SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Graty Marian, na naszych oczach przeszedłeś przemianę ze zwykłego chłopaka w topowego zawodnika
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Mariusz powoli gwiazda bedzie bo tak naturalnie przed ta kamera ze szok. Mimo ze to niby tylko YT ale troche ludzi tego obejrzy, ja bym pewnie p******il jak potluczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Zero stresu to raz, a dwa naturalność i skromność.
Niejeden "skromny" mieszając się przed kamerą ucieka w gwiazdorzenie i gada 3 po 3, a tutaj gadka jak z kolegą, na luzie.
Tak jak jest w rzeczywistości z Marianem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Dzięki Panowie

Powoli się odkopuje z zaległościami bo trochę tego jest sam dopiero wywiad obejrzałem wczoraj, a przede wszytskim dochodzę do siebie bo podróz mnie zniszczyła

Wróciłem do domu w niedziele o 8 rano po 12h podrózy, w aucie moze przykimałem z 1,5h dłużej sie nie dąło bo nie wygodnie,lekko mowiac wyj**any tak ze zasnac nie mogłem tylko leząłem jak sie juz w niedziele połzyłem, na chwile mi sie oko zmrożyło to jak sie obudziłem czulem sie jak na kacu:D ale szczesliwy:D

Więc w niedziele nie było nawet cardio a przeszla taka mysl:D

NO i w niedziele totlany blok apetytu, mega pragienie aa niczym sie nie mogłeme napic a jak wypilem wiecej albo zjadłem to od razu balon:D
w sumie pierwszy raz tak miałem w tym sezonie, mysle z eto glownie przez te dorge i wyj**anie

wiec w niedziele wiekoszsc dnia przelezałem wieczorem wyskoczylismy jeszcze z ekipa na miasto miedzy innymi z daiwdem gwizdolem.

Zjadłem chyba mniej niz normalnie, na nalesniki/omleta mialme ochotę od samego początku wyjazdu i tylko amrzylem o takim sniadaniu a jak juz zrobilem to wcale nie było takiej ochoty:D
wiec snaidanie naleśniki 100g maki ryzowej, jajo, niałka jaj, woda, z masłem orzhcowym kremem AN 4 kostki białek czeko
dwie kanpaki z pomidorem i pasztetem:D

potem niby miałbyc obiad, zjadłem kawałek grilowanej piersi z indyka, troche saąltki dwa ziemniaki i amba

potem 2 tosty z kurczakeim i warzywami, malapaczka orzechow ziemnnych 60g, lod rożek, baston jkais od FA

i wieczorem z ekipa: małego burgera z moja na poł, 4-5 pierozków z jegnięciny taki sztos ze ja p******e jakis mały deser na słodko i dwie galki lodow naturlanych i to by bło na tyle

wczoraj juz normalnie trening i micha 100%, no i juz ssanie sie zaczeło :D

mimo ze tak nparawde raczej nie wiele zjadłem :P to wagaw czoraj 95kg a dziś 96,7kg:D wiec cały ja i moj organizm, ale wczoraj nabicie miazga na treningu i jeszcze względnie sucho

wczoraj dzien na mega obrotach miedzy innymi małe nagrywki do reklamy brazerów, forma juz nie ta ale nie było kiedy tego zorbic;/








na dnach postaram sie wrzucic jakies podsumowanie ostatnich zawodów, a potem kiedys całego sezonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
Mógłbyś wrzucić zdjęcia w tych samych pozach, na których będzie widoczny progres przez ostatni rok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Wstawiał już takie Mariusz. Cofnij się kilka(naście) stron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Ty człowiek forma jesteś hehe
No tej podróży to nie zazdroszczę. Ale warto było!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
pitbull82
Mógłbyś wrzucić zdjęcia w tych samych pozach, na których będzie widoczny progres przez ostatni rok .


w wolnej chwsili moge poszukac i cos zestawic, ale jka kolega nizej było juz takie zestawienie



ogolnie zyje trnuje miche trzymam, wszytsko wedlug plnu, jedynie waga nie
mało czasu strasznie cale dnie na orotach bo troche sied zieje plus zaległosci, a pewno bedzie tlyko mniej czasu, ale zobaczymy, am juz praiwe ogarniete podsumowanie ostatnich zawodow to wrzuce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium