SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SERWATKA! - poczytajcie etykietki, miejcie rozum:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
Poniewaz od samego poczatku jakos tak scpetycznie podchodzilem do wielkiego Hurra na temat serwatki, ostatynio0 w koncu cos sprawdzilem. Moj scpetycyzm wynikal moze z pewnej wiary w zasadnosc stosowania diety do grupy krwi. I skoro jako "O" sam po sobie wiem ze na nabiale mam srake, klopoty a i zrodla podaja ze naukowo stwierdzone jest kiepskie trawienie bialek pochodzenia mlecznego (a serwatka to co?) dla tych organizmow, stad moj scpetycyzm. Ale do rzeczy. Trzeba zdawac sobie sprawe ze w dzisiejszym swiecie wiele jest efektem tylko i wylacznie marketingu i dajemy sobie wciskac koszmarne bzdury gleboko w nie wierzac. Przestudiowalem w hurtownii supli etykietki roznych bialek. Zaczalem od kosmicznie drogich wynalazkow Olimpu w rodzaju Super Pro Whey Isolate Pure 95 itp. I co???????:
Ludzie i to ze te bialeczka po 200 zl za 2 kg maja tyle samo albo mniej podstawowych, waznych aminokwasow w rodzaju Izoleucyna, Walina, arginina itp od.......System Protein 65, ktory jest 2 x tanszy! Tak, tak wystarczy poczytac, ze serwatka wcale w tym wzgledzie nie odbiega od przytaczanego Olimpa 65 ktorego zawsze uwazalem za cos ala Gainer. I mimo wszystko bardziej sklonny jestem wierzyc ze lepiej podziala na czlowieka bialko pochodzace z roznych zrodel (jaja, serwatka, mleko, soja takze) posiadajace bogatszy aminogram niz piekielnie droga serwatka. To wszystko prawda wypisana na etykietkach. A czynnik BV???? No dobra - mam w lodowce tunczyka o BV = 165. Ktos chetny? Ja sie trzyma w kazdym razie z dala od wysysajacych moje pienidze serwatek:)

civic

civic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
ale czy cała 'sławe' zawdziecza tylko reklamie?jeżeli by tak było kazdy byłby na 'cyklu' hmb a tak nie jest



Jeżeli pomogłem głosuj na TAK!- https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962
Jeżeli nie- eeee nie ma takiego numeru
>>>A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW <<<
.................. 1 BOLD NOWEJ GENERACJI ..................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nie napisaleś niczego nowego
Serwatka stosowana jest w ściśle określonych warunkach,może być oczywiście jako uzupełnienie diety,swietna w suplementacji okootreningowej.Z wygody serwatka pasuje jak jedyne źródło białka z odrzywki.
Izolaty...to marketing dla bogatych.W zasadzie z białek można wybierać najtańsze,ale niewiele osób skłonne jest to zaakceptować.Choćby dlatego że taka dowolnośc wymaga przestrzegania odpowiedniej diety z odpowiednia podażą białka z pożywienia..


Doradca w dziale Suplementacja
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina B12

Następny temat

Kto mi poradzi

WHEY premium