SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402286
Przemku patrząc tylko po fotach to cały czas mamy takie samo zdanie na ten temat , zdjęcia przed jak Mariusz wrzucal to kosmos , wszędzie prążki , mega nabicie głęboka separacji.. tutaj jakbym tego było mniej no ale na żywo nie widziałem wkec nie Bede się upierał
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Nie no jasna sprawa, no ale my możemy oceniać tylko po fotach, i choć ta ocena jest w sumie z dupy i niewiele warta, no to jednak pisze co widzę. Chyba że soczewki juz stare, to lepiej juz sie nie wypowiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Wydaje mi się że zawsze bez brązera jest leliej w sensie że bardziej widać efekt dociecia itp, przynajmnej odnoszę takie wrażenie. W snsie że jak jestem blady jak ściana xD to widać u mnie więcej, szczegółów, ale takim się nie da wyjść a scenę :( Wincol tam było po jednej warstwie podkładu na noc. Ale to masz zdecydowane za jasny kolor na scenę. Zobacz zobacz sobie a insta Oskra Tchorzweski ego, on startuje w męskiej i wlansje pisał mi i na insta dawał zdj że on wyszeld za jasny bo nawet się pytał jaki brazer używałem. Dużo zależy niestety od oświetlenia. Myślę że najwięcej szczegółów było by widać gdybym wyszedł bez brązera itp jak na codzień ;d chciaz nie wiem może mam tylko takie wrażenie że zawsze jak się nałoży brazer to szczegóły gdzieś uciekają ;( Przemo wiesz co te zdj z parkingu to juz były po minium 1h od zejscis że sceny wypiciu minium 1l wody zjedzenia obiadu i dwóch baronowa peoteinowych :di wtedy już byłem zapchany że do wieczora nic nie zjaldme bo mnie zablokowalo

Możliwe że też taki efket wizualny a dokładniej chodzi mi o to że w dniu zawodów praktycznej nic nie jadłem bo chcieliśmy a max suchość postawic i żeby na falku było pusto nawet kosztem nabicia ;) i fakt nabcie było napewno mniejsze jak w Grecji ale miałem wrażenie ze byłem bardziej suchy no ale bardziej płaski więc mkze na zdj przez brak Nabcia efek jakby była mgła?

Kurde no nie wiem ale jak coś było nie tak to wnioski muszę wyciągnąć ;)


Aha no i sugerowlem się też opinia osób co widziały mnie na żywo i w Grecji i na AC. Między innymi Arek Szyderski Piechowiak czy Hubert Lejk.
Szyderski sam od siebie mówił że byłem bardziej suchy a Piechowiak żebym nic nie zj**al bo jest leliej.
Wiec no kurde nie wiem
Fryta tez mnie ogarnial i widziała scenie to po zejściu że sceny pobiegł i mówi że jest kosa że spoko top10 a luzie a tu taki h**


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-09-25 23:16:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Wiesz co, znaczy ja bym sie nawet nie sugerował tym co piszemy. Bo to może byc właśnie zupełnie niezgodne z prawdą. Raczej wnioski wyciągaj na podstawie opinii od osób, ktore widziały Cię na żywo Ale sam popatrz na glownie te foty ze sceny, gdzie jestes sam. Jesteś w 100% zadowolony z tego, jak na nich wyszedłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Przemo ale ja to widzę na zdj że sceny jestem jakby bardziej gładki/mniej wyraźny ale tłumaczyłem sobie to tym że przez mniejsze nabcie;) a nie brazer co tez jak pislem szliśmy siawodmie w to żeby być bardziej płaskim a suchym. Ale wnika chyba na to ze przez brak Nabcia może i poza scena byłem bardziej suchy ale na scenie efekt odworty, mniejsze nabcie i wrażenie jakby mniej suchy a bardziej gladki.... To by mógło tłumaczyć ten efekt i tez Twoją ocenę ;>;)bo jednajod rana do startu do 18 zjaldme tylko same jajka rano potem 2x po 3 Wafle z dżemem i przed wyjściem 50g dextro insa sól... hmmm tetaz juz nie będzie limtu to może uda sie wcześniej wievej załadować żeby nabcie się trzymało do sceny. Bo jednak limt i weryfikację w dniu startu to hvjna plus to ze start zawsze wieczorem to dla mnie tez minus
No tak to na wieczór doladowalem jadłem jakecznjce i tosty stat był 12-14 i grało
Tetaz jednak trochę inaczej i to też może mieć jakieś tam małe ale może mieć znaczenie


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-09-25 23:30:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
https://m.



Od 1;01. 40s Widać Oskra i byl niby za jasny

A ja jakos od 1;21h ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ty, ale ja na fotach w kiblu w S4 gdzie swiało było jak tu u Mariana w kuchni też o wiele bardziej sucho wyglądałem niż w dniu zawodów, a to było z 2-3 tyg przed startem


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2019-09-26 09:16:12
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
No dokladnie tez mi się wydaje że kwestia światła. Tak jak w przebieralniach, w sumie dawno nie byłem na zakupach xD

Dziś dnt

Trochę odeoslem ostanie dni i pospalem 7h

Waga 99.2kg czyli stabilnie tetaz to niech trzyma się jak najwyższa a tylko forma na plus by szła xD






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać że nabicie i gabaryt już wrócił a dupa nadal cała w pregach :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
MatiMlody
Widać że nabicie i gabaryt już wrócił a dupa nadal cała w pregach :D


byle tak zostało jeszcze minimum te 1,5tyg ;) waga i nabicie a ostrość niech sie troche poprawi i może nie bedzie wstydu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium