SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SF/MMA, K1 Wrocław

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 1815 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35261
Mam pytanie, za tydzień zaczynam studnia we Wrocławiu, no i trzeba by sobie znaleźć sobie jakiś klub. Idealnie by było jakby był jakiś klub gdzie byłby parter no gi plus KB (k1 albo low kick), tyle że wiadomo że nie można mieć wszystkiego, więc jakby był jakiś fajny klub MMA, ewentualnie coś ze stójki plus SF też by fajnie było. Sam przez google znalazłem Punchera (fajnie wygląda wszystko, tylko z tego co widzę jest to klub typowo na stójkę nastawiony, a teraz raczej bym chciał spróbować parteru), extreme fighters (3xMMA plus 3xk1 super by mi pasowało, no i całkiem blisko, tylko 100pln k1 + 100pln MMA to trochę za dużo...) no i boi team (raz że kawałek a dwa że walka w kimonach mnie nie interesuje)
Treningi chciałbym 3-6 razy w tygodniu, zależy jak intensywne, jak ze szkołą będę się wyrabiał.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 19441 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94708
Radek, a na stronę Dragona zaglądałeś? O ile pamiętam, to też mają w ofercie szeroki wachlarz sportów

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 1815 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35261
Dzięki. Na stronie jest napisane tylko o MT, a właśnie mi zależy żeby coś parteru spróbować przynajmniej chwilę, chociaż klub fajnie wygląda, jak nic nie znajdę lepszego to na pewno spróbuję tam

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwon-do tradycyjne na Pomorzu

Następny temat

Grappling

nutlove nowy