SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W po raz drugi?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4330
Witam zamierzam zrobić cykl na Scitec Crea-Bomb i chciałbym dorzucić przedreningówkę, poprzednio zjadłem S.A.W małe opakowanie i nie narzekałem na działanie i teraz nie wiem czy kupić go po raz drugi czy szukać czegoś innego??? poza S.A.W-em w poprzednim cyklu nie miałem styczności z przedtreningówkami. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2868
jak masz pieniądz to lepiej kup sobie osobno argininę,np Olimpu i cytrulinę Biogenixa. Jak dasz 2 cykl na saw to możesz liczyć się z tym,że nie będzie już tak klepał jak za pierwszym razem,a po drugie sporo tam kofeiny,która wypłukuje chociażby magnez,więc musisz magnez suplementować,co mam nadzieję,że i tak robisz:)

Sam miałem ten problem właśnie po 2 cyklu na Saw. Oczywiście nie twierdzę,że to zła przed-treningówka. Ale za 2 razem,musiałem sypać już 3,4 miarki bo nie klepało, co daje dość sporą dawkę kofy.

Zmieniony przez - Rhodiola w dniu 2013-06-12 10:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
witaminy i minerały to podstawa :) sprawa z argininą + cyt. jest do przemyślenia, ale wolałbym jakiegoś gotowca najlepiej w proszku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9717 Napisanych postów 154833 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1210465
moze hotblood?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hotblood będzie dobry w połączeniu z Crea-Bomb? nie mają czasem podobnego składu kreatyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1605 Napisanych postów 22953 Wiek 9 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 376119
to raczej bez roznicy imo,
kreta to kreta, ewentualnie jakies male roznice mozna by zauwazyc jezeli w ogole,
a Hot blood 2.0 wlasnie podjadam czasem przed trenigiem i polecam,
bardzo dobre pobudzenie ( biore ok godz. 20 i bywa ze mam problem z zasypianiem w nocy ), pompa itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to póki co postawię na Crea-Bomb + Hotblood :) chyba że ktoś doradzi jescze inną opcję :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 16489 Napisanych postów 128130 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1440185
mozna polecić sporo produktów ale tak to byś w koncu nie wiedział co brać w/w połączenie ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to będę testował w/w zestaw :) dziękuję za Wasze komentarze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 411 Wiek 108 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7762
Mesoporph, game day, no xplode, shock, white flood
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór odżywki weglowodanowej.

Następny temat

Szybko wchłanialne białko / tanie

Black weekend