SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SCIĄGACZ NA KOLANA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Mam pytanie chciałbym wykonywać przysiady ze sztangą ale na skutek kilku kontuzji kolan nie jestem w stanie zrobić przysiadu ze stangą gdyż bardzo bolą mnie kolana w trakcie ruchu a bez przysiadów ciężko rozwinąc fajnie uda.I tu moje pytanie czy moge stosować opaski elastyczne do przysiadów i wykroków z obciążeniem? Kilka postów przeczytałem i jedni piszą ze sie nie powinna bo sie osłabia staw inni że powinno więc jak w końcu jest? U mnie odpada przysiad bez usztywnienia w kolanie ale jeżeli ściągacz ma rzeczywiście szkodzić to zrezygnuje z przysiadów pozdro i czekam na pomoc

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
Skoro masz takie problemy z kolanami to radziłbym się wybrac do lekarza Sam kiedyś miałem problemy z kolanami... wykryli u mnie martwice jałową.. miałem straszne problemy, nawet kucnąc nie mogłem bez straszliwego bólu, klękac, a nie wspominając już o przysiadach Także radziłbym najpierw zadbac o wyleczenie kolan niż potem w przyszłości miec z nimi poważne problemy.

pozdrawiam

~~*Life-Strong*~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Tak jak radził kolega do lekarza moim zdaniem opaska ma chronić a nie zwiększać podatnośc na kontuzje tak ze mozna uzywać wiele osób urzywa na kolana łokcie i to im pomaga ale do lekarza warto się wybrać najlepiej do ortopedy!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Szczerze mówiąc do lekarza nie mam zaufania chyba ze miałem przedtem pecha i trafiłem na jakiegoś idote .Jak byłem jakis rok temu to mi powiedział ze musze mieć operacje kolana najpóźniej do miesiąca bo nie bede mógł chodzić i bedzie mnie bardzo boleć. minęło rok i nic mi nie ma jak miałem tak mam. A kolana mi strzelaja i troszke je zniszczyłem kontuzjami ćwicząc karate dlatego chce o nie zadbać stąd moje pytanie czy powinienem używac opasek czy dac spokój przysiadom?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Zacznij od wizyty u specjalisty.
Sciągacz nie zaszkodzi - ale przysiady mogą skoro boli.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Chce uzywać ściągacza żeby zabezp[ieczyć kolano przed ewentualną kontuzją bede robił półprzysiady czyli uda do poziomu równoległego z podłogą pozdrawiam i dzięki za rady

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Ja bym poszedł do ortopedy się upewnić ze jest wszystko ok sciągacz swoją drogą a pewnośc ze jest wszystko w pożądku swoją zresztą i tak zrobisz jak bedziesz uwazał!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
bardzo cenię Wasze uwagi Do lekarza sie przejdę ale opasek bede używal boje sie o stawy mam bardzo podatne na kontuzje a zwłaszcza barki i łokcie .Ostatnio sobie coś zrobiłem w bark boli mnie dokładnie pod tylnym aktonem naramiennego Ale przypuszczam ze raczej sobie coś naciągnąłem o boli jak tam przycisne. Dzięki za pomoc napewno sie przyda pozdrawiam!!!

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dziewczyna ma się nauczyć podciągać?

Następny temat

Jak wyszczuplić a nie umięśnić?

WHEY premium