SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Marian, Ty sucharze

Finaflex PX, to nie przedtreningówka, tylko spalacz hehe.

A co do kłopotów ze snem, to ja ostatni miesiąc przed zawodami spałem po 3h max

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Jest progres, moim zdaniem wyrobisz się spokojnie bez spiny. Nawet jakbyś coś zjadł w ciagu tych 4,5 tyg to i tak dasz rade :)

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
T5 to tez spalacz a ja to traktuje jako przedtreningowke bo dobrze mnie pobudza wiec wiesz bzyku
A Zagór się nie liczy... jego nawet kawa kopie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bzyku do suchara jeszcze daleko nie śmiej sie ze mnie

ale o tym co wspomniałem wpisce od 3 dni jest tak ze rano ten brzuch jest pałski i jakos wygląda a nie jak było do tej pory, cos nie grało na flakach...

co prawda fota po sniadnaiu i posiedzeniu:d ale rano xD



Kacper dobrze to słyszeć od ciebie, tez zaczynam myslec pozytywniej, ale ciekawe jak długo :D
Poki co na czita nie mam mega parcia wiec nie wiem czy jest sens zaczynac
Bo wiem ze jakbym spóbował pizze i cos słodkiego to by było z górki

Wojtek tacy to maja dobrze jak ich kawa kopie:d ja pije codziennie dwie ale dzis wyjatkoow 3 poszły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Marian co do kawy to ja przez ten bóle, które ostatnio miałem odstawiłem całkowicie kawę na przeszło 2tyg nie ruszałem energetyków, których tez sporo szło, przedtreningówek i jak dzisiaj wypiłem kawę przed treningiem to mnie sponiewierała lekko
no, ale przyznam, że w ciągu dnia są momenty załamania kiedy kawka by postawiła na nogi, ale jednak się wstrzymuję i chyba na dobre mi to wyszło, bo wrażliwość poprawiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Weź choć raz stań bliżej tego lustra

I fotki na siłce bardzo fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Elegancko Marian się to prezentuje. Kawał miecha dolożyłes i to widać mocno, a czasu masz jeszcze hoho i wyjdziesz pewno suchutki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
erwi tez kiedyś zrobię taki detokts ale nie teraz teraz jeszcze zapisałem się do testu przedtreningowek co lodzianin prowadzi;) nigdy nie bralem udzialu a fajnie to wyglądabo kilka rodzai pw a nie cała pucha i nie wiadomo czy by przypasowala


infernol
Weź choć raz stań bliżej tego lustra

I fotki na siłce bardzo fajne




Zazwyczaj jak robie zdj to w tych samych miejscsch, odległości itp zeby porównanie bylo w miarę miarodajne
Ale cos można zrobic nlizej ;)

kamil coś nspewno wpadło zobaczymy jaki będzie efekt finalny...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
A same pw wziales czy termogeniki tez? Bo widziałem ze tam niezla sieczka jest ale powstrzymałem sie od zapisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tylko pw ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium