SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAW kiedy go używac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, mam małe pytanko, otóż planuję sobie kupić SAWA i nie wiem czy jest odpowiedni do brania razem z Kreatyną monohydratem, nie wiem także czy nie jest za wcześnie na SAWA kiedy mój staż wynosi 5 miesięcy. A więc powiedźcie czy można go brać z kreatyną oraz czy nie jest za wcześnie. PS: robie masę i tyję jak chory jedząc tyle, że chce mi się żygać:) Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 SEBASTIAN SZMIT Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8135 Napisanych postów 79041 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 664131
oczywiście że można z mono
jednak na Twoim miejscu jeszcze bym się wstrzymał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
A jaki jest odpowiedni staż? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45818
najlepiej jak złapie cię stagnacja mięśni w tedy pomożesz w dobrej rozbudowie i przekroczeniu progów wcześniej ją zmarnujesz po na początku wszystko idzie elegancko jak jest dobra dieta i treningi

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A może polecacie coś w miejsce SAWA jakies BCAA albo aminokwasy? Jestem zielony i nie znam się, proszę o pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45818
no właśnie jesteś "zielony" też taki byłem jak byłem w twoim wieku ale z dnia na dzień czytałem forum i teraz praktycznie mało które pytanie mnie zaskoczy to tak a boku , poćwicz na sucho naprawdę kasę właduj w jedzenie + dobre treningi przemyślane z głową kup sobie witaminy no i magnez bo twój organizm będzie tego najbardziej potrzebował BCAA aminy po co chcesz redukować ? jeśli masz braki kup po prostu białko/gainer pij po treningowo i starczy

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiotkie ciało

Następny temat

Teść

BF