SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SCORCH - dziwna reakcja organizmu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Witam , jestem w trakcie 6 tyg na Scorchu pierwszy tydz bralem 2x2 tabsy czyli 4 dziennie w 2 przeskoczylem na 2x3 . Od ok tygodnia mam dziwne objawy :
-zawroty glowy
-bole glowy czasem musze sie oprzec bo mam wrazenie ze zaraz zemdleje , nadmierna potliwosc i stan niepokoju taki..

Myslicie ze to wina scorcha ? Zostalo mi jeszcze tylko 23 tabs czyli ok 4 dni
Mam przerwac cykl i wszystko wroci do normy czy polecacie jakies wyszukane witaminy ?
Dodam ze lacze go w dni treningowe z White Flood-em

Pozdrawiam i dzieki za pomoc

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
skutki uboczne reduktorów to normalka w przypadku bardziej wrazliwych osób.
spróbuj nie łączyc go bezposrednio z WF i zobacz czy bedzie tak samo? jesli tak- to moze powróć do poprzedniej dawki.

btw: to jest twoj pierwszy spalacz?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Witam , cwicze 4 razy w tyg i wtedy zawsze zarzucam do 2 miarek WF 3 tabsy scorcha. Dziwne ze te skutki wystapiyly dopiero pod sam koniec cyklu , zostaly mi 3 dni wiec wytrzymam .

TAk moj 1 spalacz

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
za duzo kofeiny.
wf 2 miarki maja okolo 200mg.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Ale mniejsza dawka na mnie nie dziala niestety.. Tomq-Mag co radzisz , pociagnac do niedzieli to ? czy odstawic Scorcha

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
mozesz pociagnac, ale kontroluj cisnienie jak mozesz
lub nie lacz scorcha z Wf w porcji.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta + nano Vapor

Następny temat

Suplementy-pomoc

WHEY premium