SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja oglądałem relacje i wydawało mi się że i docieciem i gabarytem przewyzszales resztę. Sam jestem ciekaw na co stawiają sędziowie bo na pewno nie gabaryt. Też mnie zdziwił gość z 2 miejsca. Po relacji oceniajac to był i mały i niedociety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Dziwne te oceny, chyba sami nie wiedzą na co patrzeć.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Rzadko tu pisze ale napisze. Forma Mariusza była znacznie lepsza niż na Grecji, nawet Szyderski to potwierdza a był na obu imprezach, ja mając fotki, z kibla, pokoju itd też uważam że Mariusza forma na tych zawodach była lepsza.

Gość z drugiego miejsca dramat, murzynek bez mięsni, forma słaba. Talia 60cm i tu macie odpowiedź na co stawiają sędziowie.
Mariusz zesztą mówił że na takiej odprawie przed zawodami mówili -> Talia vacum, vacum talia i na to będą patrzeć.

Patrząc na kategorie cieżką to Mariusz dużo lepiej by tam wypadł, paradoksalnie Ci ciężcy, dobrze wycięci w większości. Patrząc jak Marcel tam wypadł, a forme uważam w kwestii dociecia mial dużo gorszą niż Mariusz, nogi mariusz też ma znacznie lepsze. Stąd myśle że Mariusza chyba nawet tam by lepiej ocenili niż w tym klasyku.
Wiadomo do cięzkiej gabarytu jeszcze mało, ale w tym classic, musiałby chyba żebra wyciąć żeby powalczyć
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
Przykre to i krzywdzące.. jechać na zawody w formie którą można by powalczyć o podium czy chociaż w najgorszym przypadku o top 5 (mniemam ,że tak by było bo zdjęć nie widziałem całej stawki) i tylko przez jakieś głupie, niezrozumiałe/chore zasady być ocenianym tak źle..
co innego jakby sam zawodnik to zj**.. ale robi chłopak formę życiową , jest wzorem dyscypliny , ciężkiej pracy , oddania temu co robi i takie rzeczy go spotykają... i jak to ma niby wspierać rozwój kulturystyki skoro samym zawodnikom tak skrzydła się podcina ..??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Masz „pretensje” typu, że docięta kulturystka wyszła z bikiniarami i nie weszła do finału. Więc o jakim tu podcinaniu skrzydeł mowa? Po prostu Marian nie wpisuje się w standardy kategorii, w której wyszedł.
8

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
ale co to za standardy ? kto zrobi lepsze vacum i to wszytsko a forma i cała reszta to juz ch... ?
czytałes co Adam napisal , kto zajął 2gie miejsce? gdyby stawka byla wyrównana i decydowały takie szczegóły jak vacum to ok.
ale bez przesady ..
wystrzeliłes z tym jakby Marian wyszedł ze "spodenkowcami" i zdziwiony jestem ,że wyszło jak wyszło


Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-09-22 21:42:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Vacum, to raczej była przenośnia, tudzież wyobrzymienie. Rozchodzi o się o mega wąską talię.
Poza tym to pierwsze zawody jakie obserwujesz, że takie zaskoczenie, że niewiadomo czym się kierują sędziowie?


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2019-09-22 21:51:03
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
no tak bo waska talia to juz zupelnie inna sprawa, duzo powazniejszy argument niz samo vacum i forma sie nie liczy..
bądzmy poważni, sam Mariusz jechał tam jednak z większymi nadziejami a ocenianie jest z d... niestety bo nie liczy się forma na pierwszym miejscu a jakies dziwne wytyczne..
co by nie było to życzę Mariuszowi żeby starczyło mu zdrowia na ciężką bo resztę to sam zrobi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wincol, ale jakie krzywdzące bo za przeproszeniem pier... idź teraz bez sensu. Nawet sam Mariusz byl/jest do tego classic średnio przekonany ale raz, że chciał się spróbować, chciał startowac. Dwa że było jasne, że w 6-8 miechów nie doyebie gabarytu do ciężkiej więc walnal formę najlepsza do tej pory(chwała i graty mu za to) ale tak jak pisze Bzyku-nie wpisuje się w kanony tego klasyka widocznie. Tak jakbys miał piękna i symetryczna sylwetkę do spodenek... Ale łysy łeb i ryj jak niewypał - podejrzewam, że też przepadniesz.
Zgadzam się z Adamem co do ciężkiej tym bardziej jak widziałem Marcela jak np. Stał bokiem obok tego co był tam drugi. Góra nawet spoko ale noga bokiem duuuzo mniejsza, a wiemy że u Mariana kawał udziska i dwójki siedzi. Tak czy siak gratki Mariusz za start.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
pierd... to Ty bez sensu ja grzecznie napisałem co myślę i tyle wiec się tak nie spinaj.. czytanie ze zrozumiem się kłania całego sensu tej rozmowy.

sam pisałem kiedyś Mariszowi szczerze że patrząc na kryteria jakimi się kierują to on tam nie będzie pasował , że lepiej mu będzie w ciężkiej ...
ale już o tym napisałem , w kulturystyce liczyć powinna się forma jaką przygotujemy , ogólne proporcje itd. po pierwsze , później można oceniać szczególne jak wąska talia , vacum i to było by sprawiedliwe a nie jak Adam pisze jako gość zajmuje 2gie miejsce bo talie mial wąska , to jest wg Was w porządku ... sam Mariusz mysle liczyl na więcej bo gdyby ktoś mu powiedział że będzie 10 z taka forma to by ten start p******il o wyszedł by pewnie w ciężkiej


Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-09-22 22:21:42
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium