SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Niestety Izo to k******* straszne. Ja mam kolana przez Izo zaj**ane a tylko 20mg szło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Tez mi polecano izotek i ciesze ze udalo sie bez bo Ci co brali mimo ze z efektow koncowych zadowoleni to lista skutkow ubocznych masakrycznie dluga i przerazajaca.
Tak panie dermatolog studiowala medycyne a ty nie wiec sie nie znasz, bylem czesto konfrontowany z takim Argumenten i niestety Mariuszu, z glupota nie wygrasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
tetralysal jest git, bez takich sajdow, aczkolwiek drogo wychodzi

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Narazie mam 3 maści jedna robiona dziś odbiorę na 4 dni a potem dwie z antybiotykiem. Wydaje mi się że najłatwiej dać jej było Poprosru izotek bez j**ania bo największe prawdopodobieństwo że pomoże... Ale póki co jeszcze nie jestem na tyle zdesperowany żeby brać więc poczekam i zobaczę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402285
Ja bym poszukal innego dermatologa. Tez do takiej Pani dr trafiłem jak szukałem u siebie, najpierw ze to przez testosteron, pozniej przez encorton, poznij gadała tak ze jednym zdaniem zaprzeczała drugiemu a podyskutować bym z nią mógł jakbym był lekarzem żadnego wywiadu od razu nie zrobiła czy na cos choruje itd. Masakra z tymi niektórymi lekarzami u nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
jw Dobry dermatolog będzie szukał najbardziej optymalnego rozwiązania, tylko musi być taki co wie, jak działa doping i to już ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
Izo osobniczo każdy przechodzi, ja nic a nic nie miałem i nie mam problemów po pełnej kuracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężko u nas w Pl o jakiegokolwiek kumatego lekarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
I. Znów w plecy z wpiskami ;d jakoś za szybko ostatnio ten czas leci

W sobotę były plecy Cardio 30min
Wczoraj taki w sumie taki lekko spontaniczny wypad do Krk bo do końca nie wiedzilem czy ruszę ale jednak się wybrałem
Trening z Tomkiem i takim daiwdem.
Tomek pewno da jak zawsze dobry wpis więc ja się już nie będę rozpisywał

Ja leciałem braki i Bicpes trochę pozmieniałem w treningu bo fajny sprzęt na siłce
Tomek robił łapy
W sumie podczas treningu mało gadania i dobrze ;d potem na Cardio nadrobiliśmy.


W sobotę jeszcze robiłem fit pizze xD i w sumie nawet nie spodziewałem się że taka wyjdzie. Ciasto robione w termomixie lidlowskim więc bez roboty, miałem w dupe z posiłkami bo dzień mi się rozjechał więc 5 posiłków dlatego dwa musiały być większe
pod makro a wyszła super i nigdy takie cisto dobre nie wyszło xD mąka woda drożdże trochę oliwy
Góra weldug uznania u mnie warzywa ser piórko chuda szynka,

Wczoraj w Krk poszlimsy do zdrowiej krowy
40min czekania na stolik a ogólnie 2.5h pleno ludzi ;d Zjaldem takiego standardowego burgera
I fat ucilem za to z ostatniego posiłku więc plus minus myślę że ok bo więcej niż 40g fatu raczej burger nie miał


Dziś dnt po spałem chyba ponad 10h xD ta masa
Cardio na czczo no i do wieczora praca a przy pon zawsze na więcej.
Zwłaszcza że wczoraj na raporty nie odpisałem to dziś trzeba narobić


















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-02-08 12:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Policja nie kręciła się koło lokalu. U mnie w mieście od 21 stycznia pizzeria jest otwarta, raz był sanepid z policją i do dziś właściciel ma spokój.

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium