SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SCORCH Remix Volume 3 168 kaps New Forumla / Producent: MAN

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11772
witam,
mam pytanie co do tego spalacza, czy ktos go uzywal ? na ile starcza ? i jak go brac ? aha i jesli ktos uwaza ze jest jakis spalacz (bez efki) lepszy od niego to niech zasugeruje ale rownierz na ile starcza i jak go brac ? w sensie ile kapsow o jakich porach pozdro

braci sie nie traci te slowa mowia wszystko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
nie chodzi o opinie, a konkretnie stwierdzenie że jest najlepszy.

kto wie w jakim stopniu spalacz tłuszczu przyspiesza metabolizm?

mozna porownac clenburexin z venom.

dodam że obecnie stosuje venom.. jako że mam go jeszcze trochę ze starego zapasu i potrzeba go zużyć

Zmieniony przez - centuri0n w dniu 2007-05-29 17:49:29

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
porady na e-mail [email protected] oraz GG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6 caps dziennie
zatem przelicz

konkurencyjne to starszy tight
i venom prawdopodobnie skuteczniejszy a tanszy

ogolnie to swiatowa czolowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Poleciłbym ci nowy spalacz treca a mianowicie ClenBurexin. Kupując 180 kapsów starcza ci na cały cykl (cena około 95 zł.).

POZDROWIONY...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
kiepsko wychodzi ten spalacz z Treca zarówno patrząc na skład jak i na cenę, żeby nie być gołosłownym:

TREC ClenBurexin 360caps(2x180) 188zł - 90 dni przy jednej porcji dziennie (4caps), koszt 2,08zł/dzień

dla porównania:

ALRI Venom Hyperdrive 90caps 139zł - 90 dni przy jednej porcji dziennie (1caps), koszt 1,55zł/dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11772
kupic scorcha czy venoma ? meska decyzja ... :) :) :)

braci sie nie traci te slowa mowia wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
venoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
scorcha nie brałem ale jak chcesz coś mocnego to śmiało mogę polecić Venoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Venom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale panowie bez przesady
nie mozna porownywac spalaczy alri, sana czy mana
do treca czy olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
jeśli chodzi o moje porównanie to zamieściłem je tylko dlatego żeby pokazać że na pierwszy rzut oka dużo droższy Venom wcale taki drogi nie jest a przy okazji skutecznością bije te "tańsze" spalacze na głowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie
nie idzie tu o jakosc, uczciwosc dawek itp
a wylacznie o mozliwosci prawne i dostepnosc substancji na legalu w danych rejonach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miejscowy Spalacz Tłuczczu

Następny temat

stała suplementacja kreatyną

WHEY premium