SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
DIAMOND CUP RIMINI KARTA PRO



Daje male podsumowanie wyjazdu. Weekend który chyba byl a raczej Napewno jedenym z lepszych kolejne marzenie tak marzenie i to takie duzeee spełnione;)

Dodatkowo czas spędzony z mega ludźmi. Gdzie kiedys widziało sie ich tylko "w Internecie"...


Jak wiadomo w czwartek juz wyjechałem. Na początku to Wawy bo samolot byl Z Modlina. Wiec krótka kima u Przemka, Przemo dzieki za nocleg;)
I o 4 pobudka ogien na lotnisko.

Na miejscu we Włoszech chyba jakoś po 9 byliśmy ale nie obylo się bez komplikacji. Mieliśmy miec auto i niby bylo ale trzeba bylo dymac po niego 2km xD nieszczęście szybko taxi i pojechaliśmy bez probelmu. Ale na miejscu tez trochę sie wk***ilismy ale juz w szczegóły nie bede wchodził tylko tylko ze po 15 eruo dolaty ;(


Zakwaterowanie w miare sprawnie jednak klucze do odbioru gdzie indzien apartament tez gdzie indziej i zeszlo;d

Na miejscu chwila odpoczynku zrobienie szamy i na trening.

Wiec caly czwartek na obrotach nie da sie ukrywać ze poczulem zmęczenie. Balem sie ze nie wypoczne.

W piątek teoretycznie weryakcja od 10 ale to tylko teoria byliśmy na 10 a zaczęło sie po 11...
Na szczęście bez probelmu i mozna bylo zacząć mocniej ładować.

Oprócz zaowodow byly tam mega targi. Naparwde na mnie spore wrażenie zrobily;)
Za wiele nie chodziliśmy bo każdy zmęczony chcial odpocząć.
Po dordze zakupy zrobienie jedzenia i juz tylko odpoczynek.

W sobotę zaowdy niby od 14 potem przełożyłli na 15 bylismy na hali dla pewności o 13 a zawody i tak zaczley sie z mega opóźnieniem bo 17;30... nikt nic nie wiedział kiedy co bedzie sedizowie kazyd inaczej, nie wiedziełm czy cos jesc/ładowac oc i kiedy jak to w konwcóce rozgegrac

Oczekiwanie bardzo meczylo bo kudzi od gorma ciasno i strasznie duszno.
Ale bylo warto;)

Wypadło by zeby lista podziękowań byla spora ale ten kto i jak sie przyczynił wie o tym doskonale;)

Największą pomoc podczas zawodów to moja narzeczona gdzie jak to ostatnimi czasy bajce naklada najlepiej;) oprócz mnie pomagala jeszcze Tomkowi Marcowi i Michałowi Osewskiemu wiec na koniec dnia bardziej zmęczona niz my;d

Oczywiście trenerowi Adamowi bo tutaj ogormna jego zasługa forma wyszla weldug mnie bardzo dobra;)
Moze godzinę wczesniej przed wyjściem bylo ciut lepiej ale to juz nie nasza wina ze sie tak przedłużylo;)

Wojtkowi Korzeniowskiemu Dawidowi Gwizdolowi za stala motywacja i kontakt i wielu wielu innym;)

Dziękuję;)

A więc wymarzona karta jest ale jeszcze jakis start jest w planie bo w sobotę lecimy na Ostrawe;)

Kilka fot z soboty rana po śniadnaiu-dzień zawodów

























Ogolnie zdj nie mam za wiele nigdzie nie moge znelśc mam tylko tyle co z dekoracji moja zrobiła, niktóre jeszcze w nie dokonca dopiętych pozach




























POLSKI TEAM




PLUS COŚ Z OPEN


















dziekuję za uwagę. Ogolnie mega przezycia, pamiątka na całe życie, emocje nie do opisania





Więcej zdjęć:
http://fitnessandmass.com/fotogaleria/galeria-516/

open:
http://fitnessandmass.com/fotogaleria/galeria-517/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze raz ogromne gratulacje !!! Jesteś motywacja mysle ze nie tylko dla mnie ale i sporej części forum. Idealny przykład ze poprzez ciężka prace, bez cudownego genu można wszystko !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No motywacja ogromna i teraz pare marzen stalo sie bardziej realnymi jak do tej pory wystarczy tylko pracowac o wiele ciezej jak inni. O tym wspominal juz moj niezyjacy juz Tata i jednak jest to najprostsza ale zarazem najtrudniejsza do wykonania recepta na sukces. Mariusz jeszcze raz ogromne gratulacje Fajnie by bylo jesli nie jest to tajemnica jakbys wspomnial cos kosztach karty Pro bo rozne rzeczy juz slyszalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
muszę doczytać w wolnej chwili bo niestety jak sie wyjezdza na krotki urlop to potem ciężko się ogarnąć z pracą ale widziałem na FB i łezka mi się w oku zakręciła, nasz puszek forumowy Marianek - tak wielki sukces jak ktoś dobrze napisał na poprzednich stronach 'od piwnicy do elite pro' nic dodać , nic ująć

SZacunek Mariusz i gratulacje
mam nadzieje,ze sie nie zmienisz i sodówka Ci do głowy nie odbije i jeszcze będzie mi dane kiedyś z Tobą wypić drinka za Twoje tegoroczne sukcesy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A ja mam nadzieję, że w końcu wyniesiesz na zewnątrz trochę pewności siebie Marudo :*

A co do wspólnego piwka jestem za! Najlepiej po ustawce gdzieś koło Oświęcimia
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Mati, Gugcio dzieki nie raz pisałem juz ze jak ja osobiście komus mogę dawac motywację to dopiero to jest kop dla mnie do działania wiec Panowie bardzo mnie to cieszy

Banan widziałem ze własnie tam gdzieś z renia i Małym wypoczywałeś i dobrze bo teraz pewno dopiero zacznie sie urwanie ztym sklepem

Banan wiesz że nie ma opcji na sodówę, przynajmniej tego nie przewiduje niby czemu i po co hehe

grill trening jak najbardziej zapraszam Bierz Renie małego organizujmey ustawkę u mnie plus jakieś nagrywki potem posiadówka napewno kilku chłopakow z sfd by wpadło

Bzyku
postaram się ale napenwo nie bedzie nigdy tak ze juz mieisac wczęnsiej bede wiedzial ze wyhcodze i rozp*****lam i sie tym chawlę a potem rozczarowanie :D
a może własnie ten brak pewnsoci dziala pozywtynie ze jednak cąły czas chce maxa i jak najlepiej :) ale tez z zaowdow na zaowdy jak uz jestem na hali to juz chce na scenę i w sumie mozna powiedziec bez stresu o ukłądzie nie mysle tylko wychodz ei orbie i mega frajde to daje juz teraz najbardziej lubie dogrywki :D

co do grila jak wyżej, ustalic termin najlepiej ostatni weekedn czerwca lub w lipcu ale max do połowy bo 14-15 lipca weekedn zajety a 19 na wczasy bo potem pewno szlif pod jesien :D

ale koniecznie jestem zaaa!!!

p.s ja mam jeszcze resztkę tej łychy co wtedy nie dopilismy rok temu




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-06-06 10:09:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja mam wesele w czerwcu, więc wolę lipiec jak coś . Banan, działamy?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
bede mogl gdzies nocowac? bo jak tak to wpadam na grila
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Panowie chętnie bym coś podziałał, ale musi ruszyć sklep i muszą mi się wyklarować godziny pracy, itd. bo mam z tym na razie grube zamieszanie ;/ mam nadzieje,ze najblzisze 2 tyg i wszytko bedzie jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179


2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium