SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
REDUKCJA DZIEŃ 32


Jak wspomniałem zmiany, uwalam 20g fatu i zostaje on tylko w śniadaniu. Dodaje 2min interwałów +3min aerobów, a po nogach 5 min aerobów.
Co do wczorajszego wieczoru film John Wick 2 jak dla mnie spoko, lubie takie filmy gdzie cały czas się coś dziej. Przez 2h zabił chyba z 300 osób


CZWÓRKI CIĘŻKO + DWÓJKI LEKKO

1. SQ klasyk 10/8/6/6/6 + dropset
2a. SQ na hack-maszynie 12/10/8/8/8
2b. dwójki na hack masyznie 15/12/10/10/10
3a. Wyciskanie suwnica stopy nisko 4x10
3b. Uginanie stając jednonóż + leżąc obunóż 4x12 + max

łydki


35 min aerobów

NIe zapowiadało się że bedzie tak fajnie, chyba napalm pomógl bo poszedl przed treningiem.

Najpierw jeszcze personalny a potem swój, siady nie zyłuje na maxa z cięzaraem tylko staram się zachować technikę i żeby do mnie było cieżko, drop na podobnej sztandze jak u Słodka na siłce i chyba kolejne siady całe na tym zorbie.

sq hack i DD super

wyciskanie na suwnicy zrobiłem z ułozeniem stóp wąsko i nisko coś ala syzyfki, dosłownie mnie zmasakrowało.
uginania to juz typowa pompka

na sam koniec 4x15 przywodziciel i 5s na łydki

Mega trening. Pod koniec cardio zaczynało robić się słabo, poszedłem jeszcze się rozciągać, ale tylko chwilke bo było coraz gorzej, ale zjadłem i przeszło.

Jednak po treningu byłem zmasakrowany długo, nawet mocna kawa nie pomogła, przed kinem u mojej przed TV zasnałem na sofie:d ale drzemka 15min i potem o wiele wiele lepiej



MICHA:



1.5jajek, 100g piersi, 5g koko
2.230g piersi, 90g ryżu
TRENING-bcaa 50g
3,90g ryżu 65g wpc
4.230g piersi, 100g kaszy bułgar
5.100g płatki jaglane, 300g białek jaj, 20g wpc
6.j/w

5 i 6 posiłek omlet tylko ze inne dodatki, w jednym cynamon i białko smak mrozona kawa, a w drugim kakao i to samo białko

żarcie wchodzi tak ze po posiłku nie czuję że cos jadłem,
i powoli chyba zaczyna sie przepal w takim sensie ze wczoraj w kinie siedziałem 2h i cały czas mokre czoło
zaczałem tez mocniej TRENowac :D ale o tym wspomniałem wyżej ze wiecej cardio


SUPLEMENTACJA:

ALLNUTRITION Ultra Whey po treningu i do omleta

BCAA SFD 50g podczas treningu

Complex Vitamin SFD 2kaps rano i wieczorem

ALLNUTRITION Vitamin C 5g na noc

witamina d3+k2 2x2

glutamina 25g rano i wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Widzę że sporo glutaminy wrzucasz, jest lepiej jeśli chodzi o pracę jelit ? Czy wrzucasz w jakimś innym celu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Czyli w sumie co, teraz fat masz tylko w pierwszym posiłku?

Dzięki za info odnośnie Wicka. Przejdę się więc chyba dzisiaj

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
"Jak wspomniałem zmiany, uwalam 20g fatu i zostaje on tylko w śniadaniu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Doczytałem tylko do „fatu” .

O to wróżę ssanie w ciągu całego dnia... Ja mam po 5g na posiłek i jest już lipa...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tak gluta w celu poprawy pracy jelit, wydaje mi się ze coś tam daje

Bzyku wiem to ale ide w kierunku co zawsze działało najlepiej Wiec jakos to ssanie przeżyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja nie mówię, że źle, bo sam na sobie zauważyłem, że im mniej fatu, tym lepiej leci. Tylko się musisz zaopatrzyć w zapas galaretki hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BzykuDG
Ja nie mówię, że źle, bo sam na sobie zauważyłem, że im mniej fatu, tym lepiej leci. Tylko się musisz zaopatrzyć w zapas galaretki hehe.


Tak, tak Bzyku skumałem o co ci chodzi, kupiłem jakiś czas temu pierwszy raz te zero wczoraj zrobiłem bo do kina miałem zabrac zamiast popkornu ale nie zdarzyla się zorbic bedzie na dziś, a spróbowałem wczoraj troszke to malina-jagoda zapowiada sie kosa
zamiast galaretki miałem cukierki z rossmana te zurawinowe ale za dużo na raz i poliole poczułem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To ja mam nowe odkrycie, werther's original bez cukru śmietankowe i cappuccino w Carrefour i Piotr i Paweł! Kozak straszny, na raz paczka idzie

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie wiedziałem ze takie sa u Nas, będzie trzeba poczuakć, chociaż kiedyś miałem okazje spróbować jedne z nich i faktycznie były kozak!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium