SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słyszeliście o nowych suplach MEGABOLA " system białkowo-sterolowy"

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 2537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
bez jaj, DM, widzie chwyt reklamowy "najsilniejszy suplemetn o podobny dzialaniu do sterydow", heee dobra reklama to 50% sukcesu, ale ze ludzie ktorzy maja jakies pojecie o suplach w to wierza.. no coment

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
wiesz co moze i troche przesada ale jak wiem i pamietam cybergenics była bardzo mocną firmą.pamietam gainera inifiti 3000 i był tak do***any ze przewyzszał hard fast i gain fast.sam gainer z megabola jest dosc mocny i miałem super efekty a do tego technologia cybergenics to bedzie bomba.juz sobie rozpisałem zestaw!!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
jak mozesz to go zarzuc tutaj z chęcia poczytam

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
i nie pisze tutaj bzdur bo nie robie reklamy tej firmie ani nic.długo biore juz suple i spróbowałem juz prawie kazdej firmy jaka mozna kupic w polsce i wiele zagranicznych i wiem po prostu co działa a co nie-czy dla hardgainerów czy dla tych co łatwo przybierają!!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
narazie za 2 dni mam zawody.potem robie mase i po 6 tyg dam wam znac ile masy mi przyszło.wrzuce fotki i zobaczycie.moja waga wyjsciowa bedzie 80 kg zapewne.zobaczymy po jakis 6 tyg moze 2ch miechach ile mi pójdzie!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
to widzimy sie full na debiutach ja w roli kibica

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Fullblown, RkW - czyzby na debiutach w Ostrowi Mazowieckiej?

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7675
Kiedys jadle sporo z Megabola...gainer jak gainer...kaloryczny wiec przy diecie kilogramy rosna.Kreatyna,Dm,Hmb,Pro star,Quatro...to jakas kicha byla...ale bialeczko uwazam za spox.Teraz sam kupic planuje Egg Pro,tyle ze dorzuce mXpro i inne suple

RAPCIO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
nie najezdzajcie na megabola
moj brat mial kreatyne i mowil ze swietna
2 lata temu cwiczylem w wakacje i mialem ich aminy i gainera sci a z malego chlopca zrobilem ladna forme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

Pomocy!!!!!!!!!!!

WHEY premium