SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAN V12 TURBO - dobra inwestycja?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 569
Kolega polecił mi ten specyfik twoierdząc ,że działa jak metanabol i po jednym pudełku przyrosło mu 3 cm w bicepsie .. stąd chciałbym zapytać innych użytkowników co po tym osiągnęli .To dośc drogi proszek jak na moją keiszeń dlatego chciałbym sie zorientować czy jest duzo lepszy od zwyklej(tanszej) kreatyny . Mam 190cm i waze 82kg - moim celem jest rpzede wszysktim masa , cwiczylem juz troche wczensiej .. 1,5 roku temu kiedy zacyznalem przez pierwsyz miesiac na kreatynie zwyklej przyszło mi 8 kg a przez drugi miesiac kolejne 2 , przy nastepnym uzyciu kreatyny efekty byly juz duzo slabsze...
Teraz zacząlem ćwiczyć od 1,5 miesiąca i przybyło mi od tego czasu 1,5 cm w bicepsie.

Czy w moim przypadku V12 turbo zrobi dobry efekt ktory pozostanie nawet gdy przestane to spozywac? Pozdro

lubię placki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

x-pand

Następny temat

mass xxl

WHEY premium