SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słuchawki na siłownie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, przychodzę z pytaniem. Chciałam kupić chłopakowi pod Chinkę w tym roku fajne słuchawki, czy ktoś moze mi coś polecić?
Ważne zeby były bezprzewodowe, na Bluetooth i kompatybilne z systemem iOS. No i chciałabym zeby były wygodne w użytkowaniu, szczególnie na siłowni :) bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
wątpię czy mam specjalnego farta, bo w moim otoczeniu wiele osób korzysta z tej marki i nie słyszałem by ktoś miał jakiekolwiek problemy

z telefonem jedyny problemy miał przez wypadek mechaniczny z własnej winy i tutaj też plus dla samsunga, ze nie robili żadnego problemu a wymienili wyświetlacz na gwarancji, bylem przekonany ze to nie przejdzie

mnie specjalnie nie interesuja te wszechobecne przepychanki pomiedzy producentami , bojownikami ios vs android itd

jak cos kupuje robie wczesniej research, sprawdzam dosc solidnie dany produkt, czytam opinie i na razie dobrze na tym wychodze, jak ktos bedzie chciał znalezc bubla i problem to znajdzie u kazdego producenta, taka prawda :)

ale zeszliśmy juz troche za bardzo z tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
A może cała bezprzewodowa mp3? np Sony NWZ-WS615 , po co komu nosić telefon w kieszeni? :)

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
spoko te słuchawki wyglądają, ale cena też adekwatna.

poza tym, kto mówi o noszeniu telefonu w kieszeni przy słuchawkach bezprzewodowych? zasięg słuchawek jest na 10-15m, więc spokojnie jak ktoś wnosi torbę na salę można wrzucić telefon do torby i nadal cieszyć się z odsłuchu

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
mailem problem z doborem słuchawek długi czas, douszne - nigdy zadne mi nie pasują, mam jakies dziwne jedno ucho chyba i zawsze wypada jedna
douszne ale z mocowanie 'za ucho' kupilem kiedys adidasa sennheiser ktorys model, dzwiek sporo lepszy niz takie najprostsze, ale rowniez problem z ciagle wypadajaca sluchawką mnie irytował

w koncu poszukałem nausznych, chociaz nie chciałem wygladac mega komicznie jak niektorzy na siłowniach w ogromnych słuchawkach, rowniez szukalem modelu BT aby problem plączącego się kabelka miec z głowy

Kupiłem JBL synchros e40bt i jest to moj najlepszy zakup w tym roku , zdecydowanie polecam , poki co korzystam od okolo 1,5 miesiaca i zero minusów,za to same plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Koniu151
A może cała bezprzewodowa mp3? np Sony NWZ-WS615 , po co komu nosić telefon w kieszeni? :)


jak kolega stojeden, ja po prost klade sobie gdzies telefon obok i po sprawie, najchetniej to bym go zostawił w szafce na silowni ale na duzej silowni zasiegu brakuje , sprawdzalem i po odejsciu na okolo 15-20m juz przerywa dzwiek

Jednak wygoda i komfort z takimi sluchawkami bezprzewodowymi na bt jest mega , ja za swoje dałem ~300 zł i warto było jakosc dzwieku i glosnosc oraz brak odgłosów dochodzących z zewnątrz oczywiście nieporównywalnie lepsza niż jakiekolwiek douszne słuchawki jakich miałem okazje wyprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Ja aktualnie jestem na etapie ekonomicznego modelu philipsa i jak przetestuje to dam znac Jak się nie sprawdzą, to kupię coś droższego

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Banan

Kupiłem JBL synchros e40bt


Nie neguje ze sluchawki sa dobre, jednak niedawno firma JBL oraz AKG zostaly kupione przez Samsunga - wystarczy, zeby te firmy omijac z daleka hehe

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Ja mam do tej pory dwa produkty JBL - wyzej wspomniane słuchawki oraz głośnik przenośny i są to dwa bardzo udane zakupy, już przetestowane wiele razy

Jeżeli kupił ich Samsung to jako szczęśliwy posiadacz ich TV oraz kilku telefonów, moge jedynie pogratulować ;)
nie interesuje mnie mocno temat elektroniki / firm /etc , ale ja z posiadanych przedmiotów tych marek jestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
posiadasz na pewno produkty JBL przed wykupieniem przez Samsunga JBL trzymał poziom, dziwi mnie tylko, że taka firma jak AKG, czyli wyższa półka sprzętu muzycznego dała się za hajs sprzedać, no ale cóż, witamy w XXI wieku.

w moim życiu Samsung nigdy nie zagości, tak żartobliwie można powiedzieć - chcę jeszcze trochę pożyć a na poważnie to musisz mieć nieziemskiego farta, bo w moim otoczeniu, co chwilę jakiś Samsung się psuje i to nawet znam przypadki, że kilka dni po zakupie. poza tym, dla przykładu, przykład z USA, nie wiem jak na europejskim rynku, Samsung celowo wrzuca do swoich telewizorów "zepsute" radiatory, które idealnie po 2 latach gwarancji się przepalają, po to by nieświadomy konsument kupił nowy model, a tak de facto za kilkadziesiąt dolców może tę część wymienić. temat rzeka.

PS. słyszałeś o nowej linii pralek wypuszczonej na amerykański rynek przez Samsunga, nie tak dawno? większość ludziom wybuchła w domu. tak więc wtopa z Note'm, wtopa z pralkami, ciekawe co jeszcze...


Zmieniony przez - stojeden w dniu 2016-12-19 17:15:13

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak przerywa dźwięk to chociaż wiesz że ktoś Ci kroi telefon

Z samsungami nigdy problemów nie miałem ale to były starsze modele ok 3 lata wstecz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Też mam już któryś tel od Samsunga i nie narzekam. Słyszałem opinie o tel który mam że niby ludziom się ścina itd. Ok tak jest jak ktoś jest baranim flakiem co otworzy wszystkie aplikacje na tel i ich nie zamyka. Ale jak się na mózg i się użytkuje sprzęt tak jak się powinno to raczej nic się nie dzieje. Stany to też inny stan świadomości Dopuki u nas nie robią takich rzeczy to nie ma się czym przejmować

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Targi fitness

Następny temat

nutella

WHEY premium