SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2843957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Pogratulować , potężny wyszedłeś
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174871
i ta pewność w spojrzeniu :D. Fajnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
Graty Mario I to jest Twoja kategoria a nie tam klasyk Teraz nic tylko nabijac mięcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Dziękuję wszystkim.

W sumie wypadało by coś napisać ale nie wiem co;)
Kolejny start który dał mi bardzo wiele, jechałem tutaj na luzie kompletnie nie wiedząc czego się spodziewać... Potem zacząłem się gdzieś bać o to że wyjdę przy nich jak dziecko i narobie sobie wstydu...
Mimo to odganialem te myśli xD gdy wiedzielm jak się sylwetka zmienia czułem się bardziej pewny a potem myślę co ma być to będzie wyjeżdżam tam na pełnej xD ogólne samopoczucie mega cały czas się czułem super, zero zmęczenia itp
Ładowanie i końcowa inaczej zrobiona, a mimo to chyba wyszedłem tak jak chciałem... Suchy pękaty i przy zachowaniu rozmiaru nie wiem jka waga bo nas nie ważki ale obstawiam 98-99kg.
To bylo to ze tylko gumy do pompowania chwcilem i pompa sama wchodziła xD już bo wizycie w burger kingu jak wróciłem i po leżałem a potem wstałem to zaczęło się dziać
Na finał wydaje mi się za ta forma była lepsza jak n A porównania a już w sumie nic tam wiele nie zmieniłem

W każdym bądź razie mega mnie cieszy fakt iż gabarytowo nie odstawalem. A forma chyba jedna z lepszych.
No i BB k***a to jest to agresja j**nieice a nie mizianie, piękna sprawa. I to show naprawdę ludzie to chcą osiągać.
Nie ma hvja prędzej czy późnej stanę w BB na AC i tam dopiwor musi być to coś.

Zaskoczy tez jestem ile sylwetka zyskała na tym że nie zbijalem wagi jak do classic

Co do jedzenia wczoraj praktycznie nic nie zjadłem po zawodach woda potem w domu kurczak ryż pomidory
3 lody na patyku bułka z szynka i pomidorem no i tutaj w Skandynawii jest mega dużo takich serkow z suoer makro jak skry i dużo smaków to zjaldme 3.
Ale adrenalina taka ze bez parcia
Nad ranem jak się obudziłem to mnie tak nogi j**ia że to nie pojęte xD chyba od pozowania a raczej napewno.


Co dalej? Niby miała być masa ale jeszcze z Adamem przetrsymamy tydzień i zdecydujemy bo bo 20 paź jest Madryt... Może by było warto jeszcze się pokazać... :>


















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-10-06 08:38:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469903
Mariam jak masz możliwości (finanse) to atakuj Madryt, sędziowie Cię znowu zobaczą a mają już jakiś Twój obraz bo tym starcie nawet jak tam się nie uda finału zrobić to doświadczenie i kolejny start na takim poziomie tylko zaprocentuje pozniej! Forma była kozacka! Gabaryt wcale nie odostawał od czołówki! Pięknie wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401974
dokładnie , jak są warunki to jedź i się pokaz, tym bardziej że to za 2tyg.juz to bez problemu formę przytrzymasz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Mega gratulacje!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Muszę to przemyśleć, bo faktycznie chyba macie rację. Najgorsze to szukanie noclegu i samolotu xD wiesz Przemo u mnie tam motywacja zawsze jest no ale tetaz z podwójnym p******nieciem. ;d Polaków w sumie sporo leci bo DC tam też jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Wiecej