SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Fajny filmik, widziałam na fb już, dobry montaż :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
może się do nich przekonam ;-0

zobacze, założe moze dziś gorę na trening pleców, a troche sie wkvrwiłem przed chwila to moze bedzie ogien

będa plecki zmontowane to wklej tutaj linka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
MASA TYDZIEŃ 1 DZIEŃ 4 20.08.2016 PLECY CIĘŻKO+KAPTUR+BRZUCH

1. MC R10+podwojny drop
2. wiosło sztangą nachwyt 15/12/10/10/10
3. Drążek nachwyt 4x max
4. Wiosło hantla jednorącz 4x 12

4 serie na kaptury
brzuch: 4x15 allachy, 4x15 maszyna do spięc

15min interwałów


Strasznie ciepło na siłowni, cały mokry a po MC i wiosle mokra plama pod sztangą.

wMC lekko zanizyłem ciężar zeby tej techniki bardziej pilnowac, ale za to zrobiłem podwójnego dropa juz w wersji kulturystycznej bez odkłądania i z dopinaniem-zabiło mnie to, musiałem dłużej odspanąc przed wiosłem.

Wiosło spoko, nie szalałemz cięzarem, nawet nie wiem ile było ale 90-100kg i weszło fajnie

Drązek ciezko bo jako 3 cwiczenie i tez waga nie mała, 4 saeria juz b. ciezko i oszukiwanie, wiec zrobiłem jedną dodatkową z pomoca gum, no kvrwa co ta ostatnia seria weszła to masakra, palenie jak nie wiem...chyba bede wrzucal te opcje, fajna opcja na dropa w drazku

wiosło hantlka spoko zostane chyba na dłużej przy nic

na koniec lekko kaptur, brzuch ciezko i 15min interwałów

potem troche rozciągania i rollowanie, bierzmey się za to na powaznie, może pomoże to wskoczyc na wyzszy level, pewno nie zawsze czas na to pozowli ale w weekedn koniecznie

filmików dziś nie ma bo nie mial kto nagrywac za bardzo


MICHA:

HC

1.7jajek, 5 kaps omega3, cebula, pieczarki-jajecznica
2.85g ryżu, 230g wątróbki z kurczaka, 10kaps omega3
3.115g ryżu, 200g piersi, 10g kokosowego
TRENING-na treningu 40g bcaa+40g carbo
4.bezpośrednio po:60g ryżu, 200g jabłko, 30g rodzynki, 50g pudinggu AN
5. nalesniki: 90g mąki orkiszowej, 200g białek, jaj, 200g mleka 0%, cynamon, proszek do pieczenia, słodzik z tego robimy ciasto,a mus do środka to 100g maliny mrozone, 20g puddingu allnutrition, słodzik+10g kaps omega 3
6.grill 400-500g karkówki z grilla, wybierałem te chudą co by fatu za wiele nie przekroczyc xD

no więc jak widać micha niby czysta, ale lekka nadwyższka wpadła z tej karkówki, był dobra, wypeiczona, wiec fatu jakos mega nie miało jednak troche wpadło, plsu taki ze bez żadnych wegli tylko troche warzyw i keczupu.

Teraz mam dylemat czy dziś robic planowego lekkie czita czy zaliczyc te karkówe wczorajśza jako czit i dzis już odpuscic :D bede to musiał skonsultować z Guru :)


śniadanie:dostałem troche pomidorów koktajlowych i malinowych wiec korzystam



i naleśniki, dawno nie robiłem, a wyszły naprawde super, pierwsyz raz tez z mąki gryczanej ktora według mnie sie idelanie nadaje
no i mus zrobil robotę






SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 40g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

ZMA 4 kaps



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-08-21 09:47:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie wczoraj planowany lekki cheat przerodził się w nieplanowy mało lekki cheat . Ale w sumie policzyłem i wpadło przez cały dzień łącznie z normalnym żarciem 4k kcal. Dzisiaj najpierw miało byc VLCD z tej przyczyny, potem doszedłem do wniosku, że walić to i robie normalna michę. A teraz juz za mna chodzi burger . Ale kurde, cos mi sie od życia należy!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Widze ze Bzyku stare nawyki wracaja hahaha
mi ogolnie teraz w dzien HC wychodzi 3800 z gorszem kalorii, po wrzucneiu karkowki wyszło 4100kalorii wiec tez jak mowiłe raczej na luzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A daj Pan spokój.. Zaczyna się tłumaczenie, że na redu muszę się pilnować, to chociaż poza sezonem chyba mogę podjeść . Dzisiaj już też mam walkę ze sobą, masakra jakaś! A wiem, że póki nie zjem, to będę cały czas o tym myślał hehe.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2016-08-21 10:43:16

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
miałem to samo tłumaczenie na offie...i wiesz jak to sie skonczyło ;( a wiaodmo jak to na offie motywacja tez w dół i samopoczucie więc łatwiej ulegamy


ja dziś niby miałem robić czita bo od 3-4 dni marzył mi sie burger i lody
ale dzis dzień czita( wiem z emoge sobie powzolic) to brak parcia i wiem ze jakbym dzis nie zrobil czita(a nie wiem czy zrobie) to jutro by znowu ochota na to wrociła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie z motywacja nigdy nie było problemu, bez względu na suple. Mam nadzieje, ze to sie nie zmieni. A bardziej mnie ciagnie do jedzenia teraz, bo wydaje mi sie, ze wlasnie teraz moge. Bo dzisiaj forma po wczoraj całkiem spoko. Pozniej wiem, ze juz tak nie bedzie... A Ty pewnie jak dzisiaj nie zjesz, to bedzie za Toba chodziło zarcie cały czas hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ale pewno zjem:D bo tak to wpadnie za dwa ostanie posiłki jak coś wiec taki burger i lody tragedii nie zrobi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870159
Jedz Marian nie pyerdol, bo to serio najlepszy okres. Większy bf to już sobie tak nie będziesz mógł pozwalać, no a potem już redu to wiadomo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium