SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
no dobra, ale jak ma przeskoczyć kategorie skoro startuje co rok Trzeba zrobić np.2-3 lata przerwy dołożyć 7-10kg i wtedy, a tak co chwila ścinka. Nie wiem na jakiś środkach jest Marian, ale obstawiam że jak wejdzie na redu i doda mocne środki typu np tren to masa nie chętnie spada, a nawet jeszcze lekki rekomp się robi A ja nie wiem jaki ma limit nie interesuje mnie to ale wiem że z tego 18kg się nie ścina bo szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Wojtek to w sumie zalezy jak na to patrzeć...:D Wiesz trenowanie dla samego trenowania i ograniczanie się bo limit czy mniej jedzenia przez to, tak to nie dam rady bo by mi to frajdy nie sprawiało :) Zbijanie na siłe też masz rację że głupota, nie ukrywam ze i miałem myśl zeby jednak nie odbierać karty tylko zostać tutaj na tym "podwrowku" i próbować w ciężkiej ale z drugiej storny doszedłem do wnisoku ze szkoda nie wykorzytsać szansy spróbowania w pro jak mam taką możliwośc i zobaczenia jak tam jest....nie pojdzie zqawsz emzona wócic czy iśc do NPC, ja tam sie nie ograniczam ;)

Tak do konca to wcale nie zostaje w tej samej kat bo przechodzę do classic wiec moge miec 4kg więcej niz do tej pory wiec to w sumie tak jakby przeskok w wagówce o kategorie wyżej np z 90 do 95kg.
elite jest to ze idąc do ciężkiej musiałbym wychodzić w +100kg a to napewno jeszcze nie to :D

A ogolnie myślisz ze co ile tutaj ze mnie zostanie? wiesz jakby była forma startowa przy 105-107kg to wtedy bym raczej nie zbijał napewno do classic do 94kg i mozna by było wyjsc dla fanu w cięzkiej no ale za h** nie zostanie z tego tyle ;) a nawet jak bedzie 94kg to i tak nie mały progres bo 4kg wiecej ;P

na cieżką może i przyjdzie czas....ale w sumie to nie wiem czy chce bo to by musiało byc ze 110kg na scenie
okres dłuższy bez startów a moze i off(jak bedzie trzeba :D ale mam nadzieje ze nie i tylko jakis mostek i duzo hcg xD) bedzie napewno w 2021 roku i pewno troche potrwa wiec moze wtedy uda sie przeskoczyc kilka kg w górę, ale wteyd tez beda inne priorytety napewno dlatego teraz tez jeszcze sie tym bawie max ile moge ;) z mocniejszych srodkow poki co nic nie idzie, i TRENowanie pewno to już bedzie samak koncowka jak coś bo h** wie jak teraz przy tym wzjg bedzie


MatiMlody
Ogromny progres, nie tylko tylnej taśmy, moim zdaniem czwórki, barki klatka również na plus. Jestem przekonany ze przy takim Marcelu nie będziesz w żaden sposób odstawał. Gabarytowo obecnie w zyciu bym nie powiedział Ze jesteś w stanie wejsc w klasyka :)


Gabarytowo czy docięciem pewno nie ale juz estetyką mogę odstawac bo tego nie przeskocze;/ mam 14tyg na to zeby wejsc a jak sie nie uda to jak wyzej napisałem było bya wysoka waga i forms startowa to for fan w ciekziej ale wuedług mnie to jak Dawid napisał spokojnie sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
No właśnie, czyli chcesz progresowac i cały czas iść do przodu więc jak będziesz pod korek w classic, to potem w 100+ Mi osobiscie mp też by nie sprawiało radości siedzenie w klasyku 5 lat z waga 80kg, no ale co kto lubi. Ja osobiście życzę żeby Ci z tego zostało jak najwięcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Z perspektywy czasu za hvj nie widzę opcji kiszenia się w jednej kat.... Ciężka nie ukrywam że zawsze mi się marzyła bo w sumie o to w tym chodzi;d jednak jak końcem stycznia wyszło to WZJG to gdizes przestałem o tej ciężkiej myśleć a jedynie co to chciałem po prostu żeby mógł dalej napierdlac
Ale jak życie się potoczy dobrze zdrowie jako tako bedzie to w dalej przyszłości nie ma innej opcji jak plus 100 kg chyba że zwiększa limity xD no ale to nie prędko bo jak wspomniałem napewno od 2021 będzie dłuży off od startów a na ile czas i życie pzowli to dlsej będę się w to bawół no napewno nawet w takim okresie z 3-4 razy silka w tyg musi być ;d a jak już postawie dom zorbie syna i zasadzie dęba to Worce do startów

A tak na marginesie ja w sumie nigdy dużej jak rok nie byłem w jednej kat.
Zaczynałem od kat do 75kg. Potem był klasyk do 180cm potem plus 180cm ale ciutke nie dowaga rok temu już wymaxowny plus 180cm i z dużo lepsza forma niż lata poprzednie więc tetaz czas na kolejne 4kg więcej w lepszej formie więc myślę że z tego co mam jestem w stanie w tym roku wymaxowac. A daj Bog niech i 105kg zostanę ;d

No za h** sobie nie wyobrażam np 5lat startować aw klasyku i nie robienia progresu... ;d ^^


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-06-04 23:59:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Nie mniej jednak progres zrobiłeś mega duży!

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
MARIAN 17
Z perspektywy czasu za hvj nie widzę opcji kiszenia się w jednej kat.... Ciężka nie ukrywam że zawsze mi się marzyła bo w sumie o to w tym chodzi;d jednak jak końcem stycznia wyszło to WZJG to gdizes przestałem o tej ciężkiej myśleć a jedynie co to chciałem po prostu żeby mógł dalej napierdlac
Ale jak życie się potoczy dobrze zdrowie jako tako bedzie to w dalej przyszłości nie ma innej opcji jak plus 100 kg chyba że zwiększa limity xD no ale to nie prędko bo jak wspomniałem napewno od 2021 będzie dłuży off od startów a na ile czas i życie pzowli to dlsej będę się w to bawół no napewno nawet w takim okresie z 3-4 razy silka w tyg musi być ;d a jak już postawie dom zorbie syna i zasadzie dęba to Worce do startów

A tak na marginesie ja w sumie nigdy dużej jak rok nie byłem w jednej kat.
Zaczynałem od kat do 75kg. Potem był klasyk do 180cm potem plus 180cm ale ciutke nie dowaga rok temu już wymaxowny plus 180cm i z dużo lepsza forma niż lata poprzednie więc tetaz czas na kolejne 4kg więcej w lepszej formie więc myślę że z tego co mam jestem w stanie w tym roku wymaxowac. A daj Bog niech i 105kg zostanę ;d

No za h** sobie nie wyobrażam np 5lat startować aw klasyku i nie robienia progresu... ;d ^^



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-06-04 23:59:02


Ciągły rozwój, powiem Ci że mam podobne podejście do tego, ciągle chcę więcej i więcej ja niby nie startuje ale też nie wyobrażam sobie żeby jakis limit mnie ograniczał w rozwoju :)
Mocno kibicuje i trzymam kciuki za ten sezon :)
Ale to już wiesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
jak dla mnie to jakby tego wzjg u Cb nie było Progres zrobiłeś mega, dołożone sporo i już powoli to nie jest klasyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Ta przerwa wbrew pozorom mogła dać więcej zysków niż strat..zawsze coś tam się wrażliwość insulinowa poprawiła i mięcho lepiej się budowało

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na pewno tak było!
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402293
wojtekztr
jak dla mnie to jakby tego wzjg u Cb nie było Progres zrobiłeś mega, dołożone sporo i już powoli to nie jest klasyczne


Tylko co teraz jest to klasyczne tak naprawdę ?
Wg mnie bardzo fajnie ujal to Burdzy na filmie z z Dawidem. klasyczna to powinna być sylwetka , to że ktoś zmieści się w limit nie sprawi nagle z jego sylwetki klasycznej jezeli ktoś takiego genu nie ma...
ale to taki off top , tak mi sie przypomniało
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium