SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Marian - nie denerwuj się ,tylko tłumacz świeżakom podstawy lepiej jak od poczatku beda robic cos dobrze niz kaleczyć technikę i swoje ciało przy okazji, kto wie czy nie przychodzi tam teraz na swoje pierwsze treningi jakiś drugi "Marian" który za pare lat bedzie zdobywał medale na MP w kulturystyce i sobie przypomni kto go na poczatku dobrze instruował

heheh
chociaz wiem ,ze tak sie latwo tylko pisze, sam myslalem pare lat temu ze moze w przyszlosci bede pracował na silowni/jako trener itp ,ale ja to sie raczej nie nadaje - cierpliwość to ważna cecha trenera :) przez lata pracy w sklepie z suplami troche ją sobie wyrobiłem , jak przychodziły np. typki ktore zawsze duzo gadały, madrzyły się ale niewiele z tego sensu było,
najczesciej tez dupe pozawracali, przeszkadzali, potrafili stać w sklepie 60-90 min i nic nie kupic , ale sklep to jedno, a siłownia drugie %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Banan ale na codzień tak jest, jestem spokojny i wytłumaczę no ale teraz z dnia na dzien juz coraz wieksze zmęczenie wiec nie ma co takich sytuacji porównywać bo jakby nie bylo i wczoraj do do mnie dotarło ze raptem 11dni do zawodow ...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917

REDUKCJA DZIEŃ 70




CZWÓRKI LEKKO + DWÓJKI CIĘŻKO


1. MCNPN 6x12
2a. Wykroki z hantlami 5-15-12
2b. żuraw 5x10
3a. Wyciskanie suwnica 4x15
3b. Prostowanie jednonóż + obunóż 4x12 + max
3c. Uginanie siedząc 4x12

łydki

45min aerobów na czczo
25min po treningu

Rano średnio się czułem, jakby gorączka mnie zbierała i na kibel tez mnie przegoniło. wiec od razu się wkvrwiłęm, na trening pojechałem bez większego optimizu, ale o dziwo nzowu poszło dużo lepiej niz się zapowiadało.

Jak widac male zmiany w treingu jeśli chodzi ilosc pow, nie chcialme ryzykować i juz ten ciezar torche odpuściłem ale za to więcej pow itp.

Ogolnie weszło super, cardio też więc trening na dobry plus, w sobotę osttanie nogi ciezko.

Potem do 23 w pracy siedziałem i samopoczucie zmienne, raz super az lipa:d ale to chyba teraz normlane, jedyny minus to na wieczór juz nogi mocno opuchnięte, rano spoko ale wieczorem lipa. Oby przezyc jeszcz etydzien bo potem od czwartku bed emial wolne fakt faktem tylko dw andi ale zawsze cos



MICHA:

HC

1.1jajko, 250g białek jaj, 25g wpc, 15g maki kokosowej
2.70g ryżu, 230g piersi
TRENING -50g bcaa
3.130g ryżu, 65g wpc
4.70g ruży, 230g piersi
5.j/w
6. 80g płatkow owsianych , 250g białek jaj, 30g wpc

głód straszny mimo ze nie mało jedzenia.

SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 50g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

glutamina 25g rano i wieczorem


~~~~~~~~~~~

Dziś będzie DNT, waga wczoraj jak i dzis 90,5kg więc jest ok, 4,5kg od limitu. Zrobi się w osttanim tyg.

Dziś już rano zalicozne pozowanie i troche układ dowolny pocwicozny. Z czuciem muzyki u mnie lipa:d
NO i Ten najszerszy przodem jak i tyłem ciągle katuje, raz super raz tragedia, do lustra przypinam to bez problemu a bez już ciezej.

Wahania nastroju od rana są;d Raz mysli ze jest mega hvjnia i gdzie ja sie w ogole wybieram xD a potem jednak stwierdzam że wcale żle nie jest:D

Dzis pozowałem w nowych gaciach:D

Nogi dobrze uchwyciło więc wrzuce, od lustra wieć zdj się nie liczy dla mnie ;) Ale dawno nie było nic od lustra to wrzuce:D fota na czczo bo pozowanie było przed śniadaniem.









Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-03-29 09:44:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Marian swietna forma, tymbardziej podziwiam bo wiem przez co przechodziles złote gacie to jakieś przewidywanie przyszlosci czy co ?


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2017-03-29 09:45:44

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
nogi konkretne!! dużo lepiej niż było albo takie dobre lustro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
one nie są złote tak na foot wyszły, bardzije brązowe

Arni bron boże nie pomyslalem złote gacie złoty medal:d

Banan pewno takie dobre lustro :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MARIAN 17


Arni bron boże nie pomyslalem złote gacie złoty medal:d



A powinieneś
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
jest bardzo dobrze Marian
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869950
BzykuDG
MARIAN 17


Arni bron boże nie pomyslalem złote gacie złoty medal:d



A powinieneś

Gdzieś na końcu podśwoadomości każdy jednak ma jakiś 1% nadziei na to, że może jednak się uda. Każdy z jakimiś ambicjami. Sam wiele razy mówiłem że zadowolę się finałem / podium, a jednak gdzieś tam z tyłu głowy była ta myśl, że może jednak się uda wygrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Nie no wiaodmo rożnie sie mysli, tym bardziej że osttanio dostałem troche pozytywnych wiadomsoci po weekednzie w warszawie ze naprawde to dobrze wyglada i że bedzie walka o podium...wiadomo ze napaewno obiektywnie po zdj tego sie nie da ocenic tlyko trzeba stanac koło siebie na scenie. No ale jednak takie cos tez daje do myslenia z ejednak może jest szansa

robimy swoje i muis byc dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium