SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAW+ cm3+ bcaa xplode. Jak dawkowac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2969
Witam ;)
Kupilem takie odzywki jak w temacie i chcialbym sie dowiedziec jak to dawkowac.
DT 4caps. cm3 na czczo, 30 min przed tren. 5-15g SAW, 4caps cm3 i ok 15g bcaa xplode. i po treningu bcaa.
Moge tak dawkowac??

Zmieniony przez - dapat w dniu 2012-06-14 18:01:25

Zmieniony przez - dapat w dniu 2012-06-14 18:04:48

"Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej.
Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z cięzkiej i wytrwałej pracy pomogą Ci stworzyć nowe, lepsze życie"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1597 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27263
saw i 2-3 kap cm3 przed treningiem po 4kap cm3 bcaa przed treningiem 1g bcaa na 10kg
dnt 4kap cm3 rano

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2969
bcaa po treningu normalnie brac?

Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z cięzkiej i wytrwałej pracy pomogą Ci stworzyć nowe, lepsze życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1597 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27263
no możesz ale lepiej po treningu daj białko/ gainer jeśli masz

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie mam. jakies polecasz?? Od wrzesnia chce zaczac mase, narazie najbardziej mi o sile chodzi. Mam nadzieje ze 10 kg po cm3 na plakiej przyjdzie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki ;) ktores napewno wybiore.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7863
dapat
Mam nadzieje ze 10 kg po cm3 na plakiej przyjdzie ;)

Czy 10 kg to nie wiem, ale 10% z pewnością

ja doradziłbym:
DT 4 kaps CM3 rano na czczo / SAW przed treningiem / bcaa w trakcie lub bezpośrednio przed/ po 4 kaspy CM3
DNT 4 kapsy rano na czczo

Pozdrawiam i powodzenia

cartamen in sanguis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
powiem Ci tak ze przejzalem i przeczytalem chyba 60 str na forum o cm3, oczywiscie opinie. Wiekszosci przychodzilo +/- 10 kg na plaskiej. Zalezy mi tylko z tego wzgledu, poniewaz postawilem sobie cel, mianowicie 100kg na plaskiej do konca czerwca. 2 tyg temu 90 poszlo latwo. Mam nadzieje ze bede zadowolony po tym cyklu, w wakacje moze jakas kreatyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czy 10 kg to nie wiem, ale 10% z pewnością

10%??czego?? bo nie rozumiem ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7863
nie zerknąłem w Twój profil ile wyciskasz, więc założyłem, że wynik w wyciskaniu poprawisz o 10 %, a to daje prawie 10 kg przy obecnym wyniku 90 kg

CM3 to świetny produkt, osobiście zrobiłem 2 cykle i w każdym wzrost siły nastąpił, także cel masz osiągalny

cartamen in sanguis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Betabolic i Kre alkalyn

FuckBaton