SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No nie wiem czy tak niedużo hehe. Jak dla mnie menu Kozak. Ja teraz mam tak skurczony żołądek, że pewnie połowy bym nie zjadł

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BzykuDG
No nie wiem czy tak niedużo hehe. Jak dla mnie menu Kozak. Ja teraz mam tak skurczony żołądek, że pewnie połowy bym nie zjadł


Bzyku bardziej chodziło mi o to ze nie była np tak ze mak i pod korek itp, tylko raczej to na oc była ochota to sobie popróbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wrzuce jeszcze jaakieś zdj z wczoraj i dziś, dzis waga pokazała 89,9kg wiec jka na te wagę nie ma chyba tragedii, wczoraj za dnia byłem tak nabity i w sumie suchy ze az w szoku a wiadomo ze duza czesc supli poszla w odstawkę, ale wiem ze odbicie czeka za rogiem chociaz jak trez juz bedzie jedozne dobrze to tez moze tragedii nie bedzie.

to jeszcze z dnia startu jakoś miedzy weryfikacja a pierwszym wyjsciem



wczoraj pracy:



tutaj w sume hvja widac bo ze snapa:D








i szybka kontrola z dzis rano, pozowało mi się dobrze jak nigdy dobre czucie itp:D






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Zaj**isty brzuch

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Marian ,jeszcze raz gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Na poprzedniej stronie edytowalem Twoj post, dodalem tam reszte zdjec oraz filmy z PPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870151
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan dziękuję;)

Przemo nie mam takiego zamiaru. Odbicie wiem ze będzie ale myślę ze do 3tyg gospodraka woda sie unormuje. 2 dni poprobowalem co chcialem dzis juz fit żołnierz;) a mase tez postaram się z głową;) rotacja mysle ze da rade jak rok temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MARIAN 17
BzykuDG
No nie wiem czy tak niedużo hehe. Jak dla mnie menu Kozak. Ja teraz mam tak skurczony żołądek, że pewnie połowy bym nie zjadł


Bzyku bardziej chodziło mi o to ze nie była np tak ze mak i pod korek itp, tylko raczej to na oc była ochota to sobie popróbowałem




No i o to właśnie chodzi. Ja też wolę próbować wiele różnych rzeczy, niż w jednym miejscu się napchać. To jest właśnie to, o czym zawsze pisałem. Nie tyle samo obżeranie się, tylko w jakiś sposób celebrowanie tego jedzenia i spędzanie czasu w wyjątkowy, swego rodzaju, sposób

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887187
Marian jak będziesz miał chwilę czasu zerknij na PW :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium