SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
NO Dawid mnie dziś nadal męczy, a noc hvjowa bo nos zawalany, gardło zawalone, dziś podobnie ale dnt, jutro pewno jak będzie poodbnie to też poleci dnt. Ale licze ze puści, kupiłem tam jakieś vixy to na noc zapodam :D

Grzechu próbowałem tak i tak i wygodniej było mi na ta co moze wydawać się dziwne xD może dlatego że mam rotację miednicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Teraz chyba co druga osoba chodzi chora/przeziębiona ,u mnie w pracy mega dużo osób na l4. Musi się pogoda ustabilizować.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja w zasadzie gardło ale od 3 dni kvrwa lipa, dziś dnt zrobiłem bo nie chce się do konca zawalić, temperatury ani nic nie mam ale gardło dramat;/ bałem się żeby nie jakieś zapalaenie krtani ale pani a aptece mówiła że jak nie kaszle to raczej nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Przez te pogody własnie takie jaja wychodzą ja teraz też od dwóch dni z rana jak wstaje to z bólem gardła i zawalonym nosem. Później w ciągu dnia jest lepiej no ale co w nocy zatkany nos wymęczy to wymęczy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pewno tak, a ja tydzień temu jak wracałem z Opola, jechałem nie swoim autem klima h**a działała więc na otwartym oknie i pewno to mnie doj**ało ;/ u mnie w sumie dziś to nie ma dużo lepiej jak z samego rana, ogólnie czuje się w mairę ale to j**ane gardło tak daję że nawet cieżko rozmawiać z klienatmi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Doszło jeszcze wczoraj wsparcie od sfd
Jak widać podstawy
Wziąłem Białko AllDeyn na spróbe ;d



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A i wczoraj był trening ale nie zdarzyłem dać wpiski

Wahałem się rano czy jechać przez to gardło ale. Żarcie już było pod dt zrobione to pojechałem i trening naprawdę dobry bez żadnych zastrzeżeń

Dziś już jka pisałem zrobiłem jednak dnt może coś poluzuje z tym gardłem
Jedynie Cardio na czczo skręciłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64597
Widzę, że Ciebie też męczy gardło a nos masz zatkany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64597
Ja wyszłam z mokrą głową no myślałam, ze ciepło a śnieżyca była i na drugi dzień cała szyja mnie bolała, zatkany nos i gardło :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
julia1234
Ja wyszłam z mokrą głową no myślałam, ze ciepło a śnieżyca była i na drugi dzień cała szyja mnie bolała, zatkany nos i gardło :(

Po gorącej kąpieli i wyjście na zewnątrz po chwili, murowane przeziębienie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium