SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jedni żrą tabsy, a inni (ja) cukier/ksylitol widelcem....
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
kurde nigdy nie jadłem słodzika jak cukierka :D a cukur to juz nie mówie haha k***a dużo jeszcze przedemną xD

ale cukier łyzeczką to juz na bogato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
info na start
zapsywać się na ustawkę kto będzie a jeszcze nie wpisnay



dziś dnt, 45min pozowanie 60min cardio na czczo raport do Adama
reszta dnia w pracy

jutro może uda się w koncu dostać do fizio bo już dawno nie byłem...z 2tyg i zaczynam to odczuać, dodatkowo jakby miesnie brzucha/przepona od bardzo częstego trenowania vacuum sie pospinała(podobno to mozliwe) i nie umiem dobrze zassać, poporstu mnie trzyma i w hvj mnie to denerwuje, mam nadzieje ze własnie przyczna jest w jakimś pospinaniu tych mięsni brzucha, ale wsętpne jestem na jutro umówiony chociaż na 30min zeby zobaczył na mnie, ale też ogólnie mam nadzieje ze znowu mi da stały termin bo czuje ze wszedzie jest cos do poprawy a teraz to ważne a czasu mało. Nawet krótsze wizyty a z 2x w tyg
Fizio ma cały sieprień wolne bo remontuje gabinet, ale bedziemy wstpnie działac u mnie :D
a potrzebuje internwencji na już, bo mega to wkvriwa i irutuje przez co siada na banie :D

wczoraj jak od kilku tygodni to bywa i niech tak zostanie do konca bo weryfokacje w niedziele waga najmniejsza, w tyg zazwyczaj trzyma się stała okołoy soboty spada a w niedziele najniższa i względem poprzedniego tyg około 1kg mniej
ale wpon i wtorek ciut zawsze w górę
wczoraj 101,3 a dzis 101,8kg i wczoraj chyba też najlepsza forma jak dotychczas na redu
cieżko mi się ocenić ale wydaje mi się ze jest lepiej teraz na 5tyg przed niż było rok temu na 2tyg przed,
szkoda ze jest limit do oj**ania bo pewno mógł wnieść na scenę z 97-98kg ;) bo wiadomo wtedy ciut inaczej to redu tez było by rozegrane
ale to i tak nic nie zmienia w sensie długotermnowych strat bo potem na masie pewno szybko wróci a jak zdecyduje sie na cieżką to wteyd be zlimitu zorbie przeskoks z 10kg w pół roku na scenie :D
a sam fakt jak teraz uda sie miec 94kg na scenie to bedzie 4-5kg wiecej jak 2018rok ale tez licze na lepsza jakość, dojrzałość ito mięsnia

to tak chyba tyle w ramach ogólnikowej wpiski bo tych poszczegolnych już nie będe uzpełniał,
od jutra już normlanie a w planie nogi, nie mogę się doczekać i oby to źle nie świadczyło :D ale mam nadzieje ze będzie conajmniej jak tydzień temu

a teraz ide się kumplować dalej z moim osttanio najlpeszym przyjacielem głodem
bo od paru dni przepał niemiłosierny :D

plus coś wrzucam z dzisiejszego pozowania, dla odmiany w normlanych gatkach, zdecydownie wole te <3 a nie jakieś kvrwa kalesony :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
na nogach kozak separacja, szczególnie te miejsca które pokazywałeś na insta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Jest ogien..Zaj**ioza !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
REDU NOGI


NOGI

NOGI

- Wyprosty nóg 20, 15, 15, rest pause 15p – 3sek fazy ekscentrycznej 42kg
- Przysiad na hack maszynie 12, 10, 6, back off 20% 10x155kg 17x115kg
- Wyciskanie na suwnicy, nogi nisko na platformie 25, 20, 15, 15 + drop 20% 350kg

- Uginanie stojąc jednonóż 15, 12, rest pause 12p 50kg

- MC na prostych nogach 15, 15, 15,15 50kg hantle

- uginanie leżac 12, 12, 10

- przywodzenie 20, 20, 20, 20

- odwodzenie 20-25p, 20-25p, 20-25p, 20-25p


nogi wiec bez cardio

łydki zrobie jutro bo dziś spieszyłem się do fizio, działał mi z tym brzuchem i mocno pospinana przeopna i okolice pod żebrami, dzis tylko 30min ale w piątek cała godzine sie chyba uda
a ból niesamowity ale jak mus to mus

Co do treningu, trener zmotywował przed treningiem bo obciął węgle :D haha
A tak serio kolejny mega trening nóg z progres ze się nie spodziwałem, robocza w sidach ma byc na 6 ciągle robię na 10 i ciągle dokładam 5kg gdzie zawsze wydaje mi się ze w kolejnym tyg już nie dodam :D
suwnica plus 10kg
bardzo dobry trening



zmiany w diecie 3x węgle i 3 x bez wegli ;P

-płatki ryzowe, truskawki wpi
-kleik ryżowy, płatki kukurydziane, truskawki, wpi
-białka jaj ryż
- indyk lniany
- indyk lniany
-jajecznica całe jajka plus białka jaj





Potas rano i wieczorem 1kaps Magnez 2tabs sfd po treningu 3tabs na noc Complex witamin rano i wieczorem Witamina C 3x 1g D3 8000 rano Niacyna 3x500mg Kurkumina 3x500mg NAC rano 1000mg i wieczorem 1000mg Cynk 50mg na noc Omega 3 8kaps ed Debutir 2-3kpas ed Sanprobi 2kaps do sniadnaia Ala i chrom do każdego posiłku z weglami prócz przed i po treningu B complex rano i wieczorem





















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-08-06 14:13:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Te nogi od kazdej strony sa tak przeyebane!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Tak patrze na Ciebie przez pryzmat kilku lat, których śledze Twój dziennik, że jeśli wytrwasz w tym co robisz to sukcesy dopiero przyjdą.
Pamiętam jeszcze te zdjęcia... z sopotu? Dla mnie to już był kosmos, ale w porównaniu do tego teraz na scenie to tam wyglądałeś jak kościotrup
Trzymam mocno kciuki, sam mam podobną determinację czyli albo na 110% albo w ogóle.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium