SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Adam to klasa sama w sobie :) też w sumie jestem ciekaw jakby stanął obok Olejniczaka jakby wyglądał przy nim :)
Plecy super się prezentują, cały czas gabaryt trzymają jak trzeba :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Adam na żywo musi robić wrażenie
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Mariusz, jak samopoczucie na ten moment? Lepiej niż u mnie? Bo ja już walczę o przetrwanie powoli na tych treningach. O ile siła jest to brak wytrzymałości siłowej i wszystko co powyżej 10 reps to dramat
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dziękuję Marian za potężny zastrzyk motywacji- kto był, ten wie, kto nie- niech żałuje i szykuje się na przyszłe ustawki u Mariusza!

Zapraszam do mnie na relację!
https://www.sfd.pl/post-p19069402.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
shinare
Mariusz, jak samopoczucie na ten moment? Lepiej niż u mnie? Bo ja już walczę o przetrwanie powoli na tych treningach. O ile siła jest to brak wytrzymałości siłowej i wszystko co powyżej 10 reps to dramat


czytałem ze u ciebie srednio, wiesz co ja chyba nie mam co narzekac ;P dzis co prawda dnt i samopoczucie super, tylko co ciut ssanie ale hvj ssanie to przyjaciel na redu :D tak do tego podchodze

wczoraj mega trening pleców, nie doozyłem obcizenia ale tez nie zmniejszyłem, w sobote tez mega dobry trening, trenowałem z Wiktorem wiaodmo siłowo gorzej ale chyba jakos nie odstawałęm :D i w sumie inni mnie tez widzieli to chyba nie wygladam najgorzej w sensie zmeczony ;)/

ogólnie jakby było jak jest nie mam co narzekac, do tej pory ciągle dodawałem na treningu pleców czy nogów, szły wieksze ciezary jak na masie....
zobaczymy jutro bo nogi ;) pewno dołozyc nie dołoze ale postaram sie utrzymac
cardio lece 7x60min wiec tez nie mało ;d
ogólnie straam sie czerpac i czerpie z tego mega frajde ;)

Tomek dziękuje w hvj za pomoc i teraz te relacje;) jak zawsze kawał roboty, chciałbym tak umiec z zawodów opisac :D
jak juz nie raz pisałem, fakt ze mogę być dla kogoś motywacją czy ze się wyrózniam jak to napisałes "ponadczłowiek "D to tez miło sie słyszy :D


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-08-26 16:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
A tam, cóż ja pomogłem, niemniej jednak cieszę się, że mogłem zrobić Ci jakąkolwiek przysługę

Tzn nie użyłem słów "ponadczłowiek"- to brzmiało by dość nonszalancko, ale rozumiesz co mam na myśli Gość, goście z innej planety!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Widziałem na insta relację z nóg, czekam więc na info jak to weszło ostatecznie

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ustawka super ekipa.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
shinare
Widziałem na insta relację z nóg, czekam więc na info jak to weszło ostatecznie


Kurde Dawid no co ci powiem... Rozpierdyol;)

W siadach plus 5kg całe redu progres ;)
Mega zawodlony jestem
Potem dam relacje bo tetaz lecę do fizio

Jeszcze pół zęba starciilem ;(









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870148
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium