SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Musisz przeczekać, bo nadejdą lepsze dni
Każdy wie jak można się czuć 3dni bez mocnego treningu, tydzień, a nie dopiero co 3tyg...
Strategia OK- samopoczucie ok, ćwicz, nastrój i organizm na NIE, odpuść- przynajmniej teraz przy rekonwalescencji. Wszyscy Cię wspieramy i kibicujemy- jeszcze trochę i będą wpisy z ostrych treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Odpoczniesz Marian, zregenerujesz się i dalej pociśniesz. Sam dobrze wiesz na sobie, jak cudowną moc ma pamięć mięśniowa, więc nie powinieneś się przejmowac :*

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Też przeczytałem xd

Kiedyś musi to przejść... dobra decyzja z obcinka kcal, prawie roztrenowanie zaliczysz ja zrobiłem tak samo

Ps. W pt jestem w zatorze na tydzień machniemy cos i pompa będzie, motywacja tez wróci


Zmieniony przez - wojtekztr w dniu 2016-11-20 20:57:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Najważniejsze to dobrze się wyleczyć i odpocząć. A znając Ciebie to jak ruszysz z buta to na wiosnę kopara opadnie nie jednemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
kuruj się, a za jakiś czas wrócisz 2x mocniejszy, słuszną decyzję podjeliście, nie ma co się katować póki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Wrócic wróce nie ma wyjścia Tutaj bardziej chodziło o obecny cel, podporządkowanie wiekszosci właśnie jemu, a tu pyk w momencie sie spiepszyło i patrzac racjonalnie cel też coraz dalej, wiaodmo nie ta wiosna to kolejna, ale jednak szkoda Bo moze była by ta a potem kolejan za 2 lata:D

p.s wie ktoś może kiedy dokłądnie bedzie kalendarz imprez na 2017?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Dziś miałem nie trenować ale po porannej wizycie u fizjio pozwolił zrobić nogi na 60-70% więc się nie zastanawiałem;) za 2-3tyg jak będzie się dalej dobrze goic jak teraz będę mógł trenować je na 100%.

Dziś po 2.5tyg przerwy od treningu nóg masakra, jeszcze kalorie nisko, ale po wszystkim zadowlonie;)

Oby przeżyć teraz te 2tyg tej wegetacji wrócić 100% do zdrowia i czas robić swoje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
na te giry poszło dziś tak mniej więcej:

1.FRONTY 6x12-8
2.suwnica 4x12
3,hack siady 4x15
4.mcnpn 4x15-12
5. uginanie leżąc 5x12
6.2 serie prostowania

łydki

10min interwał 5min aeroby


Mial być DNT, ale fizji pozwolił, na trening, a nawet wskazał a że akurat nogi to sie domyslacie ze długo nie musiałem sie namyslac czy zrobie 5-)

Poszło w sumie spoko, wiadomo po takiej przerwie bez fajerwerków, ale sam fakt ze mogłem ucieszył.

Ale fakt tez taki ze w bani siedzi mocna blokada...ale pewno z czasem przejdzie. fronty męczyłem na 80kg ze sporym zapasem, ale nie moge narazie szaleć

dupa do ziemi to teraz u mnie podstawa, bo chyba na tym te nogi wczensije zaczeły isc


ogólnie to teraz te 2 tyg wpiski będa takie ubogie bo nie ma o czym pisać, trening jakiś będzie, micha uboga to tez nie ma co pokazywać

wczoraj calkowicie bez wegli, dzis tylko 50g po treningu.

mam nadzieje, ze te 2tyg zleca a potem bede czerpał z tego korzyści jak dowalę wegli na te osttanie 5tyg masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Szykuj się bo wpadam do domu na tydzień swoim autem To trochę potrenujeny i motywacja + chęci wrócą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
wojtekztr
Szykuj się bo wpadam do domu na tydzień swoim autem To trochę potrenujeny i motywacja + chęci wrócą


jestem jak najbardziej na tak

tylko trzeba się dograć
na wiele z mojej strony nie licz bo mam hvjowy okres ale damy radę

i najlepiej w jakieś weekedny żebym mial dzień wolny
ale to dogadamy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Wiecej