
TRENING podczas 30g bcaa+50g carbo
2.60g ryżu, 150g jabłko, 40g rodzynki 40g żelek, 50g puddingu AN
3. 80g ryżu, 200g piersi, 10g lnianego
4.pankaces z AN 200g prochu, 50g mąki owsianej, mandarynka
5.80g ryżu, 200g piersi, 15g lnianego
6. wejdzie pewno 5 jajek, 50g piersi, 25g lnianego



SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 40g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

glutamina 25g rano i wieczorem
glutation tez od 3 dni :D


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-12-18 19:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 464 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15228
A jak z planem treningowym ? Dalej lecisz PPL czy jakieś modyfikacje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Dobrze że coś tam pomachałeś :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

WHEY premium