SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
w klasyku zwykłymi gaciami można trochę poprawić proporcje poprzez zwykłe podciągniecie na biodrach a tutaj niestety wrecz przeciwnie jak proporcje są nawet przecietne to w tych pseudobokserkach wygladasz jakbys miał talię o wiele szersza niz w rzeczywistosci jest. kolor bronzera taki trupi, siny a nie ładny brąz. potwierdzam w zeszłym roku miałeś duzo ładniejszy. cyronek mega sylwetka ale lało się z niego stasznie i o to zepsuło jego wygląd masakrycznie. a tak na marginesie czy Tomasz Marzec miał ten sam bronzer co TY?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Rok temu 15 startów miałem i każdy w tym brązerze i nikt nie mówił że hvjowy

Pit Tomek jan tana albo pro tana nie wiem dokładnie. ;)

Slipy zdecydowanie lepsze bo proporcje są w nich ładniejsze, dlatego intensywnie mysle ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
Mariusz nawet jeżeli faktycznie ten sam bronzer masz to zupełnie inaczej to wyglądało niz teraz , porównaj sobie zdjęcia.. może producent coś zmienił ..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
A tak w ogóle to trenuje :D

lekko odczułem to ze jedna cała noc zarwana i nie umiem tego nadorbic w snesie ze mniej mocy itp
ale moze poowli juz bedzie lepiej

w poniedziłek po powrocie zrobiłem trening całej góry i 35min cardio
wczoraj 60min cardio na czczo i nogi

dzis już dalej według starego planu czyli wpadły plecy a na czczo 45min cardio

waga dziś 100,5kg lekko mnie zaskoczyła :D bo ani dużo nie podjadałem ani nic a tu j**, ale chyba taki mój urok, albo organizm domga sie rosnać alo faktycznie spróbwać w cieżekiej

na poczatku na treningu nie mogłem zaskoczyć, mało siły, potem sie wkreciłem ale wiosło 160kg wazyło tone
plus taki ze fajna pompka i nabicie

Co dalej? nie wiem ....mętlik troche w głowie bo zawodów mało, Ac nie dla mnie wiec zostaje tylko październik, 5 pazdzernika Finladnia ale tam tylko ciezka
10-14 październik chiny classic i 20 paździenik madryt i tam tez classic albo ciezka :D chyba ze npc ale szkoda mi elite po jendym starcie ;P

a konczyc sezon już to też tak lipa zeby tej formy jeszcze nie pokazac, myśle ze nawet fajnym doswadczeniem było by wyjsc w finladni z łąda i krizonekiem jak beda startowac :D tak 4fun ;) ale cos nowego z dużo wieksza waga

a do rzeczy coś z treningu ;d

a aa i dzis jeszcze wlew poszedł to moze cos odzyje

filmik z nóg wczorajszych
































Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-09-11 16:32:58

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-09-11 16:34:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
wincol
Mariusz nawet jeżeli faktycznie ten sam bronzer masz to zupełnie inaczej to wyglądało niz teraz , porównaj sobie zdjęcia.. może producent coś zmienił ..?


nie no ja nie twierdze ze jest ok ;)
bo moze faktycznie rok temu było lepiej
akurat smarowałem sie starym jeszcze zapasem ;)

tylko teraz kwestia tego co i jak sie malowac jak ten hvjowy kolor a tamte psuje formę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
W ciężkiej jakbyś wystartował to też pewnie ciekawe doświadczenie by było , zobaczył byś ile faktycznie Jeszcze masz do zrobienia ,że nie jest to wcale takie nie realne... rozmiary Jeszcze nie te ,tym bardziej przy Twoim wzroście ale formy jaką potrafisz przygotować to nie jeden będzie Ci pewnie zazdrościl to na pewno będzie Twój duży plus

MARIAN 17
wincol
Mariusz nawet jeżeli faktycznie ten sam bronzer masz to zupełnie inaczej to wyglądało niz teraz , porównaj sobie zdjęcia.. może producent coś zmienił ..?


nie no ja nie twierdze ze jest ok ;)
bo moze faktycznie rok temu było lepiej
akurat smarowałem sie starym jeszcze zapasem ;)

tylko teraz kwestia tego co i jak sie malowac jak ten hvjowy kolor a tamte psuje formę


nie wiem na ile faktycznie psują Ci formę bo na foto tego nie widać , zawsze forma sztos w zeszłym sezonie więc ciężko obiektywnie to ocenić patrząc tylko na relację w necie


Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-09-11 16:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Myślę, że powinieneś wyjść w ciężkiej. A czemu nie spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
wincol
W ciężkiej jakbyś wystartował to też pewnie ciekawe doświadczenie by było , zobaczył byś ile faktycznie Jeszcze masz do zrobienia ,że nie jest to wcale takie nie realne... rozmiary Jeszcze nie te ,tym bardziej przy Twoim wzroście ale formy jaką potrafisz przygotować to nie jeden będzie Ci pewnie zazdrościl to na pewno będzie Twój duży plus

MARIAN 17
wincol
Mariusz nawet jeżeli faktycznie ten sam bronzer masz to zupełnie inaczej to wyglądało niz teraz , porównaj sobie zdjęcia.. może producent coś zmienił ..?


nie no ja nie twierdze ze jest ok ;)
bo moze faktycznie rok temu było lepiej
akurat smarowałem sie starym jeszcze zapasem ;)

tylko teraz kwestia tego co i jak sie malowac jak ten hvjowy kolor a tamte psuje formę


nie wiem na ile faktycznie psują Ci formę bo na foto tego nie widać , zawsze forma sztos w zeszłym sezonie więc ciężko obiektywnie to ocenić patrząc tylko na relację w necie



Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-09-11 16:41:57


ale ty nie widziełeś raczej formy w tym brzerze starym co wode łapie bo ostatni raz uzywałem go wiosną 2017 i 3 razy była ta sama sytuacja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
aha , to źle zrozumiałem , myslem że już w zeszłym sezonie używałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
wrzucam sobie krótka fotorelacje :D wiec dajcie edytowac :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium