SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Zjadłem po prostu Omleta ;) nie miałem parcia na nic a głowa czasem jeszcze nie puszcza żeby zjeść coś częściej innego bo strach przed hvjowym samopoczuciem koljengo dnia ciągle jest... :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Ja to samo, widok napompowanych kostek ryje głowę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
truska45
Ja to samo, widok napompowanych kostek ryje głowę :)


akurat nie to miałem na mysli
a bardziej dyskomfort na jelicie i 2-3 dni z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
no to też prawda, ja pojadłem z Tomkiem w niedzielę i do dziś blok apetytu, co u mnie się nie zdarza :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
TYDZIEN 6 MASA 28.04 .2019 klata braki tric









1. Wyc. hantle Skos

2.wyc. skos ujemny HANTLE

3.gilotyna 4x12 12 10 10

4. buteterflay 4x15

5.wyc. hammer na barki przodem do oparcia

6.unoszenie hantli na bok siedzac lub w oparciu klata o lawke 4x12

7. tył barku odwrotne butterfly 4x15

8. francuz w bramie wyciąg dolny lezac na ławce 2s wstęne 3x10 robocze

9.ściganie drążka nachwyt 4x10-12







30min cardio na czczo

dobry trening, ale już nie pamiętam co i jak :D






- pałtki jaglane, wpi, truskakwi
-manna, płatki, banan, wpi
-ryz, kura
-mąka ryżowa, białka jaj, wpi, wiórki koko
-ryż, krewetki, lniany
-jajecznica, szynka













Potas rano i wieczorem 1kaps

Magnez 2tabs sfd po treningu 3tabs na noc

Complex witamin rano i wieczorem

Witamina C 3x 1g

D3 8000 rano

Niacyna 3x500mg

Kurkumina 3x500mg

NAC rano 1000mg i wieczorem 1000mg

Cynk 50mg na noc

Omega 3 8kaps ed

Debutir 2-3kpas ed

Sanprobi 2kaps do sniadnaia

Ala i chrom do każdego posiłku z weglami prócz przed i po treningu

B complex rano i wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45797
Mariusz mam pytanko co do Twojego treningu. Rotujesz ćwiczeniami czy co trening? np pushh z prio na barki robisz przez dany okres te same cwiczenia? Czy podstawy tylko te same w których starasz progresowac, a reszta zmienna?
Forma kosa, ale to jak zawsze. Pozdro

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
podstawy trzymam te same, a kolejne cwiczenia różnie, np wyc w tych lzejszych barkach raz zaorbie na maszynie raz na jakimś innym hamerze, a wczoraj zrobiłem przodem do oparcia bo najmniej wtedy czułem łokiec,
np przy plecach raz zorbie wiosło hantlą a kolejny trening np hammer imintujacy ruch wiosłą hnatlą
ale np wiosło nachwyt jest cały czas i tam tylko dokładam ciezaru,
barki jak mam ciezko to tam tez stale wyc jest i tylko dokładam
w nogach różnie czwórki zazwyczaj zwykły siad sporadycznie zmienie na jakiś hack siad itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Banan
dmq - pokaż te badania na ludziach odnośnie bpc 157 i pozytywnego wpływu na regenerację / leczenie , bo ja swego czasu sam byłem mocno zainteresowany tematem i nic takiego nie znalazłem, było tylko trochę badań na szczurach, ale to było 1.5 r temu i może pojawiło się coś sensownego, nowszego

osobiście stosowałem i jak napisał kolega Patryk efekt zerowy - szczegóły 'kuracji' opisywałem u siebie w blogu, łącznie z dawkami, labami itd.;

pomijam kwestie kto to gotuje i ile opcji może być w środku takiego peptydu zamiast konkretnej substancji czynnej - ale to jak ze wszystkim,

opinie internetowych szamanów, którzy sami to sprzedają na pewno są tutaj obietywne w ch..

zdrówka Marian




Co prawda jestem jednym z tych "szamanów" Kuba, ale na podstawie kilkuletniego doświadczenia z pepkami moge stwierdzić, iż BCP jak najbardziej działa i mam wiele przykładów moich klientów, którym pomogło z kontuzją. Miałem też kilku klientów, którzy nie odczuli jakiegokolwiek działania, pomimo stosowania naprawdę solidnych dawek. Nie wiem z czego to wynika, ale mówię jak jest. Ba, miałem klienta, któremu BCP nie pomogło, po czym przeszedł na TB500 i wyleczył bark. Także wszystko zależy od konkretnej osoby i rodzaju kontuzji.

Co do działania BCP na jelita nie mam aż tak wyrobionego zdania, więc nie będę się mądrzył. Kilku klientów brało ode mnie pod tym kątem, ale nie miałem od nich żadnego feedbacku, ani negatywnego, ani pozytywnego. Poza tym, jak wspomniał Mario, to trochę trudno wymiernie wystawić ocene/opinię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
30.04.2019 MASA dwójki dupa łydki tydzień 6

dwójki dupa łydki

-Uginanie leząc 5s
-dwójka na rzymskiej z obciążeniem 4x12
-Martwy ciag na prostych nogach hantle 5s
-wyc, suwnica shmita 5s
-poslad na maszynie 4
-uginanie siedząc 4x
-Przywodziciele+ odwodziciele po 4s 15-20

30 min cardio na czczo

Trening bardzo fajny, zamiast uginania siedzac poszło leżać bo siedząc zyebane, potem ławka rzymska mega weszła i mc hntlami 5x po 12 pow z 50kg
kolejno wyc suwnica shmita 3 raz robiłem ale naprawdę widze potenciał w tym cw :D
reszta tez spoko



-jaglane, maliny, wpi
-kleik ryżowy z mąki, wpi, banany, płatki
-omlet
-ryż, indyk, lniany
-ryż indyk lniany
-jajecznica





Potas rano i wieczorem 1kaps Magnez 2tabs sfd po treningu 3tabs na noc Complex witamin rano i wieczorem Witamina C 3x 1g D3 8000 rano Niacyna 3x500mg Kurkumina 3x500mg NAC rano 1000mg i wieczorem 1000mg Cynk 50mg na noc Omega 3 8kaps ed Debutir 2-3kpas ed Sanprobi 2kaps do sniadnaia Ala i chrom do każdego posiłku z weglami prócz przed i po treningu B complex rano i wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Kleik z mąki ryżowej zawsze na propsie!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium