SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
nie zamówiłem w końcu :D bo moja mi to chciała pod choinkę kupić ale już było za późno żeby doszło, ale właśnie dobrze że przypomniałeś bo muszę w koncu sam zmówić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
MARIAN 17
ostatio badania robiłem jakoś początkiem grudnia to dawałem, nie było tragedii ale tez bez szału jak to lipdy u nas :D
teraz do kolonskopi musze zrobic badania znowu to sprawdze lipidy

a taka suplementacja profilaktyczna leci już chyba z 6-7miesiecy, cholsterol pro do tego też, a od około miesiąca doszło gw



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-01-10 16:41:02

No to u mnie podobny czas leciało gw, omegi 6g potem zwiększyłem na 10g(Olimp Gold) , olej z kryla, niacyna po 2g ed (myślałem że mordę wypali ) , bergamot szedł nawet do 2x 2g ed, ostatnio z dwa miesiące temu wrzuciłem jeszcze abane z himalaya. To pod koniec masy jak szedł Ment hdl wahał się między oszałamiające 14-18 teraz na prepie ostatnio badalem to wyszedł 8 mimo bardzo bardzo obszernej suplementacji prozdrowotnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
I dlatego czasami się zastanawiałem na ile ta suplementacja jest warta tych pieniędzy, bo w zależności od środków i tak albo się poprawia albo pogarsza w zależności jaką bomba leci, a profilaktyka tutaj sporo kosztuje, a czasem mam wrażenie że naprawdę niewiele daje - tutaj mam glownie lipidy na mysli, a szczególnie HDL

Mariusz, a co do łokcia nie wiem czy odwiedzasz mój dziennik, ale od jakiegoś czasu mam podobny problem z tym, że u mnie już to się powoli przekłada na dyskomfort przy wyciskaniach na klatke/barki, u Ciebie poki co tylko ćwiczenia na triceps sprawiają problem?

Znalazłem ciekawy film na yt, który idealnie obrazuje mój problem i od poniedziałku zacząłem wykonywać ćwiczenia, które są tam opisane, może i Ty spróbuj dużo czasu to nie zajmuje, bo jakieś 15min, a może faktycznie po czasie zrobi różnicę



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
To ja też swoje trzy grosze na temat HDL Ciągle trzymał mi się na poziomie 34. Więc zacnie wysoko jak widać, no ale, że warto było go jeszcze nieco podbić doszło GW 20mg ed, abana 2x1 i cholesterol PRO 2 tabs ed. Od tego czasu nie było ŻADNYCH innych zmiennych. Po 5 tygodniach z czystej ciekawości poszedłem ponowić badania. Co się okazało? z 34 spadł na 27. Może nie jest to jakiś duży spadek, ale zastanawiające jest właśnie to, na ile te "prozdrowotnie" faktycznie działają. Rozumiem, gdybym w tym okresie wprowadzał coś dodatkowego, kombinował z czymś, ale wszystko było kropka w kropkę tak samo. Więc trochę daje do myślenia czy czasem warto tyle siana wrzucać w te suple Ale może i wtedy psycha luźniejsza, hmm.. ;d
5

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Może w gw było co innego taki koksiarza. Ciągle pod górę hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
patryk173
Może w gw było co innego taki koksiarza. Ciągle pod górę hehe

To samo pomyślałem z tym GW, że może z jakimś dodatkiem.
Ja akurat nie miałem z hdl zwykle problemów, 2 tyg po zawodach mialem już ok. Normy. W trakcie przygotowan spadło na 25(co i tak jak widzę po waszych wynikach dosyć dobry wynik). Szła zwykle tylko niacyna(teraz nie jem już długo), kwasy omega, dobrej jakości oliwa jako źródło tłuszczu, koenzym q10. w życiu nie brałem żadnych bergamotow, cholesterol pro itd. Tak jak obserwuję różne kanały na yt, to wiele osób u nas wzoruje sie na zagranicznych zawodnikach typu np. wysoka podaż bialka ale... Podaż tłuszczu na offseasonie u Nas dalej niska(bo co to jest 50-70gr) na konii +100kg,gdzod te Regany, Antoine, Fuady itd walą duuuzo wiecej fatu w okresie masowym. Może przy okazji hdl by się polepszyl gdyby wpadało więcej olejów, orzechów, avocado zamiast magicznych pigul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Marian ma teraz sporo fatu + Podejrzewam że nie idą żadne środki które teoretycznie mocno mieszają w lipidach więc poczekajmy aż zrobi badania
Chociaż to kwestia indywidualna bo mam znajomego który na combo test tren Master miał hdl ponad 40 przy że tak powiem średniej diecie i mocno okrojonej suplementacji prozdrowotnej także po raz kolejny los nie równo rozdaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grzechu z tymi tłuszczami to te z zauważyłem. Np Aceto rozpisal sporo tłuszczy szczególnie okolotreningowo jednemu z naszych pro w offsezon.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
patryk173
Marian ma teraz sporo fatu


45gr w DT na chłopa +110kg to jest sporo fatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870106
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium