SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2855998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wiadomo, że gabaryt większy u Adama ale te barki faktycznie nieco dziwne od jakiegoś czasu. Nie wiem nawet czy mu gdzieś nie robiono jakiś problemów, że rzekomo olej itp. Irlandia to była? Nie pamiętam. Bardzo za niego trzymam kciuki aby ten brzuch doprowadzili mu do ładu i jeszcze wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
prz1993
Ale o jakiej przepaści Ty mówisz? Moim zdaniem przy Adamie bardzo dobrze wyszedłeś. Widać różnicę w rozmiarze, ale żadna przepaść.


Samemu miałem inne wrażenie, ale też wiadomo jak to jest-te nasze odczucia plus to że własnie teraz taki flaczek się czuje nie to co na masie pare serii i już za duża pompa była haha :D waga też mniejsza niż te 3tyg temu wiec nie ma się co dziwić, ale taki etap przejsciowy , ale jednak jeszcze trochę i znowu się to poczuje ;d i mam nadzieje że sylwetka zareaguje jak u ciebie :D plus taki że czuje się mega lekko.
Zobaczymy jak to dziś na nagraniu wypadnie ;)

Grzesiu w sumie nie wiem czy na zawodach sie gdzies przyejabli, chyba ze bardziej ludzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
W sumie nawiazaujc jeszcze do tematu ;) dziś dnt więc pozwanie na czczo
Na zdj ciężko w sumie zauważyć ale na czczo na żywo mam wrażenie że jednak tej wody w h** zeszło, chyba wody.

Zdj poglądowe dziś na czczo
Z flakami ok
W sumie po tej przerwie w treningu i obeciu jedzenia moment na szczęście się poprawiło
Ale jak już zacząłem to chciałem chwilę im dać odpocząć i chyba już gotowe na jedzenie sa;)
Raport też dizs poszedł to Adama to zobaczę co tam ustalimy.
Wiaodmo startówka to nie jest i nie bedzie bo teraz nie czas na to ;) ale progresowac trzeba się starać





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17


Grzesiu w sumie nie wiem czy na zawodach sie gdzies przyejabli, chyba ze bardziej ludzie ;)




Może coś pomyliłem ale wydaje mi się, że panel sędziowski lub ktoś na weryfikacji, sam Adam zdaje mi się o tym opowiadał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Szczerze to nie wiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870089
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Jak dla mnie to to był jednak dobry pomysł z tym cudem i tak samo w odpowiednim momencie wleciał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
prz1993
No widać już lekkie zmiany, czwórki Ci wychodzą, bo na koniec to już prawie zero separacji było


one lubia pływac:d podobno wodne środowisko bardziej anaboliczne :D

Wojtekorzen
Jak dla mnie to to był jednak dobry pomysł z tym cudem i tak samo w odpowiednim momencie wleciał


też mam nadzieje ze to była dobra decyzja i ze to ostre cięcie to też dobra decyzja :D ale to pewno ocenimy za pare tyg bo okaze sie jak sylwetka zareaguje :D tak samo jak z tym tygodniowym offem po czasie uważam ze to był strzał w dyche ;) licze na taką samą ocenę powyzszych decyzji za pare tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Do kolacji
Dajcie łapkę co by lipy nie było :d



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Super materiał, Adam jak zwykle ma gadane, ale to w pozytywnym sensie oczywiście. Połowa obejrzana, jutro reszta

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium