SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARM lub PH pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40
WIEK: 32
2. WAGA: 73,4
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 40,5
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1 ROK
6. DIETA:
-białko: 170 g
-węglowodany: max 70 dzień
-tłuszcz: 55-65
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: fbw 5x5
9. CEL CYKLU: redukcja rekompozycje - marzę o masie :D
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 20-22%
12. TENDENCJA DO TYCIACHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry, astma oskrzelowa spowodowana alergią sezonową
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1753
16. WYNIKI SIŁOWE: brak- ćwiczę bez ziomeczka do pomocy więc ciężko stestować maxy

Siema Byki,

Trenuję od roku. Z 84 do 73,4. Redukcja(rekompozycja) na ujemnym bilansie juz rok. Zaczyna mnie to męczyć. Chcę odsłonić abs bo brzuch od kilku miesięcy zastój. Łapa spada a brzuch nie. Chcę zrobić redukcję max. do listopada od listopada wbić na masę i normalnie zacząć jeść. Chciałbym zbić tak do 69 kg albo po prostu nabić suchego mięśnia i zrezygnować z redukcji teraz, bo już mnie to mega męczy.

Polećcie jakiś fajny cykl na SARM lub PH z tych co łatwo dostać.

Aktualnie wdupiam thermo speed extreme 2x dziennie, 1-2 kawy do tego, multiwitamine z mineralami (jakies od olimpa), omega 3, kreatyne calorocznie i cytruline okresowo jak brakuje motywacji. Do tego maca 3g i tribulus 2g.

Pozdrawiam,
A

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/DodajNowyTemat?id=14 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
skoro lecisz rok na minusie zarżnąłeś metabolizm
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40
tego się obawiam, nie chciałem wjeżdżać na plus aby się nie zalać. Zaczynałem z naprawdę dużym bębnem z przodu : D Takim ala piwosza %) chociaż nigdy aż tyle nie piłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82716 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699581
Zapewne występują już zaburzenia hormonalne będące konsekwencją zbyt długotrwałej lub zbyt intensywnej redukcji. Czas powrotu do homeostazy uzależniony jest od wielu czynników i niekiedy może trwać wiele miesięcy. Dlatego też bardzo ważne jest by redukcję prowadzić w odpowiedni sposób, a po jej zakończeniu – podjąć właściwie ukierunkowane działanie wspierające proces przywracania równowagi hormonalnej i chroniące przed przyrostem tkanki tłuszczowej.
Proponuje poczytać :
https://www.sfd.pl/Długa_redukcja_Mężczyzno_zbadaj_się!-t1125995.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40
Dzięki Flex, ogarnę te badania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
czlowiekpytajnik
Chcę odsłonić abs bo brzuch od kilku miesięcy zastój. Łapa spada a brzuch nie.

Skojarzyło mi się z kobietkami, które chcą redukować, ale tak, żeby z cycków i dupy nie spadało Nie ma tak dobrze.
Smutna prawda jest taka, że początkujący z małą masą mięśniową po zredukowaniu do kaloryfera wyglądają jak szkielety (reality check rzeczywistej masy mięśniowej). Ja tam bym się nie brał za doping, skoro jeszcze nawet porządnej normalnej, długiej masy nie zrobiłeś w życiu.
Wiadomo, że deficyt już nie wchodzi w grę, pozostaje zatem zero lub delikatny plus kaloryczny, żeby się nie ulać i nie stracić wypracowanych efektów (tylko nie przestrasz się odbicia, bo z 1-2 kg wody, glikogenu, treści żołądkowej itp to spokojnie wpadnie na starcie. Tu masz fajne tabelki dla początkujących pokazujące zalecane parametry masy i redukcji dla ogółu populacji, np. zalecają 3-miesięczne fazy redukcji poprzedzielane okresami utrzymania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40
Mega dzięki gościu. Jesteście kopalnią wiedzy. Co do mojej historii to ja mam przedziwną budowę. Nogi mam bocianie mimo mocnych przysiadów i konkretnej sile w kopycie (120 kg na serię wchodzi lajtowo). Więc cała moja masa to łapy, plecy, klata i bebol :D

No ale nic, zrobie tak jak mówisz 0, ewnetualnie lekki + i zobaczymy jak pociągnie. Może co nogi urosną przy okazji, to nie będzie lipy na plaży za rok ^^


Zmieniony przez - czlowiekpytajnik w dniu 2019-08-25 18:30:09
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka czy Teść?

Następny temat

2miesiące PCT prosba o interpretacje .

WHEY premium